Bölgesel İncelme Kalçalarım birbirinden farklı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

oznguer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2011
22
0
Kızlar benim iki kalcam birbirinden farklı şöyle söyliyim hani bacakla kalcanın basladığı kısımda bi çizgi olurya sağ kalcamda o var ama sol kalcamda pek yok sanırım kalcadaki kasla ilgili heralde sol kalcamı calıstırıcak ve aynı görünümü sağlıcak nasıl egzersizler yapmalıyım acaba ?

Kalça çalıştırmak için şu egzersizi yapabilirsin. Umarım işe yarar

$kalca-sirt-icin-8-egzersiz.jpg

sandalyeye tutun ve sorunlu olan bacağını dairesel bir şekilde döndür işine yarayacaktır :KK66:

tam olarak ne kastettiğini anlayamadm ama acaba kalca cıkıklığı prblemi olabılır mı?:44:

tam olarak ne kastettiğini anlayamadm ama acaba kalca cıkıklığı prblemi olabılır mı?:44:

yok hayır öyle bi rahatsızlık gibi bi durum deil sadece estetik acıdan aynı durmuyor tam bacakla kalcanın birlestiği yer olur ya arkadan bakınca yürüyünce böyle bi çizgi gibi görünür o sağ kalcamda var ama sol kalcamda yok sanırım sağ kalcam daha kaslı sol arka kalcamı calıstırcak hareket arıyorum

yok hayır öyle bi rahatsızlık gibi bi durum deil sadece estetik acıdan aynı durmuyor tam bacakla kalcanın birlestiği yer olur ya arkadan bakınca yürüyünce böyle bi çizgi gibi görünür o sağ kalcamda var ama sol kalcamda yok sanırım sağ kalcam daha kaslı sol arka kalcamı calıstırcak hareket arıyorum

anladım cnm tamam:KK71:

insan vucudu simetrik değildir. ama bahsettiğin gibi kaslarla ilgili bir problem olabileceğini sanmıyorum. aynadan kendin bakmaya çalıştıysan, tam arkadan göremediğin için yanılmış olabilirsin. Bir yakının arkadan fotoğrafını çeksin, bir daha kontrol et, %95 benzer görünmesi lazım. Eğer gerçekten bir farklılık varsa mutlaka bir doktora görün, kemiklerinle ilgili bir sıkıntı olabilir!!!

Aynı problem bende de var. Zamanında küçük kilot giydim, düşük bel pantolon giydim. İz olmuş. Artık kaslarımın şaftı mı kaydı töbe töbe nolduysa... Sağda yok solda var benimde. Fikrimce sağlak olduğum için o küre tölere etti durumu yazık sol taraf örselendi. Sol taraf '(' değil de '|' duruyor. C harfi gibi:KK70:

X