Trambolin ile zayıflama

benim sıkılaşmam gerekiyor.spor yapmayı sevmiyorum ama zıplamayı seviyorum :) o yüzden trambolin istiyorum.inşallah ben de bir seçim yapıp biran önce alır başlarım.beslenmene de dikkat ederek kilolarını verirsin inşallah.ben spor yaparak verseydim şimdi böyle ayrıca sıkılaşma derdine düşmeyecektim.ah kafam ahhh...

bende spor yapmayı sevmediğim için eğlenceli diye tercih ettim ben çok çabuk kilo alıp veren bir yapıya sahibim çok kısa zamanda çok yüksek kilolar verip aldım o yüzden bendede vücut defarmasyonu oldu hem kilo verip hemde sıkılaşmak istiyorum gülben ergende gül kaynak diye bir bayan çıkmıştı detoks uzmanıymış kendiside tranbolin ve diyetle beraber 3 ayda 22 kilo verdiğini söyledi tranbolin güzel sıkılaştırıyormuş umarım faydalı olur

inşallah sıkılaşırız.ben 112 cm lik almayı düşünüyorum power jump yapacaksan daha iyi oluyormuş hareket alanı geniş olunca

bende başta 115cm sipariş verdim ama 2 gündür hala hazırlanmayınca iptal ettim evimde çok geniş değil zaten 97 almaya karar verdim yorumlarda yeterli diyorlar

evet konuya pek katılımcı kalmamış ama aldığım zaman sonuçları yazarım buraya :))) sendende beklerim yorum:)

nihayet tranbolinim geldi:))) çok eğlenceli bişey iiki 115 cmliği iptal etmişim 102 bile gayet büyük...

çok denemedim 1kaç dakika denedim hemen terletmeye başlıyor ama eğlenceli yarından itibaren düzenli başlıcam yarın beden ölçülerimide alıcam bu gün yemelerimide azaltmaya başladım yemek yemeyi ve yapmayı çok seven sürekli mutfakla arkadaş olan biri için biraz zor olucak ama bir kaç güne vücut alışır sonuçları yazarım sana bide yine burda benim gibi kiloları çok olan bir guruplada yazışıyorum motive ve destek açısından ii olucağını düşünüyorum yaza daha ince girmek umuduyla:))))

benim aldığım york 102 cm baya geniş zaten demiştim bir tanıdıkta gördüğüm için bunu tercih ettim sende inş karar verirsin ama baya eğlenceli:)))

Ravel Long-Life Renkli Trampolin 40" ( 102 Cm ) - Spor & Outdoor

bir de bu var

ikisinin de fiyatı iyi.bugün alıyım artık hafta sonu zıplamak istiyorum ben de :)

gönderdiğin linke baktım benim tranbolin özelliklerinde hemde daha uygun ben 99tlye aldım gayet güzel görünüyor hade alda sende zıpla bakalım:))) ben bu gün müzik açıp tempolu 20 dakka yaptım dahada yapabilirdim ama zamanla süreyi arttırayım diyorum epey terletti ben diyetle kilo verebilen biriyim ama bu şekilde sıkılaşmada olucağına inanıyorum ölçülerimi aldım sonuçları paylaşırım....

nihayet bugün karar verdim york 115 cm aldım mavi.cumartesi gelicek.93 tl world karta 3 ay ertelemeli 12 taksit.cumartesi ben de zıplıycam :122:

nihayet bugün karar verdim york 115 cm aldım mavi.cumartesi gelicek.93 tl world karta 3 ay ertelemeli 12 taksit.cumartesi ben de zıplıycam :122:

hayırlı olsun cnm ama 115 baya büyük almışın bende az önce 25 dakika yaptım acaip bişey tranbolinden inince sanki havada yürüyormuş gibi oluyor ben daha önceden müzik açıp yine böyle zıplardım ama böyle daha güzel oluyor acaip terledim ve yoruldum yalnız ben 20 dakikalarla başladım vücut hamlaşmış bu gün sabah biraz zor kalktım ama zamanla alışıyor bu tempoya zamanla süreyi çoğaltıcam şimdi temizlik yapıcam eğer enerjim kalırsa biraz daha yaparım görüşmek üzere....

Geniş olsun istedim belki power jump da yaparım :) benim vücut da ham. Ben de senin gibi yaparım azla başlarım. Yavaş yavaş çoğaltırım.

Geniş olsun istedim belki power jump da yaparım :) benim vücut da ham. Ben de senin gibi yaparım azla başlarım. Yavaş yavaş çoğaltırım.

bende zaten sürekli havaya hoplamıyorum ritimli müzik açık power jump hareketlerini yapıyorumama yeni başlayan biri için baya yorucu oluyor:)))

X