Saç Rengi ve Saç Boyama Eski saç rengime dönmek istiyorum yardım lütfen (resimli)

BlackDreams

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2011
47
18
Kızlar merhaba.
Ben saçlarımı baya bi süre önce 3.0 koyu kahveye boyamıştım, simsiyah isteğim üzerine annemin arkadaşı olan kuaför bunu yap ki geri dönüşü olsun demişti.
İyi ki de demiş yoksa siyaha boyar geri dönmek isteyince de saçlarımı kaybederdim neyse.
Ben şimdi eski doğal rengime dönmek istiyorum ya da ona yakın olan bi renge.
Çok pişmanım çok :KK43: keşke boyatmasaydım.
Fikirlerinize ihtiyacım var arkadaşlar.
Bu benim doğal saç rengim

Bunlarda şimdiki saç rengim, çoğu arkadaşım mavi siyahı gibi duruyor diyor ışığa göre değişiyor yani.

Son düzenleme:
Doğal halin ve boyalı halin arasında pek bi fark göremedim aslında.. hatta boyalı halin daha canlı göründü flash ışıgından olabilir gerçi.. :nazar:

Doğal halin ve boyalı halin arasında pek bi fark göremedim aslında.. hatta boyalı halin daha canlı göründü flash ışıgından olabilir gerçi.. :nazar:

Kesinlikle flash ışığından.
Ama ben koyuluğundan ve mavi siyahımsı görüntüsünden şikayetçiyim.
Yani açık bi renk istiyorum, eski saç rengim güneşte falan çok güzel duruyordu.
Teşekkür ederim cevabın için. :80:

ya üzrne saç açıcı var neva color ecznelerde satılıo ama bu seferde mavi olabilir en ii si sen brz ucuna açıcı sür günşe çık olan renk hoşuna gdrse hepsini kullanırsın cnm kahve tonları içinde ben eğer hiç acmadn kullna blcğn en açık renkleri tavsiye edrm sçlarında khveyi yakalıya blrsn

eğer bakırımsı tonlar istiyorsn bunu önerim bakma burda belli dğl çoookkk açık renk
$744.jpg (marka neva color)

eğer kahve tonu istiyorsn
$Bdsc0004.jpg

kırmızı istiyorsanda

$çilek.jpg

ya üzrne saç açıcı var neva color ecznelerde satılıo ama bu seferde mavi olabilir en ii si sen brz ucuna açıcı sür günşe çık olan renk hoşuna gdrse hepsini kullanırsın cnm kahve tonları içinde ben eğer hiç acmadn kullna blcğn en açık renkleri tavsiye edrm sçlarında khveyi yakalıya blrsn

eğer bakırımsı tonlar istiyorsn bunu önerim bakma burda belli dğl çoookkk açık renk
Eki Görüntüle 216322 (marka neva color)

eğer kahve tonu istiyorsn
Eki Görüntüle 216324

kırmızı istiyorsanda

Eki Görüntüle 216332

Açıcı kullanacaktım dediğinden korktum kullanmadım mavimsi ton var çünkü.
Renklerden ikincisi iyi gibi ama turuncumsu duruyor, turuncu ve kırmızı kullanmam yani sevmem pek.
Açık kahve alıcam bu gidişle heralde, küllü renkler nasıl durur merak ediyorum koyunun üstüne olur mu tutar mı acaba :44:.
Cevabın için teşekkür ederim tatlım :87:.

Son düzenleme:
bence rengi kırmak için doreliği olmayan bi açık sarı al boya.zaten öyle çok çok açılmaz rengi.ama turuncumsu bişi ortaya çıkar açık olursa,öyle olursa küllü kumrala boyarsın,önce koyu tutar 2 yıkamaya açılır.he fazla açılmazsa zaten kahveye döner bişi boyamana gerek kalmaz tabi kızıllı olur diyosan küllü bi renk sürersin.eğer küllü renkler tercih ediceksen de igora royalin turuncu azaltıcısından falan sürersin rengi kırdıktan sonra.

açık renklerle yada orielle boyamalısn açılsın istiosan .. siyah bi müddet sora akar önce bekle biraz yeşil yada beyaz sabunla yıka

bence rengi kırmak için doreliği olmayan bi açık sarı al boya.zaten öyle çok çok açılmaz rengi.ama turuncumsu bişi ortaya çıkar açık olursa,öyle olursa küllü kumrala boyarsın,önce koyu tutar 2 yıkamaya açılır.he fazla açılmazsa zaten kahveye döner bişi boyamana gerek kalmaz tabi kızıllı olur diyosan küllü bi renk sürersin.eğer küllü renkler tercih ediceksen de igora royalin turuncu azaltıcısından falan sürersin rengi kırdıktan sonra.

Turuncumsu renk illa olacak mı yani ben kırmızı ve turuncudan nefret ederim.
Bir de saçlarım ince ve zayıf üst üste boyarsam düşünemiyorum yanabilirler yani :KK59:.

açık renklerle yada orielle boyamalısn açılsın istiosan .. siyah bi müddet sora akar önce bekle biraz yeşil yada beyaz sabunla yıka
Akmış hali bu zaten.
İlk boyadığımda sürekli akardı havlum sararırdı yani.
Daha da akmıyor, bi de diplerden az bişey kendi rengim çıkmış rahatsız oluyorum.

İkinize de teşekkür ederim :).

Ben daha boyayla uğraşmak istemiyorum, kendi rengime yakın bi renk söylerseniz daha mutlu olurum, hani alttan kendi saçım çıkınca fark olmasın fazla arasında.
Böyle bişey mümkün olur mu acaba bilemiyorum:26:.

Turuncumsu renk illa olacak mı yani ben kırmızı ve turuncudan nefret ederim.
Bir de saçlarım ince ve zayıf üst üste boyarsam düşünemiyorum yanabilirler yani :KK59:.

Akmış hali bu zaten.
İlk boyadığımda sürekli akardı havlum sararırdı yani.
Daha da akmıyor, bi de diplerden az bişey kendi rengim çıkmış rahatsız oluyorum.

İkinize de teşekkür ederim :).

Ben daha boyayla uğraşmak istemiyorum, kendi rengime yakın bi renk söylerseniz daha mutlu olurum, hani alttan kendi saçım çıkınca fark olmasın fazla arasında.
Böyle bişey mümkün olur mu acaba bilemiyorum:26:.

bak saç rengin koyu,koyu kumral sürdün diyelim.iyice koyu olcak boya boyayı açmaz derler,hele koyu boya koyu boyayı hiç açmaz..evet biraz açık renkler istiyosan hafif turunculuk olabilir,ama üstüne küllü koyu kumral falan tercih edersin..

bak saç rengin koyu,koyu kumral sürdün diyelim.iyice koyu olcak boya boyayı açmaz derler,hele koyu boya koyu boyayı hiç açmaz..evet biraz açık renkler istiyosan hafif turunculuk olabilir,ama üstüne küllü koyu kumral falan tercih edersin..

Turunculuk olmadan kurtulamam yani bu renkten.
Hani diyorum açık kumral gibi falan olsa belki açılır, ama sende haklısın.
Şu boyadan bi kurtulsam başka bişey istemiyorum :KK50:.

Turunculuk olmadan kurtulamam yani bu renkten.
Hani diyorum açık kumral gibi falan olsa belki açılır, ama sende haklısın.
Şu boyadan bi kurtulsam başka bişey istemiyorum :KK50:.

rengi kırman gerekiyor,eh kırınca da haliyle turunculuk olucak canım..üstüne de küllü kumral sürüceksin,ama kaliteli bir boya olmalı bence majirel profosyonel serisinden seçmelisin

rengi kırman gerekiyor,eh kırınca da haliyle turunculuk olucak canım..üstüne de küllü kumral sürüceksin,ama kaliteli bir boya olmalı bence majirel profosyonel serisinden seçmelisin

Tamam bu bir seçenek benim için başka yol bulamazsam bunu denerim.
Tek korkum iki defa boyarsam üst üste zayıf olan saçlarımın alacağı vaziyet :44:.
Teşekkürler :KK34:.

X