Trambolin ile zayıflama

ben cosferinkini dün sipariş ettim daha yola çıkmadı o da 102 cm ve 7 tl kadar daha ucuz neden onu düşünmediniz merak ettim? markalarla ilgili pek bilgim yok

benimde markayla ilgili bi bilgim yok ama yorumlarda hiç bahsi geçmemiş ondan onu eledim ama hala kararsızım:44:

ben siparişi verdikten sonra ürün geçici olarak temin edilememektedir diye ilanı pasifleştirmişler bu hafta da bekleyeyim olmadı iptal edeceğim hevesim da kaçtı kaçacak :) oysa ne sevinmiştim

ben siparişi verdikten sonra ürün geçici olarak temin edilememektedir diye ilanı pasifleştirmişler bu hafta da bekleyeyim olmadı iptal edeceğim hevesim da kaçtı kaçacak :) oysa ne sevinmiştim

üzüldüm senin için bende karar versem artık iyi olucaak:KK4:

benim trambolin geldi darısı başına :KK9:

Güle güle kullan alelade.Ürünle ilgili özelliklerden ve kullanım deneyimden bahsedersen sevinirim.Yaylımı,gıcırtı varmı, çok yer kaplıyormu, katlanbiliyormu,ayakları vidalımı, zıplarken çok sertmi?

Son düzenleme:
merhaba :) yeni gördüm mesajınızı
gıcırtı çok yok yaylı bendeki yaysızı var mı varsa nasıldır bilmiyorum :26: rahatsız eden bi sesi yok yer kaplıyor ama duvara dayıyoruz yapacak bişey yok :KK28: ben yatağın altına girer diye düşünmüştüm ama yüksekliği aynıymış sığmadı ilk geldiğinde ayakları takılı değildi bir tek ayaklarını takmak baya zahmetli oldu ilk kez geçirildiği için zorlandım yağ sürdüm hafiften daha rahat geçti.. başkaaa.. internette çok güzel egzersiz videoları var ama ben açmaya üşeniyorum aklıma estikçe üstüne çıkıp zıplıyorum :KK70: kendimce değişik hareketler yapmaya çalışıyorum 5 dk bile dayanamıyorum ter içinde kalıyorum :KK53: bi düzene oturtabilsem çok faydası olacağını düşünüyorum

bendeki katlanmıyor ama katlananları da var sanırım ayakları da her defasında çıkarılıp takılmaz çok zahmetli olur spordan soğutur insanı :KK1:

merhaba :) yeni gördüm mesajınızı
gıcırtı çok yok yaylı bendeki yaysızı var mı varsa nasıldır bilmiyorum :26: rahatsız eden bi sesi yok yer kaplıyor ama duvara dayıyoruz yapacak bişey yok :KK28: ben yatağın altına girer diye düşünmüştüm ama yüksekliği aynıymış sığmadı ilk geldiğinde ayakları takılı değildi bir tek ayaklarını takmak baya zahmetli oldu ilk kez geçirildiği için zorlandım yağ sürdüm hafiften daha rahat geçti.. başkaaa.. internette çok güzel egzersiz videoları var ama ben açmaya üşeniyorum aklıma estikçe üstüne çıkıp zıplıyorum :KK70: kendimce değişik hareketler yapmaya çalışıyorum 5 dk bile dayanamıyorum ter içinde kalıyorum :KK53: bi düzene oturtabilsem çok faydası olacağını düşünüyorum

Güle güle zıpla cnm. Bilgi için teşekkürler. :KK8:

kızlar , verdiğiniz bilgiler ve eğlendiğinizi söylediğiniz için bugün bende verdim siparişimi birde callanetics egzersizlerini araştırmaya başladım :) bu yaz havlulara sarmalandan plaja gitmek, istediğim şekilde giyinmek istiyorum :) dukan diyetim devam ediyor zaten 20 kg verdim, 10 kg daha vermem gerekiyor.. umarım trambolin ve call egzersizleri de bu süreci hem daha sağlıklı hem de fit bir görünümle bitirmeme yardım eder. verebileceğiniz tüm gazları bekliyorum :))

kızlar , verdiğiniz bilgiler ve eğlendiğinizi söylediğiniz için bugün bende verdim siparişimi birde callanetics egzersizlerini araştırmaya başladım :) bu yaz havlulara sarmalandan plaja gitmek, istediğim şekilde giyinmek istiyorum :) dukan diyetim devam ediyor zaten 20 kg verdim, 10 kg daha vermem gerekiyor.. umarım trambolin ve call egzersizleri de bu süreci hem daha sağlıklı hem de fit bir görünümle bitirmeme yardım eder. verebileceğiniz tüm gazları bekliyorum :))
senin için gaza ne hacet :) vermişsin maşşallah 20 kg :KK9: tebrik ediyorum bende bi 6 kg vermek istiyorum ama diyet bana çok uzak :KK50:
callenectics de çok güzel 2 defa falan da ondan yapmıştım baya çalıştırıyor

Arkadaşlar,
Bende dün trambolinime kavuştum 102 cmlik delta gayet güzel bence. Fakat ilk gün olduğunda mı hevesle dümdüz sıçradım durdum. Bugün hamlamışım bol bol. Siz ısınarak mı yapıyosunuz yoksa yukardaki videodanmı? Günlük yaptığımız hareketleri yazalım isterseniz.
Bol zıplamalar Gitsin göbüşler

Arkadaşlar,
Bende dün trambolinime kavuştum 102 cmlik delta gayet güzel bence. Fakat ilk gün olduğunda mı hevesle dümdüz sıçradım durdum. Bugün hamlamışım bol bol. Siz ısınarak mı yapıyosunuz yoksa yukardaki videodanmı? Günlük yaptığımız hareketleri yazalım isterseniz.
Bol zıplamalar Gitsin göbüşler

benim izlediğim videoda ısınma egzersizleriyle başlıyodu gerçi 2 defa ancak onunla yaptım :) ben kafama göre zıplıyorum genelde koşar gibi yapıyorum dizlerimi çeke çeke yürüyorum vs..

kızlar merhaba :)
az önce rastladım konunuza hemen araştırmaya koyuldum hepsiburada dan baktım ama delta 102 cm 70 tl değil. cosfer marka 102 cm lik trambolin 58 tl. sanırım aranızda hiç kullanan yok almayı düşünüyorum bi inceleseniz yorum belirtseniz ben o kadar anlamıyorum özelliklerinden marka çok önemli midir? fotolarda hepsi birbirine benziyor sanki :)))
sanırım dönem dönem belli markaları indirime alıyorlar ne yapsam cosfer iyimidir yoksa deltanın indirime girmesini mi beklesem??? :18:

mrb arkadasım bende onu sipariş vermeyi düşünüyorum nasıl memnunmusun sana ulaştı sanırım lastiklimi yaylı mı gıcırtı ses falanyorum yaparsan sevinirim

X