50gr şeker yüklemesinde sonuç 159 çıktı

bende bugün hematoloğuma gittim, bir diğer branşı diyabet ve obezite... şekerimin korkulacak sewiyede olmadığını bebeğin normal gittiği sürece ve diyetime devam ettiğim sürece hiçbişey olmayacağını söledi. ben pembe tablo çizmem hastalarıma dedi, ama benim muayenelerim sonucu ki kilom bile diyetle süperrrr gidiyor diyebilirim, çok çok iyi gidiyorsun dedi. bundan sonra çok sıkma kendini ama bırakma ipin ucunuda dedi.... 5 gün olmadı sanırım 99 oldu tokluğum çünkü...

bu kas ve kemik işinede mantıklı bakmadı.... sen kendi kilondan aşağı inmedin ki senden gitsin dedi... son aylarda alırsın bile dedi...içim çok rahat etti... güveniorum bu dr.a çünkü...

arkadaşımın dr.uda sermet bey, prof egede duymuşsundur...:nazar::nazar::nazar:
evet duydum, alanında uzman ama sevemedim ben onu hiç :)
bu diyette büyük kâr ettik zaten. senin ne güzel diyetle dengelenmiş. çok iyi maşallah.kilo verme derdini baştan almayarak hallettik biz:) çok polyanna gördüm kendimi:))

evet duydum, alanında uzman ama sevemedim ben onu hiç :)
bu diyette büyük kâr ettik zaten. senin ne güzel diyetle dengelenmiş. çok iyi maşallah.kilo verme derdini baştan almayarak hallettik biz:) çok polyanna gördüm kendimi:))

benim 32. haftam şu anda 6 kilodayım hala....1 aydır 1,5 aydır hiç kilo alıorum haftaa 6970 lerdeydim 3 kilo verdim :nazar::nazar: işe yaradı yani diyet....

sermet bey biraz suratsız sanki ciddi ama hakikaten ii bi dr. ayrıntılı için falan gideceksin ona zaten 1 -2 kere...

az kaldı be canım sıkıcaz kendimizi azcık dahaaaa....sen artık sonundasın bende sona yaklaştım....akşlımda karpuz kavun :))))))) bakalım çabuk geçecek mi zaman :nazar::nazar:

alooo kızlar adım geçmiş gıyabii olarak
sermet hocama laf yok....
evet sermet bey soğuk bir insan kaynaşana kadar bayağı bir zaman geçiyor biz tanışalı bir buçuk yıl olucak ancak kanki olduk yapısı öyle napabiliriz ama doktorluğu işinde başarısı süperdir milyon tane doktora gitmiş biri olarak söylüyorum ve ona bir sürüde hasta yolladık eninde sonunda hep o haklı çıkıyor ...kas kemik olayına da gelince benim çok kas ve bacak ağrılarım var uzun zamandır çok şikayetçi oldum bu konudan o da mineral ve vitamin eksikliğinden olduğunu kilo almadığım için olduğunu söyledi hele emzirirken iyice zorlanırsın dedi 3 buçuk kilo bir bebek doğması için en az 9 kilo alınmalıymış ben son 2 ay kala 7 kilodaydım doğuma kadar 2 kilo alman gerek senin sağlığın için dedi
inşallah sağlıkla bebeklerinize kavuşursunuz

alooo kızlar adım geçmiş gıyabii olarak
sermet hocama laf yok....
evet sermet bey soğuk bir insan kaynaşana kadar bayağı bir zaman geçiyor biz tanışalı bir buçuk yıl olucak ancak kanki olduk yapısı öyle napabiliriz ama doktorluğu işinde başarısı süperdir milyon tane doktora gitmiş biri olarak söylüyorum ve ona bir sürüde hasta yolladık eninde sonunda hep o haklı çıkıyor ...kas kemik olayına da gelince benim çok kas ve bacak ağrılarım var uzun zamandır çok şikayetçi oldum bu konudan o da mineral ve vitamin eksikliğinden olduğunu kilo almadığım için olduğunu söyledi hele emzirirken iyice zorlanırsın dedi 3 buçuk kilo bir bebek doğması için en az 9 kilo alınmalıymış ben son 2 ay kala 7 kilodaydım doğuma kadar 2 kilo alman gerek senin sağlığın için dedi
inşallah sağlıkla bebeklerinize kavuşursunuz

sermet beyin tıbbi bilgisine kimse bir şey diyemez zaten.
ben hiç kilo almadım, hatta ilk kilomdan 5 kg eksiğim ama kas ve kemik ağrım yok, kıpır kıpırım hatta. bu muhtemelen obez denecek bir kiloda gebe kalmamdandır.ya da şekerdi, hipotiroiddi, pcostu derken bozulan hormonlar ben gebe kalınca kadın olduğumu anlamış da olabilirler:)

ben hiç kilo almadım, hatta ilk kilomdan 5 kg eksiğim ama kas ve kemik ağrım yok, kıpır kıpırım hatta. bu muhtemelen obez denecek bir kiloda gebe kalmamdandır.ya da şekerdi, hipotiroiddi, pcostu derken bozulan hormonlar ben gebe kalınca kadın olduğumu anlamış da olabilirler:)

kendini iyi hisseediyorsan ve kilolu hamile kaldıysan canım en güzeli kilo almamak zaten ben kendimi çok bitkin yorgun ve hasta hissediyorum ve doktoruma sürekli şikayetleniyorum adamcağız da ne desin işte ben 57 kilo ile hamile kalmıştım şu an 66 yım 9 kiloyu gördüm nihayet

kendini iyi hisseediyorsan ve kilolu hamile kaldıysan canım en güzeli kilo almamak zaten ben kendimi çok bitkin yorgun ve hasta hissediyorum ve doktoruma sürekli şikayetleniyorum adamcağız da ne desin işte ben 57 kilo ile hamile kalmıştım şu an 66 yım 9 kiloyu gördüm nihayet

benim zayıf halim, senin 1.5 katın:))) her gebelik kendine has galiba, dr da duruma göre yönlendiriyor. ben art arda 3 gebelik geçirsem anca normal kiloya inerim. :)) sağ salim kucaklamamızı nasip etsin allah.

ben hiç kilo almadım, hatta ilk kilomdan 5 kg eksiğim ama kas ve kemik ağrım yok, kıpır kıpırım hatta. bu muhtemelen obez denecek bir kiloda gebe kalmamdandır.ya da şekerdi, hipotiroiddi, pcostu derken bozulan hormonlar ben gebe kalınca kadın olduğumu anlamış da olabilirler:)[/QU
bende hiç kilo almadım sadece kendimi zannediyodum.aynı haftayız senle bebegin kaç kilo

ben hiç kilo almadım, hatta ilk kilomdan 5 kg eksiğim ama kas ve kemik ağrım yok, kıpır kıpırım hatta. bu muhtemelen obez denecek bir kiloda gebe kalmamdandır.ya da şekerdi, hipotiroiddi, pcostu derken bozulan hormonlar ben gebe kalınca kadın olduğumu anlamış da olabilirler:)[/QU
bende hiç kilo almadım sadece kendimi zannediyodum.aynı haftayız senle bebegin kaç kilo
36+6 itiberiyle 2839 gr tartıldı. dr.umun dediğine göre iri olmaması şekerimin kontrol altında olduğunu ve ona zarar vermediğini gösteriyormuş. seninki ne durumda?

50 gr 150 çıktı Dr' ekmek yok şekerli yok tuz yok dedi. Hepsi tamamda ekmeksiz kazınıyorum bennnn ne yiyecem bennn :KK43: pazartesiye kadar temizlenmem lazım walla :26:

offf kızlar benim ölçüm zamanım geldi gene ve ben sıkıntı yapiorum resmen....bugün 2 çokoprens yedim dayanamadım vallahi.... günler yaklaştıkça benim sabrım tükeniyor....
cumarteside dr. var, yarın öbür gün bakmam lazım kanıma mutlaka :KK43:(
akşam yemeğinden sonra yürüüüü:) çok zor evet ama çok işe yarıyor.

50 gr 150 çıktı Dr' ekmek yok şekerli yok tuz yok dedi. Hepsi tamamda ekmeksiz kazınıyorum bennnn ne yiyecem bennn :KK43: pazartesiye kadar temizlenmem lazım walla :26:

semizotuuuu aklına estikçe yemeğini ya da salatasını ye.salatalık da olur. için çok kıyıldığında bir kase yoğurda 1 salatalık doğra ye.ekmek nasıl yok? ben insülin hastası olsuğum halde günde 9 dilim hakkım var.

Hakkaten yaa kamptamıyım ben yazık bana. Ben şu Dr bi arayıp sorayım.

akşam yemeğinden sonra yürüüüü:) çok zor evet ama çok işe yarıyor.

semizotuuuu aklına estikçe yemeğini ya da salatasını ye.salatalık da olur. için çok kıyıldığında bir kase yoğurda 1 salatalık doğra ye.ekmek nasıl yok? ben insülin hastası olsuğum halde günde 9 dilim hakkım var.

açlık 95 tokluk 119 çıktı :p büyük başarı hahahaaaaaa :p yarın dr.cuma gidicem bakalım ne diyecek tosunum kaç kilooo?:nazar:

Ekmeği Tam Tahıl birkaç dilim dedi Dr ohh rahatladım ya :))) :KK6:

ekmek yemek şart canım. tahıllı kepekli olacak ama beyz ekmek yok.... ben 3 ana öğünde 2 dilim hakkım var ama 1 dilimle idare ettiğim zamanlar oluyo....alışıyosun zaten .... kilo bile veriosun süper işe yarıyoooo

arkadaşlar şeker yüklemem 124 çıktı.dr ma gosteremdım daha ortalama nasıl bi cvp atar mısınız..

:KK49:Ben de 8 haftalık hamileyim.Annem ve babam şeker hastası dr benden de 50 gr şeker yükleme testi istedi umarım bir sorun çıkmaz:KK34:

X