koltuk altını nasıl almalıyım

pembe123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2011
38
1
ya kızlar koltuk altımı nasıl almalıyım ağda eldiven vs.ağdanın acısını nasıl azaltabilirim siz koltuk altınızı nasıl alıyosunuz tatile gidicem yardım edin

merak ediyorum doğrusu her ayrı bölgen , her ağda çeşidi için niye ayrı ayrı başlıklar açıyorsun
topluca sorsan olmuyor mu ?

ağda en iyisi
hem çıkınca belli olmuyor
hem devamlı alınca tüyler küçük ola bile alması daha kolay oluyor.

konuların hepsini toplu açmıyorum ki canım ne zaman ihtiyacım olduğu zaman açıyorum hem istediğim kadar konu açarım

Ben koltukaltımı yaz ayında epilatör ile alıyorum.Çünkü minikminik tüyler bile beni çok rahatsız ediyo.

benım canım pek tatlıdırda : ))
daha önceden bir epilasyon aletinin yanında verilen buz poşeti gibi bisey vardı
onu alıp donduruyorum sonra koltuk altımda uzun bi süre bekletiyorum zaten uyuşuyor baya
sonra da sir ağda uyguluyorum
acıyı %50 azaltıyor :)

canım benim buz torbam olmadığı için buz küplerini buzdalıbı poşeti koyup uygulucam inşallah işe yarar

buz gözenekleri kapatıp ağdayı zorlaştırmaz mı acaba? en rahat acısız ağdanın ılık bir duştan sonra yapıldığını söylerler.

canım benim buz torbam olmadığı için buz küplerini buzdalıbı poşeti koyup uygulucam inşallah işe yarar

canım öyle olmaz cunku benımkı jel şeklinde ve tam bacağımı kavrıo.poşete falan buz koyup denemiştim işe yaramadı pek o zaman uyuşmadı ama sen ıstersen yıne dene bi.

bu arada
bende herhangi bir zorlanma olmadı gayet her zaman ki gibi aldım sadece daha az acıyla
:-)

X