sperm sayısını artırıcı mucize macun...denedik tavsiye ediyorum...Ahmet marankiden

arkadaşlar ahmet marankini vermiş olduğu tarifi aktara yaptırdık.eşim keçiboynuzu kürü ile birlikte yemeye başladı...vee inanın 6günde 2milyon olan sperm sayısı 14milyona yükseldi.gittiğim merkezdeki doktorlar bile inanamadılar.bu kadar kısa sürede fayda etti yani.
İŞTE O TARİF
Ahmet Maranki Sperm Artırıcı Mucize Macun Tarifi

Erkeklerde sperm kalitesini artıran bitkiler,erkek kısırlığı için bitkisel macun,sperm sayısını artıran bitkisel macun,erkeklerde cinsel gücü artıran bitkisel kür
Erkek Kısırlığı İçin Şifalı bitkiler-Sperm Sayısını ve kalitesini artıran bitkisel karışım-sperm sayısını artıran Macun-sperm sayısını artıran Şifalı Bitkiler
Ahmet Maranki, Sabahın Sedası programında, çocuk sahibni olmak isteyip de, sperm azlığı yüzünden çocuğu olmayan erkekler için, şifalı bitki macunu tarifi verdi.
Sperm Sayısını artıran şifalı macun için gerekli Malzemeler ;
* 3 kg organik bal,
* 100 gr keçiboynuzu (harnup) pekmezi,
* 100 gr zencefil,
* 100 gr zerdeçal,
** 100 gr çakşır kökü,
* 100 gr çam fıstığı,
* 100 gr çoban çökerten,
* 100 gr üzüm çekirdeği,
* 100 gr polen,
* 100 gr ceviz,
* 100 gr fıstık,
Hazırlanışı ve Kullanım Şekli : Balın İçerisine, Tüm malzemeleri karıştırın. Her gün sabah ve akşam, 1 er çorba kaşığı yiyin.
Bu karışım, sperm sayısını ve kalitesini artırdığı gibi, erkeklerde cinsel gücü de artırır.
-ALINTIDIR--
Çoban çkerten ve çakşsır kökü varya onları nasl toz haline getrdnz dikenli biri çok zorlsnfm

Mesajınızı aynen kopyalayıp ihtiyacı olan birine gönderdim. İnşallah onun eşide şifa bulur.
arkadaşlar ahmet marankini vermiş olduğu tarifi aktara yaptırdık.eşim keçiboynuzu kürü ile birlikte yemeye başladı...vee inanın 6günde 2milyon olan sperm sayısı 14milyona yükseldi.gittiğim merkezdeki doktorlar bile inanamadılar.bu kadar kısa sürede fayda etti yani.
İŞTE O TARİF
Ahmet Maranki Sperm Artırıcı Mucize Macun Tarifi

Erkeklerde sperm kalitesini artıran bitkiler,erkek kısırlığı için bitkisel macun,sperm sayısını artıran bitkisel macun,erkeklerde cinsel gücü artıran bitkisel kür
Erkek Kısırlığı İçin Şifalı bitkiler-Sperm Sayısını ve kalitesini artıran bitkisel karışım-sperm sayısını artıran Macun-sperm sayısını artıran Şifalı Bitkiler
Ahmet Maranki, Sabahın Sedası programında, çocuk sahibni olmak isteyip de, sperm azlığı yüzünden çocuğu olmayan erkekler için, şifalı bitki macunu tarifi verdi.
Sperm Sayısını artıran şifalı macun için gerekli Malzemeler ;
* 3 kg organik bal,
* 100 gr keçiboynuzu (harnup) pekmezi,
* 100 gr zencefil,
* 100 gr zerdeçal,
** 100 gr çakşır kökü,
* 100 gr çam fıstığı,
* 100 gr çoban çökerten,
* 100 gr üzüm çekirdeği,
* 100 gr polen,
* 100 gr ceviz,
* 100 gr fıstık,
Hazırlanışı ve Kullanım Şekli : Balın İçerisine, Tüm malzemeleri karıştırın. Her gün sabah ve akşam, 1 er çorba kaşığı yiyin.
Bu karışım, sperm sayısını ve kalitesini artırdığı gibi, erkeklerde cinsel gücü de artırır.
-ALINTIDIR--

Çoban çkerten ve çakşsır kökü varya onları nasl toz haline getrdnz dikenli biri çok zorlsnfm
canım istersen kendinde yapabilirsin ben kendim yaptım cakşır kökünü rendenın en ince tarafıyla rendeledim diger malzemeleride doğrayıcıda yaptım gözüm görerek yaptım içim daha rahat ve çok faydası var kesinlikle arkadaşın yapsın ben ikinciyi yaptım bitti şimdi tekrar yapıcam. Allahım hayırlısıyla evlatlarımızı nasip eder insaallah.

selam arkadaşlar bende bu macundan yaptim bugün, aktardan aldim bütün malzemeleri ama içlerinde bitanesi ince ince diken gibi ot seklinde. bu bitki coban çökerten mi acaba tam emin olamadim. cevap verirseniz cok sevinirim. biraz stres oluyorum böyle seylerde

EVET CANIM BİRAZCIK DİKENLİ OLUYO ONU DOĞRAYICADA PARÇALA SONRA SÜZGEÇTEN GEÇİR NANE GİBİ YEŞİL KISMINI BALA KATARSIN

Kizlar slm macunu deneyenlr nasil ise yaradimi bir bilgi verirmisiniz. Bizede 2. Drecce varikosel teshisi koyuldu sayi 46 milyon hareket yuzde25 ameliyattan once bu kuru denesek fayda verirmiki

CANIM BEN EŞİME YAPTIM 5,5 ML SPERM SAYISINI 19,5 ML NA ÇIKARDI BEN FAYDASINI GÖRDÜM İNŞAALLAH SİZDE GÖRÜRSÜNÜZ.

CANIM BEN EŞİME YAPTIM 5,5 ML SPERM SAYISINI 19,5 ML NA ÇIKARDI BEN FAYDASINI GÖRDÜM İNŞAALLAH SİZDE GÖRÜRSÜNÜZ.
harekette yukselme varmiydi peki. Birde varikoselde boyle seyler fayda saglamaz falan yazmislar bizim durum biraz farkli sayi iyi hareket dusuk sizcede ameliyat gerekirmi basindan gecen varmi boyle birsey

harekette yukselme varmiydi peki. Birde varikoselde boyle seyler fayda saglamaz falan yazmislar bizim durum biraz farkli sayi iyi hareket dusuk sizcede ameliyat gerekirmi basindan gecen varmi boyle birsey
canım benim eşimde hem sayı hem hareketlilk düşüktü ikisindede artış oldu ama varikoselde fayda sağlarmı bilmiyorum

Merhabaa kizlaar saracoglunun dogal keciboynuzu pekmezi onerisine uyup iki ay sabah aksam keciboynuzu pekmezi tuketti esim bugun yapilan tahlillerde 350 binden 2.5 milyona cikmisti sperm sayisi hareketlilik oranida %10 daha artti cok mutluyum totaldee 7 kat artti dahada artacagina inaniyorum simdi bu karisimida yapmak istiyorumm onumuzdeki ay ucuncu tup bebek denememi yapacagiz lutfen dua edinnn

Kızlar peki balı nerden aldınız orjinal bal çok zor bulunur marketlerde olan olur mu acaba lütfen kızlar biriniz cevap yazabilir mi yaptıran arkadaşlar lütfen benim eşim azospermi acaba etki edermi çok çok az canlı hücre bulunuyor

Kızlar peki balı nerden aldınız orjinal bal çok zor bulunur marketlerde olan olur mu acaba lütfen kızlar biriniz cevap yazabilir mi yaptıran arkadaşlar lütfen benim eşim azospermi acaba etki edermi çok çok az canlı hücre bulunuyor
Aktara hazırlattım ben. Balı da o aldı yani

sina baharat ALLAH cc razı olsun sizden bizimde muhammedimiz oldu çok şükür tşk recep bey

Ben bitkilerin gücüne inanıyorum bende fsh yüksekliği vardi aktrara raporu götürdüm karışım hazırladı fsh düştü esimde morfiloji sifir cikti.inada keçiboynuzu pekmezi bal ve otlar içeren karışım yapti.tuobebekte yumurta toplma günü testte urilog şaşırdı morfiloji üçe çıkmış sperm sayısı 65 milyondan 75 milyona çıkmış.benimde fsh ve sut hormonu düştü.ilk denemede bir suru soruna rağmen allaha şükür tuttu.yeterki inanarak icin.
sina baharat ALLAH cc razı olsun sizden bizimde muhammedimiz oldu çok şükür

herkese nasip olsun insan kucağına alıncaya kadar inanamıyor

Benim eşime de bu tanı konmustu biz kur olarak 1 aydır = keçiboynuzu, bal+caksir otu+arı sutu+polen, zencefil+zerdeçal+keçiboynuzu pekmezi, zeytinyaginda bekletilmis incir, fındık fıstık ceviz badem, Proxeed Plus, ısırgan otuçayı,evicap kullanıyoruz 3 gün sonra eşim sperm testi yaptrcak bakalım sonuçlar ne olacak

Benim eşime de bu tanı konmustu biz kur olarak 1 aydır = keçiboynuzu, bal+caksir otu+arı sutu+polen, zencefil+zerdeçal+keçiboynuzu pekmezi, zeytinyaginda bekletilmis incir, fındık fıstık ceviz badem, Proxeed Plus, ısırgan otuçayı,evicap kullanıyoruz 3 gün sonra eşim sperm testi yaptrcak bakalım sonuçlar ne olacak
Canım proxeed plus zaten tamamen vitaminden oluşan bir şey. Diğerlerine gerek yok ki. Hatta eşim kullanırken B12 vitamini aşırı yükselmişti

X