Total Face Lift (Kırışıklık Giderici Krem)

Ben kullandım.Gayet güzel bir ürün.Göz altı ve ağız çevresi kırışıklıklarımdan şikayetçiydim ama bu ürün çok yararlı oldu.Hatta kocam bile kullanıyor :KK70: yanında hediye verdikleri rujuda hergün sürüyorum oda çok güzel.tavsiye ederim yani

Benim teyzem denedi bu kremi kırışıklıkları resmen yok ediyor yani kullanmanızı tavsiye ederim fiyatıda uygundu hatırladığım kadarı ile
yüzü yıkayınca geçiyo sanırsam ama uzun kullanımda yüzde gerginlik yapıyor yani yararlı bir krem:)

ark lar google dan buldum bu yazınızı benim annem de kullandığı için yardımcı olmak istedim şimdi olay şu;

bu krem makyaj ürünleri gibi günlük olarak sabah kullanıp aksam saatlarine kadar etkili olan bir ürün. ürün kırışıkları tamamen gideriyor ve annemde videolarını felan izlemiş denemeye değer bir fiyat 99 lira sanırım . ama denedikten sonra gerçekten cok memnun kaldı ve kullanıyor sürekli. ama ürünü bi defa kullanıp sürekli etkili olması gibi bişey değilmiş bizde sonradan kullandıkça fark ettik :) makyaj yapar gibi kullanılması gerekiyor :)

Kayınvalidem için baktım araştırdm ona da birisi önermiş..sipariş ettik internetten telefonunu bulup bakalım görcez sonucu yazıcam:))

kızlar ürün gercekten harika bişey dümdüz yapyormuş cildi kırışık falan kalmyo yani cok harika snuç alabilr kullanan bayanlar olgun yaşlara ve kırışklık derdi olnlara kesnlikle tavsiye ederim kaynanamdan biliorum:p

kızlar fiyatına göre kaç millik yani ne kadar gidiyor birde sadece kırışık olan yere sirsek bütün yüzemü sürmemiz gerekiyor

ya arkadaşlar almayın sakın,rezalet bişey,ben bunun bi değişiği wonderlifti kullandım ordan biliyorum,ikinciye kullanmadım o derece yani... tamam dümdüz ediyo ama mimik yapamıyosunuz kırış kırış oluyosunuz mimik yapınca.hep söylüyorum yumurta akı bu resmen.kuruyunca dümdüz ediyo ama mimik yapınca daha beter kırış kırış bi görüntü.yazık paranıza..

valla ben şimdiye kadar 15 tane aldım canım arkadaşlarıma akarabalrıma falan bi kişi dahi şikayetçi olmadı yani şaşırdım senin şikayetçi olmana ben herkese tavsiye ederim...

valla ben şimdiye kadar 15 tane aldım canım arkadaşlarıma akarabalrıma falan bi kişi dahi şikayetçi olmadı yani şaşırdım senin şikayetçi olmana ben herkese tavsiye ederim...demişsin...
nasıl memnunsunuz,gerçekten çok şaşırdım,çünkü samimiyetle söylüyorum rezalet bişey,gülünce mimik yapınca daha beter kırış kırış oluyosun...sizde yokmu öyle bi durum?hayır,ben mi kullanamıyorum acaba?

canım ilk başta yüzünün kırışık veya delikli nasılsa bilmiorum o kısma uyguluyosun. ondan sonra yüzün hafif bi geriliyo. bir iki dakika geçtikten sonra yüzün pürüzsüz oluyo yani sen nasıl kullandın bilmiorum :)

yüzünüze nasıl uygulandığını görmek isterseniz total face lift'in sitesi var ordan bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
yok ben anlatamadım, tamam cilt dümdüz oluyo ama mimik yapınca daha beter bi görüntü oluyo diyorum.yüzünü hiç hareket ettirmesen iyi güzel ama böyle bişey mümkünmü? ürünü henüz kullanmamış arkadaşlara söylüyorum: bu ürün aynen yumurta akı gibi. yumurta akını sürün yüzünüze,oda gerecek pürüzsüz yapacaktır,ama mimik yapmanıza müsade etmeyecektir.durum budur,tercih sizin arkadaşlar,99 tl verdim ,gerçekten iki kere sürdüm baktım olmuyo öylece duruyo şimdi. siz bilirsiniz. sevgiyle kalın:)

Ha buarada son bişey, benim kullandığım ve bahsettiğim ürün [ı]wonderlift[/ı]. Ancak içeriklerinin,yapılarının aynı olduğunu düşünüyorum,tanıtımlarında kullanılan videolar aynı çünki.....

X