sperm sayısını artırıcı mucize macun...denedik tavsiye ediyorum...Ahmet marankiden

nil_alp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2010
762
86
arkadaşlar ahmet marankini vermiş olduğu tarifi aktara yaptırdık.eşim keçiboynuzu kürü ile birlikte yemeye başladı...vee inanın 6günde 2milyon olan sperm sayısı 14milyona yükseldi.gittiğim merkezdeki doktorlar bile inanamadılar.bu kadar kısa sürede fayda etti yani.
İŞTE O TARİF
Ahmet Maranki Sperm Artırıcı Mucize Macun Tarifi

Erkeklerde sperm kalitesini artıran bitkiler,erkek kısırlığı için bitkisel macun,sperm sayısını artıran bitkisel macun,erkeklerde cinsel gücü artıran bitkisel kür
Erkek Kısırlığı İçin Şifalı bitkiler-Sperm Sayısını ve kalitesini artıran bitkisel karışım-sperm sayısını artıran Macun-sperm sayısını artıran Şifalı Bitkiler
Ahmet Maranki, Sabahın Sedası programında, çocuk sahibni olmak isteyip de, sperm azlığı yüzünden çocuğu olmayan erkekler için, şifalı bitki macunu tarifi verdi.
Sperm Sayısını artıran şifalı macun için gerekli Malzemeler ;
* 3 kg organik bal,
* 100 gr keçiboynuzu (harnup) pekmezi,
* 100 gr zencefil,
* 100 gr zerdeçal,
** 100 gr çakşır kökü,
* 100 gr çam fıstığı,
* 100 gr çoban çökerten,
* 100 gr üzüm çekirdeği,
* 100 gr polen,
* 100 gr ceviz,
* 100 gr fıstık,
Hazırlanışı ve Kullanım Şekli : Balın İçerisine, Tüm malzemeleri karıştırın. Her gün sabah ve akşam, 1 er çorba kaşığı yiyin.
Bu karışım, sperm sayısını ve kalitesini artırdığı gibi, erkeklerde cinsel gücü de artırır.
-ALINTIDIR--

arkadaşlar ahmet marankini vermiş olduğu tarifi aktara yaptırdık.eşim keçiboynuzu kürü ile birlikte yemeye başladı...vee inanın 6günde 2milyon olan sperm sayısı 14milyona yükseldi.gittiğim merkezdeki doktorlar bile inanamadılar.bu kadar kısa sürede fayda etti yani.
İŞTE O TARİF

Erkeklerde sperm kalitesini artıran bitkiler,erkek kısırlığı için bitkisel macun,sperm sayısını artıran bitkisel macun,erkeklerde cinsel gücü artıran bitkisel kür
Erkek Kısırlığı İçin Şifalı bitkiler-Sperm Sayısını ve kalitesini artıran bitkisel karışım-sperm sayısını artıran Macun-sperm sayısını artıran Şifalı Bitkiler
Ahmet Maranki, Sabahın Sedası programında, çocuk sahibni olmak isteyip de, sperm azlığı yüzünden çocuğu olmayan erkekler için, şifalı bitki macunu tarifi verdi.
* 3 kg organik bal,
* 100 gr zencefil,
* 100 gr zerdeçal,
** 100 gr çakşır kökü,
* 100 gr çam fıstığı,
* 100 gr çoban çökerten,
* 100 gr üzüm çekirdeği,
* 100 gr polen,
* 100 gr ceviz,
* 100 gr fıstık,
Hazırlanışı ve Kullanım Şekli : Balın İçerisine, Tüm malzemeleri karıştırın. Her gün sabah ve akşam, 1 er çorba kaşığı yiyin.
Bu karışım, sperm sayısını ve kalitesini artırdığı gibi, erkeklerde cinsel gücü de artırır.
-ALINTIDIR--

ıyıde 3 kılo bal kac ayda hatta yılda bıter? yanı 3 kılo cok degılmı ya? heralde bunu yedıkden sonra hatun kısı beşiz falan dogurur:))

ıyıde 3 kılo bal kac ayda hatta yılda bıter? yanı 3 kılo cok degılmı ya? heralde bunu yedıkden sonra hatun kısı beşiz falan dogurur:))

valla banada hazırlayıp getirince çok dedm ama 1buçuk ayda yarıdan çoğu bitti.kocaman bir kavaanozdu azcık kaldı.sabah akşam kaşık dolusu yiyor eşim.ama henüz tek çocuğu bile göremedim nerdeee beşizz :KK1::KK1: inşallah bir dahaki tedavide spermleri iyice artar da faydasını da görürüz:KK1::KK1:

böyle bişeyi öğrenmek harika oldu, bu macun sayıyı arttıroyr evet ama acaba harektliliğede iyi geliyormu, önemli olanda bu sanırım :26: denemekte fayda var:KK53:

İŞTE O TARİF

* 3 kg organik bal,
* 100 gr zencefil,
* 100 gr zerdeçal,
** 100 gr çakşır kökü,
* 100 gr çam fıstığı,
* 100 gr çoban çökerten,
* 100 gr üzüm çekirdeği,
* 100 gr polen,
* 100 gr ceviz,
* 100 gr fıstık,
-ALINTIDIR--

mrb canım benim eşimde aynı bu kürü uyguluyo bizde ahmet marankiden almıştık sonra aktara götürdük listeyi aktarcı eşime 3 kilo bala bu malzemeler çok gelir yiyemezsin dedi 50 gr dan bir buçuk kilo bala yapalım dedi bitti mi tekrar dan taze taze hazırlanır öyle daha iyi olur demişti veee bir ayı geçiyo daha bitmedi :KK56: benim eşim tatlı kaşığıyla yiyor bi türlü yemek kaşığıyla yemiyor çok fazla geldiği için midesi kalkıyor bakalım kürler bitince tahlil vermek için hastaneye gidicek umarım faydası olmuştur eşim başka bir kür daha uyguluyo bununla birlikte inşallah hayırlısı olur da faydasını görürüzz eğer spermlerde artış olursa hemen tüp bebek denicez 3 . kezz olucak..

mrb canım benim eşimde aynı bu kürü uyguluyo bizde ahmet marankiden almıştık sonra aktara götürdük listeyi aktarcı eşime 3 kilo bala bu malzemeler çok gelir yiyemezsin dedi 50 gr dan bir buçuk kilo bala yapalım dedi bitti mi tekrar dan taze taze hazırlanır öyle daha iyi olur demişti veee bir ayı geçiyo daha bitmedi :KK56: benim eşim tatlı kaşığıyla yiyor bi türlü yemek kaşığıyla yemiyor çok fazla geldiği için midesi kalkıyor bakalım kürler bitince tahlil vermek için hastaneye gidicek umarım faydası olmuştur eşim başka bir kür daha uyguluyo bununla birlikte inşallah hayırlısı olur da faydasını görürüzz eğer spermlerde artış olursa hemen tüp bebek denicez 3 . kezz olucak..

evet o da mantıklı bizim gittiğim,iz aktar zaten bu macundan yapmışlar daha önce biliolardı biz çok yaptırdık tarife göre ama ttabiki tercihe göre azda yaptırabilir.inşallah şifa olur...biz faydasını gördk diye ben tavsiye etmek istedim.inş herkes görür tabi bizde:KK52:

bizimki de koca bir kavanoz oldu.her sabah bir tatlı kaşığı zor yiyor.elinden gelse yemicek.inşallah faydası olur.olmazsa bi de onun dırdırını çekicem neden hep kadınlar uğraşıyor yaaa:KK43:(

esracım benim eşim bu macunla birlikte keçiboynuzu kürü de uyguladı.ve 6 günde sayısı 2milyondan 14milyona yükseldi canım.
,
bu macunun yanında keçiboynuzu kürünüde tavsiye ederim.gerçekten çok faydalı

esracım benim eşim bu macunla birlikte keçiboynuzu kürü de uyguladı.ve 6 günde sayısı 2milyondan 14milyona yükseldi canım.
,
bu macunun yanında keçiboynuzu kürünüde tavsiye ederim.gerçekten çok faydalı

benim eşim her sabah bu macunu zor yiyo nerdeyse bırakacak.bazı günler yemiyo bunun yanında sigarayada başladı.ben düzelsin diye uğraşırken burnumdan gelio.bi de drlar hiçbişeyin faydası olmaz dedi diye yemek istemiyo..tek başıma uğraşmaktan sıkıldım.bu gidişle tüp bebekte tutmaz alkol sigara ne ararsan var..

canım cok tsk ederım ılgın ıcın
benmkı yapmaz bunu yha

tatlım butun erkekelr ole
sorunun kendısınden olduklarını bıldıklerı halde mıy mıy yaparlar
ama ıs gene bıze dsuyor yapacak bısı yok :KK43:

rabbm herkesın yuzunu guldrusun ınsallh

world arkadaşım bizede doktorlar yükselmez dediler ama 1sene önce kürlerle 1milyondan 11 milyona çıkmıştı.sonra birtakım aksilikler oldu diye biz kürleri bıraktık.sonra sayı yine düşmüştü.en son yine kürlerle 2milyondan 14milyona çıktığında doktor şaşırdı.ne yaptınız dedi.1haftada nasıl böyle yükseldi dedi.

sigara alkol kötü etkiliyor.benim eşim günde 1-2 tane içiyor sadece.

world ve esra eşlerinize izah edin.benim eşim verdiğim herşeyi sevsede sevmesede yiyor.eğer bir sorun varsa bence birazda çaba ve fedakarlık gerekli.umarım halledersiniz

nilciğim yanlıs anladın heralde dun umutlan benm yazdıgımı:KK43:
bız 2 yıldan berı ugrasıoruz hıc bu kadar tepkı verıpte yukselmedı anlamında konustuk
kendı halımıze yorum yaptık
sasırdık senın bu kadar kısa surede masallah spermlernızın yukselmesıne
canım benm
sakın dalga ve ınanmıormus gıbı algılama uzulurum
resım falan koyım demıssın :KK43:
kecıboynuzunu bzde cok denedık pek faydası olmadı

ben tup bebk taptırdıgımda hemsıre bıze dediki
1 haftada sıfır olan adamdan kecıboynuzu pekmezıylen 90 mılyon sperm cıktı herkes sasırdı dedi :)
bunye meselesi

rabbm emeklerının karsılıgını kısa surede versın ınsallahhhhhhhhhhh:nazar:

nilciğim yanlıs anladın heralde dun umutlan benm yazdıgımı:KK43:
bız 2 yıldan berı ugrasıoruz hıc bu kadar tepkı verıpte yukselmedı anlamında konustuk
kendı halımıze yorum yaptık
sasırdık senın bu kadar kısa surede masallah spermlernızın yukselmesıne
canım benm
sakın dalga ve ınanmıormus gıbı algılama uzulurum
resım falan koyım demıssın :KK43:
kecıboynuzunu bzde cok denedık pek faydası olmadı

ben tup bebk taptırdıgımda hemsıre bıze dediki
1 haftada sıfır olan adamdan kecıboynuzu pekmezıylen 90 mılyon sperm cıktı herkes sasırdı dedi :)
bunye meselesi

rabbm emeklerının karsılıgını kısa surede versın ınsallahhhhhhhhhhh:nazar:

yok canım neden yanlış anlayayım.bende onu inanmanız için koyayım dedim.sonuçta bende duysaydım böyle bişeyi inanmakta güçlük çekerdim

o nedenle keşke bilsem resim koymayı ama öğrenince koyarım.üzülme ben yanlış anlamadım

X