Trambolin ile zayıflama

Bu arada benimki Delta marka. 100kiloya kadar taşıyor. Çok memnunum. Hepsiburada dan almıştım. KDV dahil 108 tl ye almışım şimdi baktım. Ama hepsiburada da kalmamış. Biraz büyük geldi bana açıkçası bi boy küçüğünü alabilrisiniz.

Tam adı buymuş
Delta 45 '' (114cm) Trampolin DS-455 Mavi

Selam Mary, delta marka ürünün gıcırtı yapıyormu?

Galiba Çelik yaylı daha çok ses yapıyo benimki lastikli arkadaşım Çelik yaylının daha çok ses çıkardığını söyledi benimkine göre öyle katlama olmuyo öbür türlü her gün sök geri yap zor olur

woww cok guzel tebrikler nuraa..

bende daha farkliliklar olmadan yazmak istemiyordum bikacgundur 7 dakikalik falan yapiyorum normal hoplamak ile power jump cok farkli haberiniz olsun power jump harekletleri daha cok yoruyor ve terletiyor
herkese kolay gelsin keske goebgim gitse benimde:KK24:

Göbek için 8 minutes abs youtube dan bi dene istersen

ASlında ilk aldıgımda cok yapmıyodu simdi biraz yapmaya basladı ben yağlarım falan diodum ama senempınarın dedigi daha doru istersen oylelerine bak. zıpladıkca gacurduyo suan :KK70: sessizlikte yapmassan kimse rahatsız olmaz sadece odanın icinde biri varsa o rahatsız olr :)

Hımmm,bir alışveriş sitesi yorumunda lastikli trambolinin 4 ay gibi bür sürede deforme olduğunu o yüzden tekrar yaylı aldığını yazan birini görmüştüm.O yüzden arada kaldım. :KK31:

Hımmm,bir alışveriş sitesi yorumunda lastikli trambolinin 4 ay gibi bür sürede deforme olduğunu o yüzden tekrar yaylı aldığını yazan birini görmüştüm.O yüzden arada kaldım. :KK31:

Kafan karışmış bilmiyorum ama yaylı olanıda yağladılar ses aynı ve rahatsız edici kuzenim öyle canım istediğinde yapamıyorum alt üst komşu rahatsız olur diye yapamıyorum diyo sende bilindik iyi bi marka al

ben okuduğum yorumlardan delatnın iyi olduğunu düşündüm ve delat marka çelik yaylı aldım heps buradadna geçen hafta 70 tl ye 102 cm olanı aldım evet çok az bi ses var yatak gıcırtısı gibi bence dah büüyk alma gereksi zidela olanı 102 cm rahat yapabiliyıorum hareketleri kilomda 91 kg
alda al derim ben pişman olmazsın kesinlikle

ben okuduğum yorumlardan delatnın iyi olduğunu düşündüm ve delat marka çelik yaylı aldım heps buradadna geçen hafta 70 tl ye 102 cm olanı aldım evet çok az bi ses var yatak gıcırtısı gibi bence dah büüyk alma gereksi zidela olanı 102 cm rahat yapabiliyıorum hareketleri kilomda 91 kg
alda al derim ben pişman olmazsın kesinlikle

Güle güle kullan, güzel güzel zıpla. :KK8: Katlanabiliyormu peki bir de ayakları nasıl,vidalımı,gıcırtı için yağlamayı denesen nasıl olur?

ya bende almayı düşünüyorum şuanda ip atlıyorum ama evde ip atlamak biraz zor alt komşunun yakındır kapıya gelmesi :KK1: bu da ip atlamakla aynı etkiyi yapar mı yapar gibi geliyor ama karar veremedim bi danışayım dedim

ya bende almayı düşünüyorum şuanda ip atlıyorum ama evde ip atlamak biraz zor alt komşunun yakındır kapıya gelmesi :KK1: bu da ip atlamakla aynı etkiyi yapar mı yapar gibi geliyor ama karar veremedim bi danışayım dedim

Ben ip kadar olacağını düşünmüyorum biraz gıcırtı oluyo o kadar

Arkadaşlar merhaba yorumlarınızı okudum. Bende yeni aldım trampolini. zıplamaya başladım :) yalnız kafam takıldı sizin göğüslerinizi çok sarsmıyor mu :) ya ben bu konudan rahatsız oldum. zaten sarkma eğilimi gösteriyor göğüslerim. kullananların acil önerilerini bekliyorum.

Kızlar slm bugün ben de basladim ama azcik destek lazım. Konuya katılım çok az. Birbirimize destek olmak adına daha aktif olursak süper olur.

kızlar merhaba :)
az önce rastladım konunuza hemen araştırmaya koyuldum hepsiburada dan baktım ama delta 102 cm 70 tl değil. cosfer marka 102 cm lik trambolin 58 tl. sanırım aranızda hiç kullanan yok almayı düşünüyorum bi inceleseniz yorum belirtseniz ben o kadar anlamıyorum özelliklerinden marka çok önemli midir? fotolarda hepsi birbirine benziyor sanki :)))
sanırım dönem dönem belli markaları indirime alıyorlar ne yapsam cosfer iyimidir yoksa deltanın indirime girmesini mi beklesem??? :18:

X