Total Face Lift (Kırışıklık Giderici Krem)

canım sende başka bi ürünü kullanıyosun totali kötülüyosun benzer ürün olabilir kullanışıda aynı olabilir ama içinde ürün aynımı yani öyle düşünmek lazım :) ben ilk defa senden duydum memnun kalmayan yani :)

konunun başındada wonderlift den bahsettiğimi söylemiştim. bu üründe aynen total face lift gibi,ürünler birbirinin ikizi gibi duruyo.8 saatlik etkileri var,yüzünüze sürünce 3 dakikada geriyo ,yıkıyıncada geçiyo...aynısının tıpkısı.gerçekten böyle süper bir ürün olsaydı keşke,ben çok büyük bir hayal kırıklığı yaşadığım için anlatıyorum tüm bunları.ben umudumu kestim bu botoks etkili kremlerden,direk botoksu denemeyi düşünüyorum,neyse arkadaşlar benden söylemesi..sevgiyle kalın:))))

zaten kalıcı bir ürün olsa 99 tl ye satılmazdı dimi canım 2 3 milyar bişey olurdu yani biraz mantıklı olalım :)

tabi tabi mantıklı olalım ama hepimiz cansusever!! ya Allah aşkına ben onumu diyorum, ürünün kalıcılğının veyahut 99 tl yada kaç milyar olduğunun konumuzla ne alaksı var, isterse 5 milyon olsun, neticede bi iddası var bu kremin!! ben diyorum ki tam bir fiyasko..yumurta akı aynen (bu lafı kırk oldu kullanıyorum ama tam olarak anlatan bi ifade),sürdükten sonra mimik yapınca daha beter kırış kırış bi görüntü oluyo!!!!!nokta.ne zor bişey miş bu forumlarda yorum yazmak,ilk defa millete faydam olsun dedim pişman oldum yemin ederim,arkadaşlar benden bu kadar,kalın sağlıcakla...

arkadaşlar ürünün kendisini kullandım, bildiğiniz yumurta akıyla, sulu yoğurt arası bir görüntü bırakıyor ciltte, bir kere öncelikle görüntü çok rahatsız edici, cildinizin diğer yerleri nemli duruyor, bu serumu sürdüğünüz yerler mat ve yoğurt sürülmüş gibi duruyor, üzerine nemlendirici sürdüm bu sefer de etkisi kayboldu,

yumurta akı diyen arkadaşa katılıyorum. bugün bi güzellik merkezinde sırf merakımdan denedim. pul pul oldu bir süre sonra ve gülünce göz çevremdeki o sevmediğim kaz ayakları pırt geri geldi...

X