Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Boğa Burcu Erkeği

pekı arkadaslar boga erkeı we akrep kadını nasıldır anlasabılırmı? bılen warsa yorumlarmııııııııııı :)

tahminimce yengeç kadınlarıyla çok iyi anlaşırlar.iki taraf da evde oturmayı, seksi, yemek yapmayı ve yemeyi çok sever...e daha ne isterler işte sevişip sevişip yemek yesinler evlerinde...

boğa erkeğinin ideal kadını olarak yengeç burcu olayı da sadece yengeç in daha sabırlı olmasına dayanan bir varsayımdır *

kızlar çok güldüm.eşim boğa ben yengecim evet çok iyi anlaşıyoruz.ve ben gece gece koptum vallahaaaa

benimkide boğaa hiç anlaşamıyos :kızgın:çok şirin ama çok sinirli,çok kıskanç hep kendi dediği olsun istiyor,hiçbir zaman haksız olduğunu kabul etmiyor..konuşmak onun için nefes almak gibi bişi..onun 2dk suskun olduğunu hiç görmedim...çok ii çocuk ama romantizm yoksunu( 1,5 yılda 1 defa mum yakmıştır evde) slow müzik sever ama evde ambiyans yaratmaz müzikle.Amaaaaann sevmiyom ben bu burcun erkeğini abii...bi de dk başı sex istiyo sıkıcııııııııııııııııı :çok üzgünüm:

romantik olsun,az konuşsun ve olgun olsun bi erkek gerisi zaten gelir....İlişkimde heyecan kalmadı hep aynı hep aynı adam çabalamıyoki heyecan katayım diye...ODUN bu ODUUUN

herkes aynı seyı dıyo.evet boga burcu tıpık seks duskunudur ama bunu ınkar eder.benımkıde boga.tam zıddız ama yınede cok ıyı anlasıyoz.ben gırıskenım o durgun.ama ev kedısı ,evcıldır,ben gezmecı.cok ıyı bır es ve babadır onemlı olan bu.bırde cok zekıdır.fınansmandır.ama mutlulugu evınde arar ve ısterse harıka bır ask erkegıdır. cok duygusaldır bır de.7 senelık evlıyım mutluyum.

benimkide boğaa hiç anlaşamıyos :kızgın:çok şirin ama çok sinirli,çok kıskanç hep kendi dediği olsun istiyor,hiçbir zaman haksız olduğunu kabul etmiyor..konuşmak onun için nefes almak gibi bişi..onun 2dk suskun olduğunu hiç görmedim...çok ii çocuk ama romantizm yoksunu( 1,5 yılda 1 defa mum yakmıştır evde) slow müzik sever ama evde ambiyans yaratmaz müzikle.Amaaaaann sevmiyom ben bu burcun erkeğini abii...bi de dk başı sex istiyo sıkıcııııııııııııııııı :çok üzgünüm:

romantik olsun,az konuşsun ve olgun olsun bi erkek gerisi zaten gelir....İlişkimde heyecan kalmadı hep aynı hep aynı adam çabalamıyoki heyecan katayım diye...ODUN bu ODUUUN

esprit cimm sorma yaa.. sen de boğasın bir de ayvah.. ben ddee aslanımm.. sen erkek arkadaşını anlatırken kendi sevgilimi gördümm yaa..aynı aynıı.. hep kendi dediği hep o haklı... güzel cümleler kuruyorsa bil ki sevişmek istiyordur..

kesinlikle katılıyorummm... bende de aynı sorun var... ben aslanım birde.. ha bire çatışmaa..

benimde eşim boğa burcu,en ideal evlenilecek erkekler bu burçtanmış,sadaketleri en önemli özellikleri,çok iyi eş ve baba olurlar,çok azimliler,çalışkanlar ,ayakları yere çok sağlam basar,herşeyi analiz ederek karar verirler,bu yüzden çok hata yapmazlar,çok evcimendirler,bence onu mutlu etmek ayrıca midesinden de geçiyor,kalbe giden yol mideden geçer sözü onlar için söylenmiş ,ancak çok inatçılar,ve öfkelendikleri zaman yakınlarında bulunmayın,aynen bir boğa gibi oluyorlar,ha biraz da ağırkanlılar,tezcanlıysanız benim gibi,uğraştırırlar.:)

offfff offfffffffffffffff .... bir problem oluncaa hemen kendilerini kapatmalarına tahammül edemiyorum...................konuşsa çözülecekte...ahh ahh

GELECEĞİMİ KARARTTINIZU TOPİKLE BİRLİKTE kaydirigubbakcemile3....EKŞİ SÖZLÜKTEKİ ŞU PARAGRAFLA GELECEĞE DAİR UMUTLARIM PUFFFFFFFFFFFF DİYE UÇTU ÇÜNKÜ BEN KAÇMASI GEREKEN BURÇLARDANIMsenağlama

sabir ister bunlari acmak. guven eksikleri asiri oldugu icin[kendine guveni cok yuksekmis gibi gorunsede o gobek hep yumusak karindir aslinda] her lafin altinda bi mana* arar insani deli ederler. kinci olurla asla unutmazlar. unutur gibi gorunmede aldirmazlikta ustlerine yoktur ama unutmazlar. bozuldumu adama kuser bi de bunlar. bildigini okuyan inat budalasidirlar. gurur yapti mi feristahi gelse, kendini mutsuzluga mahkum etse de atilmis adimdan geri donmezler. ketumdurlar, kafalarindan ne gectigini, herseyden emin olunyaca kadar soylemezler. ama nedir? sevdi mi tam sever.
uzun lafin kisasi, koclar, yaylar, kovalar, ikizler ve hatta teraziler yanasmayin bunlara. ya katil edersiniz ya katil olursunuz. su gruplari hucuuummm!!

GELECEĞİMİ KARARTTINIZU TOPİKLE BİRLİKTE kaydirigubbakcemile3....EKŞİ SÖZLÜKTEKİ ŞU PARAGRAFLA GELECEĞE DAİR UMUTLARIM PUFFFFFFFFFFFF DİYE UÇTU ÇÜNKÜ BEN KAÇMASI GEREKEN BURÇLARDANIMsenağlama

sabir ister bunlari acmak. guven eksikleri asiri oldugu icin[kendine guveni cok yuksekmis gibi gorunsede o gobek hep yumusak karindir aslinda] her lafin altinda bi mana* arar insani deli ederler. kinci olurla asla unutmazlar. unutur gibi gorunmede aldirmazlikta ustlerine yoktur ama unutmazlar. bozuldumu adama kuser bi de bunlar. bildigini okuyan inat budalasidirlar. gurur yapti mi feristahi gelse, kendini mutsuzluga mahkum etse de atilmis adimdan geri donmezler. ketumdurlar, kafalarindan ne gectigini, herseyden emin olunyaca kadar soylemezler. ama nedir? sevdi mi tam sever.
uzun lafin kisasi, koclar, yaylar, kovalar, ikizler ve hatta teraziler yanasmayin bunlara. ya katil edersiniz ya katil olursunuz. su gruplari hucuuummm!!

aman böyle demeyin, benimde umutlarımı söndürüyorsunuz hihoyyyt boğa dostum vardı ve öylesine iyi anlaşırdık ki bir sevgili hiçte fena olmaz sanırım hihoyyyt

Benım canımın içide boga.ama benım sevgılım cok romantık ya dedıgınız gıbı dııl ben yengec burcuyum kendımı romantık sanırdım ama hıc degılmısım benım suprızlerım hep onunkınden ezık kalıyooo:KK43: mutluyum sevgılımle.ayrıca çalıskan oluyolar ben tembel erkege katlanamıyorum.ama nazlılarmı sankı bıraz hep ılgı beklıyolar gıbı yada benımkımı oyle:) ama bısey varkı ben onla yaşlanmak ıstıuyoruuummmmmmmm:):) bıde o benım enı ıyı aekadasım sırdasım aynı yastayız ama çogu zamn o bana akıl verır.ama çok konustukları dogru...

buarada bız daha 2 senedır beraberız belkı kotu yonlerını daha gorememısımdır yanlıs yonlendırmeyım:)

valla ya sizinkiler boğa değil ya da burçlar gerçek değil.çünkü yazılanlarla benimkinin hiçmi hiç alakası yok.aşırı sakin,hiç kıskanç değil,40 sene gitmesen gel demez aşırı kendi haline kendisi ve ailesi yani ana baba kardeşleri için yaşayan hayattada daha önemli hiçbirşeyi görmeyen bir insan..aşırı uykuya düşkün ve kabuğunda yaşayan biri...

offfff offfffffffffffffff .... bir problem oluncaa hemen kendilerini kapatmalarına tahammül edemiyorum...................konuşsa çözülecekte...ahh ahh

ay evet cnm ya haklısın benim ki de boğa aynen senin söylediğin gibi yapıyor.. :1closedeyes:
ben de akrep burcuyum..çok iyi anlaşıyoruz da işte o huyu bitiriyor beni:sm_confused:

valla ya sizinkiler boğa değil ya da burçlar gerçek değil.çünkü yazılanlarla benimkinin hiçmi hiç alakası yok.aşırı sakin,hiç kıskanç değil,40 sene gitmesen gel demez aşırı kendi haline kendisi ve ailesi yani ana baba kardeşleri için yaşayan hayattada daha önemli hiçbirşeyi görmeyen bir insan..aşırı uykuya düşkün ve kabuğunda yaşayan biri...

canım bence seninki burç dışı istisna kalmış :) çünkü boğa burçaları böyle değil

X