Trambolin ile zayıflama

canım aklının voit de kalamsına gerek yok ben yayları çelik olmadığı için iade ettim uzun vadede çok sağlam olmayacağını düşündüm dela markanın çelik di ama koptu yaylar voit de lastik di yayaları ... oda gitti :KK43: şimdi hangi marka alsam diye düşünüyorum sen kullandığın markayı öneriyomusun:?

benimki busso canım,
yayları ses çıkarıyor...ama aklım voitte kaldı..bilmiyorum açıkçası..voit iiyi bi marka ama...

çok şükür bel ağrım geçti ve geçen cumartesi yarım saat zıpladım çok zevkliydi..
ertesi gün karnım bile ağrıdı..demekki ordaki kaslar bile çalışıyor

canım aklının voit de kalamsına gerek yok ben yayları çelik olmadığı için iade ettim uzun vadede çok sağlam olmayacağını düşündüm dela markanın çelik di ama koptu yaylar voit de lastik di yayaları ... oda gitti :KK43: şimdi hangi marka alsam diye düşünüyorum sen kullandığın markayı öneriyomusun:?

busso iyidir canım o zaman
ben hepsiburadadan 170 e aldım.benden sonra satıştan kaldırıldı..sonra tekrar geldi mi bilmiyorum.gittigidiyorda 200 küsürdü..
yayları kopmadı ama ses çıkarıyor.benim için sakıncası yok çünkü kulağımda müzikle zıplıyorum.
benim bebeğim old.için anca 1 saat koşuyorum trambolini düzenli yapamıyorum açıkçası..:KK14:

slm kızlar air climber spor aletini duymuşsunuzdur. 20 gün önce kadar aldım çocuklardan dolayı yapamıyorum almak isteyen varsa uygun fiyata vereceğim.

nerelerdesiniz?nasıl gidiyor zıplama durumları?
bugün ben 45 dk zıpladım.çok eğlenceliydi.koşmaktan daha zevkli kesinlikle
sizlerde durumlar nasıl peki?

Sonunda delta marka trambolin aldım kızımdan fırsat buldukca zıplıyorum ama müthiş gıcırdıyo varmı bi çaresi?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Anlaşılan herkes bir heves trambolinleri aldı eve ama sanırım kimsenin zıpladığı yok

Nerde buluruz bunu :KK70: kurup kaldirmasi kolay mi? Evimiz çok geniş değil de

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kurulup kaldırılan bişe degil :) bizim ki salonda puf görevi görüyo ama eglenceli keyifli bişe diyebilirim ben ........ dan aldım gıcırdaması harici cok memnunum. :)

Kurulup kaldırılan bişe degil :) bizim ki salonda puf görevi görüyo ama eglenceli keyifli bişe diyebilirim ben ........ dan aldım gıcırdaması harici cok memnunum. :)

Ben bi kere bi yerde binmistim çok eglencelidi :KK70: hani oluyo ya oyun alanlarında falan 5-10 dk zipliyosun. Büyüklüğü nasil peki? Bi de nerelerde satiliyo? Yani spor malzemeleri satan yerler mi market mi :)) dükkân türünü söyleyin bari

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Cok bilindik bir internet sitesinden aldim sanırım isim vermek reklama giriyo ugur böcekli logosu olan :)

Bende aldım trambolın ama yapmaya usenıyorum bı hevesle ıstedım fakat devvamını getıremedım :KK43: yarından ıtıbarn yapıcam sonucları yazarım

ben de yeni aldım arkadaşlar ama daha başlamadım. oncelikle diyetisyene gidip kan grubumla ilgili beslenme listesi alıcam ve yağ oranımı ölçtürücem. gerekli testleri yaptırdım herhangi bir sorun yok. genellikle sağlıklı beslenmeye çalışan ve kilomda normal olan biriyim. şu an 59 kiloyum 55 kilo benim en normal halim boyum 1.69 aynı zamanda geçen seneye kadar düzenli spor yapan ve aksatmayan biriydim ama sanırım hep aynı şeylerden sıkıldığım için bu sene biraz saldım. şimdi trambolinle yeni bir şey denemek cazibeli geldi açıkcası. deneyelim görelim bakalım nasıl bir etkisi olucak üzerimde. sizlerle de paylaşırım... sevgiler

power jump sahane bir egzersiz. ev tipi bir trambolinle evde de kolayca yapılabiliyor. dolaşım bozukluğum sebebiyle tavsiye edildi. aldım. her yeni alınan şey gibi deli divane heveslendim. yer kaplamıyor gayet güzel. azıcık gıcırdıyor herkesin dediği gibi ama sıkıntım farklı;
çok zor yahu. bu bedeni 10 dakika zıplatmak neredeyse imkansız. kanter içinde kalıyorum 3 dakika sonrasında. kesin 20 dakkadır zıplıyorumdur diyip saate bakıyorum daha 7 dakika falan olmuş. baya baya atıl durumda kaldı. üzgünüm

Sevgili arkadaşım haklısın. Genelde bu tarz aletler bir hevesle alınıp sonra bi kenara bırakılıyor. Ama üzülme bence kendinde o enerjiyi gücü yeniden topliicaana eminim. Çünkü bende senjnle aynı şeyleri yaşadım. Başlayıp başlayıp bıraktım çoğu zaman ama her seferinde kendimi motive edicek şeyler buluyorum. Sana tavsiye dakika sayma. Internette ki video sitelerinden o aletle ilişkili egzersiz videoları bul ve onlarla birlikte yapmaya çalış zaman nası geçiyo anlamiyosun. Ben öyle yapıyorum şahsen. En basit örnek dün bi on beş dakika zıplarim diye bi video açtım sonrasında tam 1.5 saat spor yapmışım bi baktım ki zıplayıp hoplarken zumba fitnesstan cikmisim.

power jump sahane bir egzersiz. ev tipi bir trambolinle evde de kolayca yapılabiliyor. dolaşım bozukluğum sebebiyle tavsiye edildi. aldım. her yeni alınan şey gibi deli divane heveslendim. yer kaplamıyor gayet güzel. azıcık gıcırdıyor herkesin dediği gibi ama sıkıntım farklı;
çok zor yahu. bu bedeni 10 dakika zıplatmak neredeyse imkansız. kanter içinde kalıyorum 3 dakika sonrasında. kesin 20 dakkadır zıplıyorumdur diyip saate bakıyorum daha 7 dakika falan olmuş. baya baya atıl durumda kaldı. üzgünüm

X