Trambolin ile zayıflama

slm arkadaşlar..ben de trambolin almak isteyenlerden biriyim..hepsiburada da var..ama ben daha çok üst kaslarımı çalıştırmak istiyorum..trambolin ile daha çok alt bölgeler yani bacak baldır daha fazla çalışıyormuş gibime geliyor..acaba göğüs bölgesi için ipli olanları mı tercih etmeliyiz? yani zıplarken hem alt taraf hem de iplerle üst traf da çalışmış olur diye düşünüyorum..kullanan arkadaşların fikrini alabilirmiyim? ipsiz alanlar bütün vücudu çalıştırdığını hissediyormusunuz? örneğin göğüsleri de eritir mi?

slm arkadaşlar..ben de trambolin almak isteyenlerden biriyim..hepsiburada da var..ama ben daha çok üst kaslarımı çalıştırmak istiyorum..trambolin ile daha çok alt bölgeler yani bacak baldır daha fazla çalışıyormuş gibime geliyor..acaba göğüs bölgesi için ipli olanları mı tercih etmeliyiz? yani zıplarken hem alt taraf hem de iplerle üst traf da çalışmış olur diye düşünüyorum..kullanan arkadaşların fikrini alabilirmiyim? ipsiz alanlar bütün vücudu çalıştırdığını hissediyormusunuz? örneğin göğüsleri de eritir mi?

Merhaba canm ben hepsiburdadan 102 cm aldım ipsiz benimki. İnan karın bölgen bile çalışıyor yanii. Kısa sürede kan ter içinde kalıyorsun. Zaten zayıfladığında heryerinden gider diye düşünüyorum ben. Çok fark yok canm zaten 10 tl mi ne fark olması lazım emin olmak için ipli alabilirsin sayaçlı da oluyor sanırım hem ne kadar zıpladığını da görmüş olursun.

Ama kesinlikle almalısınn:KK8:

Kızlar nerdesiniz yaaa:26:

Ben yine kendi kendime yaziym barii bugün başladım sonunda tembellik de bi yere kadar kilo aldım resmennn:KK50:

10 dkcık zıpladımm amaa yarın daha fazla olcak inşallah terkettiniz burayı yinee

slm kızlar yorumlarınızı okudum merak ettim ve bende sipariş verdim umarım zayıflamama yardımcı olur :) sabırsızlıkla bekliyorum

Kızlar düşük dakikalı videolar olduğu için elimde hemen pes ediyordum
Biraz da fazla hareketliydiler
Ben bu video pce indirip her gün yapıcam
Denemek isterseniz her gün beraber yapalımm:KK8:

[video=youtube;3c64NRaNBdY]http://www.youtube.com/watch?v=3c64NRaNBdY&feature=related[/video]​

Bu da yukarıda yüklediğim videonun yeni başlayanlar için olanı

Daha önce hiç yapmamışsanız bunu yapmanızı öneririm aksi takdirde çabuk pes edersinizz.

KATILIM BEKLİYORUMMM :KK12:

[video=youtube;IZuujTQ4amA]http://www.youtube.com/watch?v=IZuujTQ4amA&feature=relmfu[/video]​

Son düzenleme:
Kızlar bu da başka bir alternatif hangisi hoşunuza giderse onu yapabilirsinizz..

Ben güzel videolar buldukça yükliycem buraya.

İsteyenlere burdaki videoları indirmek için özelden link de verebilirimmm:KK16:

[video=youtube;avZr0oR6Wgo]http://www.youtube.com/watch?v=avZr0oR6Wgo[/video]

NOT: Videoalardaki trambolinler çelik yaylı değil o yüzden muhtemelen onlardan daha hızlı düşersiniz onların zıplamaları biraz daha yavaş oluyor o yüzden sakın olmuyor diye düşünmeyin

Son düzenleme:
Bugün ilk videomu tamamladım toplamda 30 dakika oldu. Çok iyi çalıştırdı gerçekten özellikle bacak ve kollar. İlk videoda kollarada çok yer verilmiş benm gibi kollarınız kalınsa bence ilk videoyu kesin deneyinn. Ben egzersiz yapmaya gidiyorum karın ve kol için :KK15:

KATILIM KATILIM KATILIIIMMM:KK8:

Bravo hızlı başlamışsın..Kaç kilo ile başladın?Bir de rica etsem indirme linkini bana atar mısın?

teşekkür ederim canım sabırsızlıkla bekliyorum :) ravel marka sayaçlı ve lastikli olanlarından hAyırlı geceler

Bi an önce gelir bakalm inşallahh :))

Bravo hızlı başlamışsın..Kaç kilo ile başladın?Bir de rica etsem indirme linkini bana atar mısın?

Evimizde tartı olmadığı için tartılamadım malesef :KK43:(

Günde 2 kere yapmayı düşünüyorum ben yaparım inşallah özelden atıyorum hemen:KK34:

Merhaba arkadaşlar ben de trambolinle düzenli spor yapmaya çalışıyorum.Sorusu olana yardımcı olabilirim:)

Öncelikle aramıza hoş geldin..Sen nasıl trambolin de çalışıyorsun ve kilo verdin mi?Bir de ben şunu merak ediyorum regl zamanı zıplamanın zararı var mıdır?Bu gün o yüzden başlayamadım..:44:

Hoş buldum,teşekkür ederim:) Benim henüz 1 hafta oldu 15 dk durabiliyorum üzerinde,kilo kaybı olmadı ancak sıkılaşma var. Çevremdekiler de fark etti.Diyete de yeni başladım tartıda farkı görmek için:) Regl döneminde hafif şekilde zıplamak zararlı olmaz aksine faydalı olur. Hatta hafif egzersiz ağrı kesici bir hormon salgılanmasına neden oluyor.

Hoşgeldin aramızaa :KK16:

Evet bende duymuştum regl dönemnde spor yapmak yararlı çünkü kasları gevşetiyo malum kaskatı oluyoo.

Ben tartılamadım sonuçlarını merak ediyorumm bizimle paylaşırsan sevinirim :KK42:

BU ARADA HERGÜN YAPTIKLARIMIZI YAZALIM YAA ÇOK HAREKETSİZ KALDI BURASII.

Ben kahvaltıdan önce videonun 15 dakikasını yaptım sıcak yüzünden devam edemedim 5 dakika da ayrıca yaptım bugün 1 saate tamamlamaya niyetliyimmm:KK15:

Günlük yediklerimizi de burda paylaşırsak faydalı olur bencee

Ben başlatıyorum umarım siz devam edersinizz:KK55:

SABAH: 1 dilim ekmek
4-5 yaprak sarması
Yarım kase yoğurt

ÖĞLEN: Yumurta salatası
1 dilim kızarmış ekmek
Yarım kase yoğurt (Bol pul biber)

AKŞAM: Küçücük peynirli tost
1 bardak ayran

Günlük yediklerimizi de burda paylaşırsak faydalı olur bencee

Ben başlatıyorum umarım siz devam edersinizz:KK55:

SABAH: 1 dilim ekmek
4-5 yaprak sarması
Yarım kase yoğurt

ÖĞLEN: Yumurta salatası
1 dilim kızarmış ekmek
Yarım kase yoğurt (Bol pul biber)

AKŞAM: Küçücük peynirli tost
1 bardak ayran

Süper çok iyi besleniyorsun ama bir iki meyva yeseydin iyi olmaz mıydı?Birde tartın olsa kilonu öğrensek çok güzel olacak..:KK52: Bende bu gün pirinç lapası diyetini yaptım..

Bir bardak pirinçle yapılmış lapa
domates salatalık
(bunu ikiye bölüp yedim )
4 kaşık yoğurt
8 kiraz
2 kayısı
küçük dilim ekmek büyüklüğünde karpuz
2 bardak yeşilçay,fesleğen,kiraz sapı çayı
3 litre su
yatmadan bir saat önce tarçınlı süt içeceğim,malum bebek emziriryorum..Saat dokuzdan itibaren halsiz hissetmeye başladım..40 yürüyüş ve parktaki aletlerde çalıştım..Bu hafta inşallah trambolinimi kullanacağım..:KK9:

Süper çok iyi besleniyorsun ama bir iki meyva yeseydin iyi olmaz mıydı?Birde tartın olsa kilonu öğrensek çok güzel olacak..:KK52: Bende bu gün pirinç lapası diyetini yaptım..

Bir bardak pirinçle yapılmış lapa
domates salatalık
(bunu ikiye bölüp yedim )
4 kaşık yoğurt
8 kiraz
2 kayısı
küçük dilim ekmek büyüklüğünde karpuz
2 bardak yeşilçay,fesleğen,kiraz sapı çayı
3 litre su
yatmadan bir saat önce tarçınlı süt içeceğim,malum bebek emziriryorum..Saat dokuzdan itibaren halsiz hissetmeye başladım..40 yürüyüş ve parktaki aletlerde çalıştım..Bu hafta inşallah trambolinimi kullanacağım..:KK9:

Oooo seninki bol meyveli olmuşşş ne güzel :)) Ben çok tok hissediyorum yaa hiç açlık hissetmiyorum da birşey yemek aklıma gelmiyo öğünleride saate bakıp yiyorum o derece :)) Meyveyi de çok yiyemem zaten yemeye çalışıyorum aslında ama olmuyo yaa :))

Akşamda 1 bardak yeşil çay 1 bardak form plus karışık çay koca bi bardak da süt içtimm :)) Protein ve kalsiyumu çok almaya çalışıyorum münkün oldukça.

O tartı konusunda benmde canm çok sıkılıyo en kısa zamanda çıkıp tartı alıcam evde olmayınca tartılamıyorum bi türlü :) Bugün baya spor yaptım yarım saat trambolin 1 saate tamamlayamadım ama yarım saat jillian ve yarım saat callanetics yaptım yeter de artar bile bence yarına muhtemelen tutulurum:KK9:

Bi de ben şu su işini beceremiyorum yaa sen ne güzel içmişsin:KK9:

X