sperm sayısını artırıcı mucize macun...denedik tavsiye ediyorum...Ahmet marankiden

yok canım neden yanlış anlayayım.bende onu inanmanız için koyayım dedim.sonuçta bende duysaydım böyle bişeyi inanmakta güçlük çekerdim

o nedenle keşke bilsem resim koymayı ama öğrenince koyarım.üzülme ben yanlış anlamadım

yok tatlım resım koymana gerek yok
zaten bazı bunye gercekten bu kadar duyarlı n egusel masallah
ben ınanıyorumda
bz kendı durumumuz ıcın dalga gectık
2 yıldır ıkımızde yapmadıgımız bısı kalamdı ama duzelme olmadı dıe
6 gunde duzelecegını bılsem bnde hemen baslıcam dedım :)

kızlar netice alamassanız size tavsiyem konyada recep ergun adı baharatçı var kendi başından çeçmiş 0 mış bu işte çok bilinen biri tavsiye ederim benim bir kızım oldu çok şükür herkese nasip olsun ALLAH hım işyerinin adı sina baharatci mevlana hastanesi yanı bize karışım verdi ballla yedik kök verdi sıçak suyla içtik incir verdi bögürtlen kökü verdi içdik 45 günde sperm yükseldi bizim tavsiye ettigim arkadaşların da çocugu oldu

Arkadaşlar yazılarınızı okudumda birşey dikkatimi çekti. Benim eşimin sprem sayısı 19 milyon çıktı fakat benim dr.um bu sayıyı az buldu, aşılama önerdi. Sizce gerçekten azmı? Burada okuduklarıma bakılırsa gayet iyi gibi geldi ama dr. neden az dedi? Bende kürleri falan inceliyorum, aktardan Çakşır kökü macunu aldım, sabahlarıda keçiboynuzu pekmezi yiyor gayette memnun. Bir ara keçiboynuzu kürünede başlamıştım ama hep ben uğraştığımdan sıkıldım. Allah hepimizin yardımcısı olsun inş.

kızlar netice alamassanız size tavsiyem konyada recep ergun adı baharatçı var kendi başından çeçmiş 0 mış bu işte çok bilinen biri tavsiye ederim benim bir kızım oldu çok şükür herkese nasip olsun ALLAH hım işyerinin adı sina baharatci mevlana hastanesi yanı bize karışım verdi ballla yedik kök verdi sıçak suyla içtik incir verdi bögürtlen kökü verdi içdik 45 günde sperm yükseldi bizim tavsiye ettigim arkadaşların da çocugu oldu

canım biz senin tavsiye ettigin sina baharatcıya gittik ilk gittigimizde 8 milyon olan sperm sayısı 7 milyona düştü simdi yeniden bi karısım verdi onu kullanıyoruz bakalım 2 gün sonra tekrar test yaaptıracagız hayırlısı ile

canım biz senin tavsiye ettigin sina baharatcıya gittik ilk gittigimizde 8 milyon olan sperm sayısı 7 milyona düştü simdi yeniden bi karısım verdi onu kullanıyoruz bakalım 2 gün sonra tekrar test yaaptıracagız hayırlısı ile

Ben bitkilerin gücüne inanıyorum bende fsh yüksekliği vardi aktrara raporu götürdüm karışım hazırladı fsh düştü esimde morfiloji sifir cikti.inada keçiboynuzu pekmezi bal ve otlar içeren karışım yapti.tuobebekte yumurta toplma günü testte urilog şaşırdı morfiloji üçe çıkmış sperm sayısı 65 milyondan 75 milyona çıkmış.benimde fsh ve sut hormonu düştü.ilk denemede bir suru soruna rağmen allaha şükür tuttu.yeterki inanarak icin.

Erkeklerde sperm kalitesini artıran bitkiler,erkek kısırlığı için bitkisel macun,sperm sayısını artıran bitkisel macun,erkeklerde cinsel gücü artıran bitkisel kür
Erkek Kısırlığı İçin Şifalı bitkiler-Sperm Sayısını ve kalitesini artıran bitkisel karışım-sperm sayısını artıran Macun-sperm sayısını artıran Şifalı Bitkiler

Ahmet Maranki, Sabahın Sedası programında, çocuk sahibni olmak isteyip de, sperm azlığı yüzünden çocuğu olmayan erkekler için, şifalı bitki macunu tarifi verdi.
Sperm Sayısını artıran şifalı macun için gerekli Malzemeler ;
* 3 kg organik bal,
* 100 gr keçiboynuzu (harnup) pekmezi,
* 100 gr zencefil,
* 100 gr zerdeçal,
** 100 gr çakşır kökü,
* 100 gr çam fıstığı,
* 100 gr çoban çökerten,
* 100 gr üzüm çekirdeği,
* 100 gr polen,
* 100 gr ceviz,
* 100 gr fıstık,
Hazırlanışı ve Kullanım Şekli : Balın İçerisine, Tüm malzemeleri karıştırın. Her gün sabah ve akşam, 1 er çorba kaşığı yiyin.
Bu karışım, sperm sayısını ve kalitesini artırdığı gibi, erkeklerde cinsel gücü de artırır.
Erkeklerde sperm kalitesini artıran bitkileri erkek kısırlığı için bitkisel macun,sperm sayısını artıran bitkisel macun,erkeklerde cinsel gücü artıran bitkisel kür,Erkek Kısırlığı İçin Şifalı bitkiler,Sperm Sayısını ve kalitesini artıran bitkisel karışım,sperm sayısını artıran Macun,sperm sayısını artıran Şifalı Bitkiler,erkeklerde cinsel güç artırıcı şifalı bitkiler ve şifalı macun

biz de uyguluyoruz ama macun tamamlandıktan sonra çer çöp oluyor yemesi gerçekten zor. inşallah faydasını görürüz

arkadaşlar bu macunu yedikten sonra doğal yolla hamile kalınıyormu benim eşimin spermi 10.000 çok düşük yani bu ay ilk tüp bebek denememizi yaptık 3 gün önce sonuç aldık malesef negatif çok üzüldük çok ara vermeden tekrar denemek istiyoruz ama açıkcası korkuyorum çok zor gerçekten

ALLAH hepinize nasip etsin inş uykusuz kalın geceleri ne diyeyim daha benimgibi

bende eşime spariş verdim bakalım getirirse macunu hazırlayacağımmm .. Bu macundan fayda gören var mı?

mrb Eskişehir kullandınmı kürü bi faydası oldumu lütfen cevap wer bende bu kürü uyguluycam tafsiye ediyomusun.

Mehmet bey ikizleri olmuş yazayım dedim tşk recep bey size

arkadaşlar keçi boynuzu kürü ile çocuk olan varmı lütfen fayda görenler yazın bazen düşüyormuş sperm keçi boynuzdan fsh ile mi ilgili bilmiyorum şifa nerde

çakşır otu suyunu eşim içti, hem de beş litre inanın sayıda bırakın artmayı, azalma saptandı...

çakşır otu ve suyu ile de çocuk sahibi olan çok şifa VEREN ALLAH

Bugün hazırladığım karışım ..kızlar inşallah artış olursa tekrar yazarım

1 kilo organik bal
35 gr. Zencefil tozu
35 gr. Keçiboynuzu tozu
35 gr. Keten tohumu
35 gr. Çörek otu tozu
(Bunlar öğütlerek toz haline gelmiştir)
35 gr. Tarçın
Bide yarım çay bardağı Harnup pekmezi kullandım karıştırırken biraz açması için. macun gibi kıvamı oldu sabah akşam birer kaşık yedirecem inşallah.

Bugün hazırladığım karışım ..kızlar inşallah artış olursa tekrar yazarım

1 kilo organik bal
35 gr. Zencefil tozu
35 gr. Keçiboynuzu tozu
35 gr. Keten tohumu
35 gr. Çörek otu tozu
(Bunlar öğütlerek toz haline gelmiştir)
35 gr. Tarçın
Bide yarım çay bardağı Harnup pekmezi kullandım karıştırırken biraz açması için. macun gibi kıvamı oldu sabah akşam birer kaşık yedirecem inşallah.
canım eşinde artış oldumu sperm de.

canım eşinde artış oldumu sperm de.

Günaydın. Tüp bebek tedavisi boyunca verilen testlerde hic yok denilecek kadar azdı sayımız ,bir ay kullanımdan sonra hareketlilik iyi sayımız 1mil. az da olsa ilk defa öyle bir sonuç aldık..

Kullanmaya devam ediyoruz kismetse doğal yolla olsun diye çabalıyoruz (ovulasyon takibindeyim) 2 hafta içinde tekrar test yaptırmayı düşünüyoruz..

Rabbim ardımızdan fatiha okuyacak salih evlat bırakmayı nasip etsi

Günaydın. Tüp bebek tedavisi boyunca verilen testlerde hic yok denilecek kadar azdı sayımız ,bir ay kullanımdan sonra hareketlilik iyi sayımız 1mil. az da olsa ilk defa öyle bir sonuç aldık..

Kullanmaya devam ediyoruz kismetse doğal yolla olsun diye çabalıyoruz (ovulasyon takibindeyim) 2 hafta içinde tekrar test yaptırmayı düşünüyoruz..

Rabbim ardımızdan fatiha okuyacak salih evlat bırakmayı nasip etsi
ay canım inşallah yaaa hep öyle uğraşıyoruz.bizimkide 10 milyondu ama hala olmadı 1,5 yıldır uğraşıyoz.eşim sigarada içiyor malesef:KK43:

arkadaşlar ahmet marankini vermiş olduğu tarifi aktara yaptırdık.eşim keçiboynuzu kürü ile birlikte yemeye başladı...vee inanın 6günde 2milyon olan sperm sayısı 14milyona yükseldi.gittiğim merkezdeki doktorlar bile inanamadılar.bu kadar kısa sürede fayda etti yani.
İŞTE O TARİF
Ahmet Maranki Sperm Artırıcı Mucize Macun Tarifi

Erkeklerde sperm kalitesini artıran bitkiler,erkek kısırlığı için bitkisel macun,sperm sayısını artıran bitkisel macun,erkeklerde cinsel gücü artıran bitkisel kür
Erkek Kısırlığı İçin Şifalı bitkiler-Sperm Sayısını ve kalitesini artıran bitkisel karışım-sperm sayısını artıran Macun-sperm sayısını artıran Şifalı Bitkiler
Ahmet Maranki, Sabahın Sedası programında, çocuk sahibni olmak isteyip de, sperm azlığı yüzünden çocuğu olmayan erkekler için, şifalı bitki macunu tarifi verdi.
Sperm Sayısını artıran şifalı macun için gerekli Malzemeler ;
* 3 kg organik bal,
* 100 gr keçiboynuzu (harnup) pekmezi,
* 100 gr zencefil,
* 100 gr zerdeçal,
** 100 gr çakşır kökü,
* 100 gr çam fıstığı,
* 100 gr çoban çökerten,
* 100 gr üzüm çekirdeği,
* 100 gr polen,

* 100 gr ceviz,
* 100 gr fıstık,
Hazırlanışı ve Kullanım Şekli : Balın İçerisine, Tüm malzemeleri karıştırın. Her gün sabah ve akşam, 1 er çorba kaşığı yiyin.
Bu karışım, sperm sayısını ve kalitesini artırdığı gibi, erkeklerde cinsel gücü de artırır.
-ALINTIDIR--
canım bu tarifte aktarda toz halinemi getirttiniz.öyle koydunuz balın içine.nasıl oldu.

X