Trambolin ile zayıflama

kimsede çıkıp şu kadar aydır kullanıyorum su kadar kilo verdim dememiş biz türk kadınlaarının en belirgin özelliği heralde istikrar yok..

trambolini alınca memenun kalan falan varmı diye neti ararştırıken bu sayfaya geldim nş bende memnun kalırım ne zamandır istediğim birşeydi bu trambolin...seneler önce bir film izlemiştim happy go lucky diye kız işten çıkınca stres atmak için tramboline çıkıyordu bir spor salonunda hep özeniyordum bende öncelik kilo verme değil spor ve stres atma olacak tabi kilo verirsemde ne mutlu bana..deneyimleri yazacağım

herkese kolay gelsin :13:

Ayy nihayet hoşgeldin 3 kişi olduk canım spor olunca şu kadar kilo verdim diyemiyorum incelme var diyet yapmıyorum ama dikkat ediyorum keşke diyebilsem 1 ayda 3 kilo verdim diye dikkat etmeye başlayalı 2 ay oldu trambolinde 1,5 ay aydan aya ölçüyorum kalça bel basen ama 1 ayda bel 3 kalça 2 bacak 1 cm inceldi bu ay nasıl olur bilmem hastalık falan ara vermek zorunda kaldım benim sıkıntım kalça bacak göbekte varda neyse

selam aynı sıkıntı bende de var ama artık takılmıyorum haftada ıkı kere yuzuyorum ama bir diyet yapmıyorum sanırım diyet bana göre değil mümkün oldukça sağlıklı yaşamaya çalışıyorum abur cubur yoktur kilom 67 oldu 57 den bir senede fırladım
ben trambolini eğlence amaçlı aldım daha çok inş çok severim ve evde tozlanmaya bırakmam güzel bir spor gül kaynağın 16 kilo verdiğini duymustum bu sporla umarım istediğin kiloya ulaşırsın sende..:KK3:

İnşallah ama benimki pek takılmayacak gibi değil doğumdan sonra aldım 2 sene oldu 84.5 kgdım çocuk peşinde koşmaktan fark etmeden 81.5 oldum şimdide 78.5. Ben sporu sevmiyorum vaktimde yok o yüzden aldım 15 dk diye ama İnan bazen zor geliyo hele öğleden sonra hiç yapamıyorum haşatım çıkıyor Gül kaynağı bende takip ediyorum ama kadın çiğ besleniyor hiç bana göre değil peyniride hayatımdan hiç çıkaramam onun sayesinde badem hurma yemeye başladım karbonatlı limonu bazen Sirkeli su içiyorum

Eveeeet şimdi aldım ölçülerimi bel 2cm kalça 4 bacak yok daha ne olsun 31.10.2012-26.12.2012 toplam fark bel 5 basen 6 bacak 1 yeni başlayan arkadaşlar için

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar, yeni üyeyim:)
konuyla ilgili yorumlarınızı okuduktan sonra bende trampolin aldım, ama ne şanssızlıktır ki kurarken digital göstergeyi kırdım:)
oturarak çalıştıgımdan çok hareketsiz kalıyorum,kilom 49 ama sıkılaşmak istiyorum.iki gündür 10'ar dklık 2 set halinde yapıyorum.
kesinlikle müzik eşliğinde olmalı,dans eder gibi çok keyifli oluyor.inşallah süreyi uzatıcam,gelişmeleri yazarım.
umutluyum:)

merhaba arkadaşlar, yeni üyeyim:)
konuyla ilgili yorumlarınızı okuduktan sonra bende trampolin aldım, ama ne şanssızlıktır ki kurarken digital göstergeyi kırdım:)
oturarak çalıştıgımdan çok hareketsiz kalıyorum,kilom 49 ama sıkılaşmak istiyorum.iki gündür 10'ar dklık 2 set halinde yapıyorum.
kesinlikle müzik eşliğinde olmalı,dans eder gibi çok keyifli oluyor.inşallah süreyi uzatıcam,gelişmeleri yazarım.
umutluyum:)

Hoşgeldin umarım bırakıp kaçanlardan olmazsın:KK66:bendede var gösterge ama kullanmıyorum saate bakıyorum

günaydın 90 kiloyum bende trambolin alcağım am ahangi marka almalıyım tavsiyeniz nedir delta yazanar olmuş

Günaydın benimki voit memnunum diğer markaları bilmiyorum yalnız kiloya göre büyüklük değişiyor sanırım dikkat et

Kızlar uzun zamandır çok yoğun çalıştığım için hiç spor yapamadım. Yapmayınca da hiç siteye de girmedim..

Bugün kilo ve ölçülerimi buraya yazacağım biraz sonra. Ve günde 15 dk lık setlerle başlıyorum tramboline de. Haftasonları yapabilirsem 2 set 15 dakika yapacağım. Daha önce senempınar'ın gönderdiği youtube linkindeki hareketleri uyguluyorum birebir.

Diyet dediğim de tatli hamur işi yemeyeceğim çok yağlı yememeye özen göstereceğim ve günde 2 litre su... Bakalım bir ayda neler olacak

Ölçüleri yazıyorum ve başlıyorum :)

Göğüs:90
Bel:77
Kalça:99
Bacak:52
Kol:29

Boy:1.61
Kilo:58.6

Kolumla bacağım da incelir inşallah:) bakalım bir ay sonra tekrar ölçeceğim. Tatlıya çok düşkünüm kendimi kontrol edebilmeyi başarırsam bu rakamları azaltacağım inşallah :)

Ben BAŞ-LAAAAA-DIM ..... :KK70:

Sevgili nilüfer Trambolinle zayıflamayı ilk kez senden duyuyorum,Ama çok mantıklı ve eğlenceli geldi düşüncesi bile sen denedikten sonra tavsiye edersen bende denemek isterim boşu boşuna para vermek istemem sen kullan bende senin tavsiyenle alırım.Ama nerden alıcaz ev tipi Trambolini? acaba Tatlım.....

Bu arada benimki Delta marka. 100kiloya kadar taşıyor. Çok memnunum. Hepsiburada dan almıştım. KDV dahil 108 tl ye almışım şimdi baktım. Ama hepsiburada da kalmamış. Biraz büyük geldi bana açıkçası bi boy küçüğünü alabilrisiniz.

Tam adı buymuş
Delta 45 '' (114cm) Trampolin DS-455 Mavi

Son düzenleme:
Ölçüleri yazıyorum ve başlıyorum :)

Göğüs:90
Bel:77
Kalça:99
Bacak:52
Kol:29

Boy:1.61
Kilo:58.6

Kolumla bacağım da incelir inşallah:) bakalım bir ay sonra tekrar ölçeceğim. Tatlıya çok düşkünüm kendimi kontrol edebilmeyi başarırsam bu rakamları azaltacağım inşallah :)

Ben BAŞ-LAAAAA-DIM ..... :KK70:

Hadi bakalım bende bu hafta ara vermek zorundaydım Pazartesi başlıyorum

Sevgili nilüfer Trambolinle zayıflamayı ilk kez senden duyuyorum,Ama çok mantıklı ve eğlenceli geldi düşüncesi bile sen denedikten sonra tavsiye edersen bende denemek isterim boşu boşuna para vermek istemem sen kullan bende senin tavsiyenle alırım.Ama nerden alıcaz ev tipi Trambolini? acaba Tatlım.....

Sen azimle ve istikrarlı olursan trambolin kapı arkası durmazsa paran boşa gitmez ben alalı 2 ay oldu yapamadığım gün 20 sorarsan fark var mı diye bariz fark var ki ben sadece 15 DK yapıyorum

woww cok guzel tebrikler nuraa..

bende daha farkliliklar olmadan yazmak istemiyordum bikacgundur 7 dakikalik falan yapiyorum normal hoplamak ile power jump cok farkli haberiniz olsun power jump harekletleri daha cok yoruyor ve terletiyor
herkese kolay gelsin keske goebgim gitse benimde:KK24:

teşekkürler dün dayanamayıp aldım. Ravel 36" Egzersiz Lastikli & Sayaçlı Renkli Trampolin RV345 75 tl ye aldım hepsiburada dan ama hala tedarik sürecinde yazıyor. 92 cm katlanabiliyor.Ellerinle tutma yeri filan var ailecek merak ediyoruz.Kullanmaya başlayıp altına yorumlarımı yazarım..

Merhaba mimoza bir kaç sorum olacak senin ürünün ile ilgili; ürün demir yaylımı yoksa lastiklerle mi yaylanma sağlıyor,yaylı ise gıcırtı yapıyor mu, katlanıp-açılması kolay mı, 92 cm demişsin büyüklük olarak her türlü hareket için yeterlimi? Uzun süre olmuş alalı sağlamlığı nasıl,fazla deforme olma söz konusu mu acaba?

Son düzenleme:
X