Aile Planlaması yasmin kullananlar

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

em4561

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2009
2.990
6
kızlar kistime tedavi amaçlı doktor yasmin hap verdi. 1 kutu içtim. şu anda yedi günlük aradayım. adet zamanım geldi. fakat adet olamadım. geceleri adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyor.ve ara ara miğde bulantım var.halbuki ilaca başladığımda hiç bir yan etki yapmamıştı. sizde de böyle oldu mu?

bi de ilk ay tam korumuyormuş sanırım. aklıma hamilelik şüphesi geliyor. fakat test yaptım çıkmadı

Son düzenleme:
İlk ay tam korumadığı doğru...
Ben de Yasmin kullanıyorum...
Salı günü ilacım bitiyor ve pazar günü adet oluyorum...
Yani 7 günlük arann 5. gününde oluyorum...
7 günlük arada adet olmazsan diğer kutuya başlamadan test yapmalısın...

Bende 2 aydr yasmin kullaniyorum.7 gunluk aranin 4ncü gunu adet oluyorum ama adetin gelmeden hapa baslama.gelir diye dusunuyorum

ben daha ilk paketimi yeni bitirdim ve bnde yan etki olarak kahverengimsi akıntı dışında azda olsa hergün kanamam oluyodu ve 1 aydr aşagı yukarı hergn kanamam vardı kasıklarım ağrıodu. dün hapım bitti bgn kanamam ve ağrılarım çoğaldı sanırım adet olucam fakat adetim bitince hap yüzünden ara ara kanamam oluyor sizce napmam lazım :2: :44:

adet oldum kızlar. az ve koyu renkli ilaçtan sanırım.soğan kürü uygulayan var mı kızlar aranızda kist için

bende 2,5 yıldan beri yasmin kullanıyorum.evli değilim pcso olduğum için kullanıyorum.eskiden 1 hafta sürerken şimdi 3 gün falan sürüyo.yalnız 3-4 aydan beri çok fena ağrı çekiyorum nedense

X