Saç Rengi ve Saç Boyama Koyu kahve saca platin rofle?

Kuzucugum

My Boys.My love
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
1.268
16
Merhaba arkadaslar, bende kararsiz kaldim birsey danismak istedim,yardimci olursaniz cok sevinirim..

Saclarim koyu kahve ben icine platin rofleler attirmak istiyorum, nasil olur diye coook kararsiz kaldim..

aslinda daha once cok yaptirdim ama ozamanlar taban rengimide 1-2 ton acmislardi yaptiklarinda.

bu sefer yaptirdigimda taban rengim tamamen koyu, kendi sac rengimin olmasini istiyorum, sadece icine platin rofleler atsinlar istiyorum..

kendim beyaz tenliyim, sizce yakisirmi?lutfen banada birseyler soyleyin..

Tesekkurler!:87:

röfle değilde krepe balyaj yaptırırsanız daha doğal ve güzel durur

bence çok karışık ve yapay durur.. ya taban rengini acmalısın yada daha koyu bişey attırmalısın bence

bence de güzel olmaz, canım.
Çok sırıtır helede beyaz tenliysen...
Bence saçını biraz daha açtır sonra röfle yaptır.

koyu şaçda güzel durmazz dogalda durmazz önce zemini açtır sonra röfle atırrr yada krepe

Cok tesekkur ederim arkadaslar...

Arkadaslar affiniza siginarak krepe balyaj nedir,nasil birsey?

ben Turkiyede yasamiyorum pek bilmiyorum acikcasi turkcelerini?

bilgilendirecek arkadas varsa cok sevinirim...:emir_bebek:

Dogumumdan once degisiklik istiyorum:KK49::emir_bebek:

Son düzenleme:
koyu kahvede platin dehşet bişey olur cnm :79: onun yerine bal köpüğü tonlarında atılan balyajlar daha hoş olur bence ve daha doğal olur krepe balyaj balyaj yapılıcak tutamlara krepe atılarak yapılan balyajdır daha doğal durur uçlara doğru daha yoğundur sarısı böyle çizgi çizgi durmaz balyajlar onda :79:

bu fotoda olduğu gibi, krepe balyajda uçlarda yoğunşalan sarılar atılır. saça krepe yapılıp kalan saçlar boyandığı için krepe balyaj deniyor.
$unlulerin-sac-renkleri-4.jpg

X