ilişkiden 1 hafta sonra kanda gebelik belli olurmu

pkz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2011
58
0
bana yardım edin bi akıl verin:KK43: ilişkiden 1 hafta sonra kanda gebelik belli olurmu ?

bu ayın 2 sinde regl gördüm ve 6 gün sürdü ondan sonraki gün eşimle ilişkiye girdim 1 hafta sonrada kan testi yaptırdım negatif çıktı belli olur dediler fakat hala şüpheliyim..eşimde birşey olmadığını söylüyor.. Çıkmazmı adetten önce kanda gebelik..?

bebek 3 günde ana rahmine düşermiş ana rahmine düştüğü anda hc hormonları salgılanırmış test yaptırdığım yerde çıkar dedi peki şuan 2 hafta oldu yaptırsam şimdi doğru sonuç verirmi ?

bebek 3 günde ana rahmine düşermiş ana rahmine düştüğü anda hc hormonları salgılanırmış test yaptırdığım yerde çıkar dedi peki şuan 2 hafta oldu yaptırsam şimdi doğru sonuç verirmi ?

hayır canım 5 haftadan önce vermez..Kan testinde belki 4 haftadan sonra..

pazartesi günü 26. gün olcak ozaman yaptırsam beLLi olurmu peki kusura bakmayın sizide rahatsız ediyorum ama ben bu konularda cok fazla bilinçli değilim ... az önce 2 hafta dedim ama 8 inde ilişkiye girdik pazartesi 26 oluyo ..

pazartesi günü 26. gün olcak ozaman yaptırsam beLLi olurmu peki kusura bakmayın sizide rahatsız ediyorum ama ben bu konularda cok fazla bilinçli değilim ... az önce 2 hafta dedim ama 8 inde ilişkiye girdik pazartesi 26 oluyo ..

yok canım ne demek ama sanmıyorum tatlım 4 hafta dolması gerek kan testi yaptır dolunca çıkar ya da 5. haftanda kendin test al yap..

peki birşey daha sorabilirmiyim ... benim 2 sinde yani cumartesi günü regl olmam gerekiyor eğer olmazsam pazar veya pazartesi yani 1 veya 2 gün geçtikten sonra kan testi yaptırsam çıkarmı?

peki bir soru daha... Çok oldum ama :/ ben temmuzun 2 sınde yani cumartesi günü regl olmam gerekiyo eğer olmazsam 1 ve 2 gün sonra yani pazar veya pazartesi kan testi yaptırsam Çıkarmı ?

peki birşey daha sorabilirmiyim ... benim 2 sinde yani cumartesi günü regl olmam gerekiyor eğer olmazsam pazar veya pazartesi yani 1 veya 2 gün geçtikten sonra kan testi yaptırsam çıkarmı?

çıkar canımm kan testinde çıkar ama çubuk testlerde 1 hafta geçmesi gerekiyor canım..

merhaba eger erken dollenme olduysa cikar ben beklenen adetime 4gun kalaidrar testi yapmistim cikti sonra hafiif lekelenmem oldu doktora gittim ultrasonda bakti ve 3haftalik hamile olduggumu soylemisti ama daha kesenin olusmadigini felanda 2hafta sonra tekrar gittigimde keseyide gormustuk canimsuan kan testi yapsan varsa cikar iliskiden 15gun sonra kanda kesin sonuc alabiliyosun

tamam canım ozaman pazartesi günü yaptırırım test dua ette çıkmasın şuanLık allahın gücüne gitmesin ama istemiyorum durumlar biraz kritik :/ bide bende guatr var hormonlar yavaş dedi doktor biraz Çalışmanız gerekiyor dedi olcağını sanıyorum eşimde ben dikkat ettim birsey olmadı diyo ama hayırlısı ... internetten araştırdım hcg hormonu henüz adet gecikmesi olmadanda doğru sonuç veriyormuş onun için yaptırdım sanırım Çok erken yaptırdım ...

merhaba eger erken dollenme olduysa cikar ben beklenen adetime 4gun kalaidrar testi yapmistim cikti sonra hafiif lekelenmem oldu doktora gittim ultrasonda bakti ve 3haftalik hamile olduggumu soylemisti ama daha kesenin olusmadigini felanda 2hafta sonra tekrar gittigimde keseyide gormustuk canimsuan kan testi yapsan varsa cikar iliskiden 15gun sonra kanda kesin sonuc alabiliyosun

şuan yapsam çıkar yani öylemi canım adetten önce belli olur dimi ?

X