50gr şeker yüklemesinde sonuç 159 çıktı

arkadaşlar şeker tehtidini atlattım şimdide erken dogum tehdidi geldi yaaaaaaaa nedir benim çektigim normal olursa 2 ayım yok erken gelirse 1 ayım kalmış gene korkmaya başladım valla ne yapacam düşük tehtidi olan her gebede erken dogum olur diyor evet dogru bundan önceki dogumda kızımı 8 aylık dogurmuştumhiç umadıgım bir anda geldi bebek su patladıgında hiçbirimiz ne oldugunu anlamamıştık eşim sen altına yaptın farkında degilsin daha doguma 1 ay var die dalga bile geçmişti ama ne zaman sancılar sıklaştı işte ozaman akla karayı gördük adam herzaman gittigi hastanenin yolunu bile gece kaybetmişti yav ne rezil olmuştukaman şimdi gene aynı risk başımda allahım kötüsünden koru bebegimi:KK59:

haa bu arada dün korkudan çarşıya çıktım bebegimin beşikten ana kucagına zıbından hastane çıkışına picamalar kukuletalar eldivenler neler neer aldım yarın yıkayıp ütülicem çantamı hazırlıcam ne olur ne olmaz hazırda olsun erken dogum bu sadece 1 2 eksigim kaldı bebek bezi hasta bezi gögüs bedi onlarıda aldıımı ben hazırım savaşa ya siz hazırladınızmı çantaları aldıklarınızı yazın fikirleşelim bakayım unutugum bişi varmı:KK59:

yerim tosuncuğunu:) ben haftada bir gidiyorum artık, nst için.yaz buraya arencik nasılmış?

oğlum 2140gr. ve 45 cm olmuş....gayet güzel herşey yolunda gidiyor hatta bizim boyumuzda uzun biraz kilomuzda fazla azcıkk :p
şekerimi beğendi kilom zaten sabitlendi... çok memnun kaldı dr.um.bende sewindim tabiiii....hastanemizi ayarladık, artık 15 gün sonra 1 kez daha görüşüp her hafta nst ye girecekmişiz.... bayramı atlatmayı umuyoruz inşallah...

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

haa bu arada dün korkudan çarşıya çıktım bebegimin beşikten ana kucagına zıbından hastane çıkışına picamalar kukuletalar eldivenler neler neer aldım yarın yıkayıp ütülicem çantamı hazırlıcam ne olur ne olmaz hazırda olsun erken dogum bu sadece 1 2 eksigim kaldı bebek bezi hasta bezi gögüs bedi onlarıda aldıımı ben hazırım savaşa ya siz hazırladınızmı çantaları aldıklarınızı yazın fikirleşelim bakayım unutugum bişi varmı:KK59:

kendini şartlama bence erken doğuma ama tedbiride elden bırakma hazır olsun çantan...
ben bile hazırladım....pijama ve 2 gecelik koydum kendime... sonra göğüspedi orkid çorap kırmızı lohusa tacım ...makyaj malzememi bile ayrıca koydum güzel anne görsün oğlum....
kapıya kocaman dr.un ve taksinin telini yazdım....kociş heyecanlanmasın diye :p
o kadar kapı süslermizi aldık bi çantaya bebek çantası ve en son konacaklar listesi....( şarj aleti falan):nazar:

sedaseeee....sanırım bu aralar bebek gelmiştir artık canım...tebrikler size........
sıra şimdi bizdee.....:nazar::nazar::nazar::nazar:

bugün konturole gittim eger fazla zorlanmasam yani egilip kalmasam merdiven in çık yapmasam doktor inşallah bayramı çıkarırsın dedi bu arada bebiş kilo almış risk falan kalmamış yani canı ne zaman isterse gelebilirmiş rahat bir nefes aldım gene beklesin tam kilolasın gününde gelsin melegim kardeşleri benden heyecanlı valla 3.5 yaşındaki kızım anne ona ben bakacam annesi ben olacam diyor hadi hayırlısı seni özlemle bekliyoz 6. çocugum hoş geleceksin huzurlu saglıklı gelecen inşallahhhhhh:KK71:

sedasecim yeni üye olduğum için mesaj yazamıyorum canım.... tebrik edeyim tekrar seni.... kotam dolsun yazarım :)))

tahmin ettim yazamadığını. sağ olasın, darısı başına olsun. bayram şekerini sağlıkla kucakla.

X