kan pıhtılaşması testi ?

ahh canım yaa nasıl kaybetmiyim umudumu tam 4 kez ama artık eskisi gibi üzülmüyorum yalnız hamile ve bebek görmek istemiyorum son negatifimi alalı 15 gün oldu daha çok yeni yanii

benimde bazen umudum kayboluyor.bazen üzülüyorum ama yapabilecek bir şey yok yani.sadece dua ediyorum.o kadar çok istiyorum ki bi bebeğim olsun sağlıklı hayırlı.bebeğimi şöyle bi kucağıma alsam okşasam kokusunu içime çeksem o minik ellerinden tutsam.Allahım bizede nasip et bu güzel duyguları yaşamayı...

Bu sonuçlar hakkında bilgisi olan var mı?4 temmuzda sonucumu öğrencem.Bende de kan pıhtılaşması mı var acaba?

Antikardiolipin IgG 6.10 U/mL 0 - 10
Antikardiolipin IgM Y * 20.49 U/mL 0 - 10
Anti Mullerian Hormon 1.3 ng/mL 0.9 - 9.5

evet canım zaten çoğunlukla genetikmiş bu problem
bizde kimsede olmadığı için şaşırdık hatta nerden çıktı bende diye..:KK43:

cnm öncelikle çok geçmiş olsun. bende de var kan pıhtılaşması. dört düşüğüm var benimde. pıhtılaşma testini eğitim ve araştırma has.de ücretsiz yapıyorlar.

cnm öncelikle çok geçmiş olsun. bende de var kan pıhtılaşması. dört düşüğüm var benimde. pıhtılaşma testini eğitim ve araştırma has.de ücretsiz yapıyorlar.

canım siz nerde araştırma yaptınız??merak ettim ya.rahim filmi felan çekildimi?

kızlar ya ben yaklaşık 2 aydır bekliyorum zekai tahir de malzeme yokmuş.ne zaman geleceği de belli diilmiş.çok merak ediyorum.bi de şu var şimdi bir sürü kişi irikmiştir yaptırcak.kimbilir kaç güne ,aya çıkar sonuç.bi de ben başka bi devlet hastanesinde yaptırsam.elimi kolumu sallaya sallaya gidip bi doktordan istesem yaparlar mı.bütün tahlilleri falan tekrar isterler mi..veya tedaviye başalmak isterler mi.özele verecek param yok.napcam bilmiyom.

X