Mutfak Dekorasyonu Mutfağımın son hali

çook beğendim bayıldım hatta:) renkler uyum harika olmuş.... Burada herkesin mutfağına bakıyorum sadece yeni gelin olanların tezgah üstünde yoğunluk yok herhalde zamanın verdiği bir şey... Benim öyle olacak muhtemelen:KK70::KK70: Çok güzel gerçekten güle güle eskitin ailenizle:KK16:

çok güzel bir mutfak olmuş güle güle kullanın. size bir sorum olacak, bende yeni bir ev aldım mutfağını yaptıracağım, yerleri laminant parke döşemişler,bazı mutfakçılar bence bunu söktürüp kalebodur ya da mermer döşetin diyorlar, su tesisatında problem çıkar diye sanırım. sizinde yerler parke sorun yaşadınız mı? ya da benim gibi ikilemde kaldınız mı? fikirlerinizi bekliyorum..

yerleri sormuş arkadaşım ben hiç bi problem yaşamadım her zaman olcak bir şey değil sorunlar birde soğuk olmuyor fayanslar gibi benim daha önceki evimdede aynı böyle yaptırmıştım... bence yaptırmışsındır biraz fazla geçiktim cevap vermekte galiba...

Mutfağınıza hayran kaldım çok güzel güle güle kullanın. Bende yeni evlenicem mutfağımın böyle yaptırırım büyük ihtimalle size ne kadara mal oldu acaba?

mutfağınız çok güzelmiş iyi günlerde yemek pişirin inş. :) çok beğendim. mutfağınızın eni boyu kaç acaba ? :nazar:

مطبخك جميل جدا :)

yaptırmış kurtulmuşsun bende araştırma içindeyim hafta sonunda mobilyacılar geldi fiyat bekliyorum bende mutfağımı büyütüp amerikan yapmayı düşünüyorum yani inşaat olacak ve korkuyorummm

çok güzel olmus sadece tezgahın uzerındekı seylerı dolaplara koysan daha ıyı olucak mesela tost makınaıs gıbı.
hıcbısey olmasın sade olsun cok karıısk gıbı oluyor

X