Saç Rengi ve Saç Boyama Vital Karamel (resimli)

güzel bir renk canım onla toffee yi karıştırmamı önerior musun eşit miktarlarda mı katmalıyım yoksa bal köpüğü daha mı az olmalı. koyu kahve saclarım bu sekılde açılır mı biraz dersin

güzel bir renk canım onla toffee yi karıştırmamı önerior musun eşit miktarlarda mı katmalıyım yoksa bal köpüğü daha mı az olmalı. koyu kahve saclarım bu sekılde açılır mı biraz dersin

cnm bence karıştırsan istediğin rengi elde edersin, ben olsam eşit karıştırırdım, tabi açılır saçların, ama bence kutunun üzerinde bulunan boyama sonuçlarını da bir incele, (koyu renk saçta nasıl etki edermiş bi bak ) boya satan yerlerdeki elemanlar da bu konuda bilgili oluyorlar sor onlara iki boyayı karıştırsam nası bir renk çıkar diye fikir olsun çünkü bende deneme yanılma yöntemiyle yapıyorum çok bilgili değilim ama ilgi alanıma giren bir konu, nacizane tavsiyem de ikisini eşit oranda karıştırman :KK66:

Bende vital 7 55 karamelin içine yarım tüp 7 65 koyu fındık kabugu sıkmak istiyorum .. size bi saç rengi göndericem arkdşlar ama yeni üye oldugum için resm yükleyemyrm yardımcı olurmsnuz bana .

$SAM_1160.jpg

Evet arkadaşlar bu benim saç rengim ilk boyanmış hali .. Kuaföre boyatmıştım evde kendiim boyamak istiyorum artık sizcee vital 7 55 karamelin yanına yarım tüp ne sıksam elde edebilrm bu rengi ? 8.4 kahve köpügümü . yoksa 6 65 koyu fındık kabugumu ?

X