Trambolin ile zayıflama

pegasus89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2011
140
3
Kızlar bu başlık diyet yöntemleri ve deneyimlerimiz kısmında da var ama orada kimse yazmayınca buraya bu konuyu açmak istedim :KK75:

Trambolinle alakalı bir kaç yazı okudum vücuda nekadar yararlı olduğunu vucudu ciddi anlamda çalıştırdığını. Trambolin almayı düşünüyorum tabi ev tipi ama nasıl hangi marka hangi özellikte hangisi daha iyi bir bilgim yok :97:

Evinde trambolini olan arkadaşlar veya bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim belki bir çoğumuza yararı dokunur eğlenerek kilo verebiliriz :KK3:

Eğer hala burda olursam size haber verebilirim.
Kardeşim bu şekilde zayıflamaya çalışıyor. Yemesi içmesi aynı. Ve çok hareketsiz ama sadece günde onbeş dakika zıplıyor.
Bu konuda onu ben zorladım.Hareket yapmayı sevmeyen ve yemeyi çok seven biri.
Zıplamak ta hareket yapmayı sevmeyenlere göre kolay ve eğlenceli çünkü.

Bende aldım,ailece eğleniyoruz..4 günde 900 gr. zayıfladım..Çok güzel terletiyor..Almak isteyenlere tavsiye ediyorum..Bu hafta rahatsızdım hiç kullandım..İleriki günlerde kiloyla ilgili bilgi veririm..

çok garip bu başlıpa hiç uğramazdım şimdi tesadüfi bir şekilde açtım şans sizde bugün yazmışsınız daha :KK9: hangi marka ve nerden aldınız ?:KK3:

arkadaslar bende trambolin aldim 10 gundur duzenli olarak calisyorum ilk bi kac gun 15 dk ile basladim ama simdi 1 saate ulastim. bu arada karbonatli su icip salata ve corbayla beslenmeye calisiyorum sizler neler yapiyorsunuz deneyimlerinizi yazarmisniz

çok garip bu başlıpa hiç uğramazdım şimdi tesadüfi bir şekilde açtım şans sizde bugün yazmışsınız daha :KK9: hangi marka ve nerden aldınız ?:KK3:

ben yurtdisinda yasiyorum spor malzemeri satan yerlere sorum cok pahali geldi bende buyuk bir oyuncak magzasindan aldim ama alirken sordum kac kg kaldirabilir diye 120 dedi simdilik bi sorun yok yanliz benimkisi buyuk boy 120cm falan sanirim

alirken celik yay olamasina dikkat etmek gerekiyormus trtde izlemistim

ben 2 ay once kortizon kullanmayi biraktim diyetisyene gittim bana kortizonun etkileri 4aydan once gecmez bi iki ay sonra gel simdi sen zayiflayamazsin dedi bende zayiflayamasamda kilo almami engelleyim dedim ve tramboline basladim bakalim 10 gun oldu henuz tarilmadim tartilinca sonucu bildirirm. 20 kilo fazlam var.

Hafta sonu alış veriş merkezinde spor malzemeleri satan bir yere baktım, stork ve dunlop markaları vardı, satıcı dunlopunkini tavsiye etti, ebatı çok büyük değildi, kaç kiloya kadar kullanılabileceğini sordum sorun olmayacağını kendilerinin orada kullandığını söyledi, internetten baktım fiyatına, mağazaya oranla daha ucuzdu, bir hafta sonu eminönünde spor malzemesi satan yerlerede bakıp ondan sonra karar verceğim, çocuklar da heyecanla bekliyor, ayakları çıkarılıp takılabiliyor, ayakları çıkınca yer kaplamaz
Dunlopun ki güzeldi zıpladıkça sayısını gösteriyor, alınca paylaşırım...

Hafta sonu alış veriş merkezinde spor malzemeleri satan bir yere baktım, stork ve dunlop markaları vardı, satıcı dunlopunkini tavsiye etti, ebatı çok büyük değildi, kaç kiloya kadar kullanılabileceğini sordum sorun olmayacağını kendilerinin orada kullandığını söyledi, internetten baktım fiyatına, mağazaya oranla daha ucuzdu, bir hafta sonu eminönünde spor malzemesi satan yerlerede bakıp ondan sonra karar verceğim, çocuklar da heyecanla bekliyor, ayakları çıkarılıp takılabiliyor, ayakları çıkınca yer kaplamaz
Dunlopun ki güzeldi zıpladıkça sayısını gösteriyor, alınca paylaşırım...

Paylaşırsan çok sevinirim canım bende hepsiburada ya baktım ordada baya marka var bikaç markanın fiyatları uygun geldi bana aynı şekilde bende alırsam yorumlarımı yazarım :KK3:

ben 2 ay once kortizon kullanmayi biraktim diyetisyene gittim bana kortizonun etkileri 4aydan once gecmez bi iki ay sonra gel simdi sen zayiflayamazsin dedi bende zayiflayamasamda kilo almami engelleyim dedim ve tramboline basladim bakalim 10 gun oldu henuz tarilmadim tartilinca sonucu bildirirm. 20 kilo fazlam var.

Canım umarım kilo vermeni kolaylaştırır veya almanı önler bizimlede paylaşırsan çok sevinirim mutlaka takipte olucam :KK54:

Trambolin bölümü baya hareketlenmiş..Benim aldığım york marka 127 cm ve 100 kiloya kadar taşır diyor..Bencede sayaçlı almak daha mantıklı..İlk çıktığımda acaba kaç kalori yakmışım diye insan düşünüyor..Tam bilmiyorum ama araştırdığıma göre sayacı da adımsayar gibiymiş..Alan olursa sizde bu konuda bilgi verirseniz sevinirim..

nuraa bravo bir saat mi zıplıyorsun,maşallah..Ben o kadar yapmıyorum..15-20 dakika..

pegasus89 sen aldın mı?Eşimin bile çok hoşuna gitti..Koşu bandından daha çabuk terlediğini söyledi..Çocuklarda seviyor..İnternette de egzersizlerde var...Fikir edinebilirsiniz..

arkadaslar tambolinde nekadar uzun calisirsaniz calisin aktivite bittikten sonra yorgunluk hissetmiyorsunuz. kosu bandinda bir saat kosunca insanin bacaklari cok agriyor ama trambolinde oyle degil
uzerinde ziplarken zorlanmadan dolayi ilk zamanlar bacaklarimda agri hissediyordum ama sonrasinda hemen geciyordu uzun sureli agri olmadi hic

Ben daha almadım alıpta pişman olmak istemiyorum biraz daha araştırmak kullananların yorumlarını okumak istiyorum sporamı yazılsam yoksa bunu alıp evde mi yapsam bilemedim. Spor salonu bana arabayla yarım saat uzaklıkta orayada gitmek bu soğuklarda zor geliyor ama trambolinide alıp kenara koycaksam tabi spor salonuna yazılmak daha mantıklı. Nuraanın dediği gibi yarım saat koşu bandında hızlı tempoda yürüsem veya koşsam bacaklarım çok ağrıyor trambolinde böyle bişey olmaması (okuduklarıma dayanarak) süper bişey hem evde hem eğlenceli hem yorucu değil:KK9: Trambolini olanlar lütfen paylaşımlarını devam ettirsinler gerçekten kilo verdiriyormu diye :KK3::KK3:

benim eklem romatizmam var yarim saatlik normal yuruyus yaptigimda bi iiki gun agrilarim artar ama trambolinle agrim olmuyor hic cok sukur ben yabanci muzik yada kolbasti koyup tepiniyorum ustununde muziksiz sikilabiliyorm ama b oyle anlamayiorum zaman nasil geciyor

Bu hafta dişimi çektirdiğim için trambolinimi kullanmadım..Bu gün tekrar başlıyorum..Zayıflamanın yanında insana gerçekten enerji veriyor ve mutlu mutlu ortalıkta dolaşıyorsunuz..Ben aldığım için hiç pişman değilim..

eğlenceli ve sağlıklı olabilir ama hiç yediklerinden kesmeden sadece zıplayarak zayıflamak enteresan geldi:KK36:

enteresan gelcek bi durum yok hiç yemekten kesmeden sadece sporla zayıflama gibi bi durum olamaz normal spor salonuna gitseniz bile ordan çıkıp normal yeme düzeninize devam ediyorsanız tabiki zayıflayamazsınız bizzat tecrübe edilmiştir.

:KK52: kizlar bu hafta tartildim bir ayda 5.5 kg vermisiim kan grubuna gore beslenme karbonatli su ve trambolinle... ustelik kortizon sonrasi zayiflayamazsin diyen diyetisyene ragmeennn:21:

X