Siğillere %100 Doğal çözüm lütfen deneyin...Denendi

ben pek inanmazdım böyle şeylere... ama annem hep anlatır; elinde bi kaç tane siğil varmış... neler yapmış geçirememiş; bir arkadaşı babasının duayla geçirebileceğini söylemiş; neyse adam okumuş üflemiş; ilk kaybolan ilk çıkan siğilmiş... annem bizzat yaşamasam asla inanmazdım, der... :1shok:

katılıyorum çok doğru.

Benimde sağ elimde 1 taneydi 2 yıl içinde çok arttı.Benimde denemediğim kalmadı gibi çok sıkıldım bu siğillerden.Okuttum verrutol de kullandım olmadı olmadı

Şimdi de şu iple boğma :)) işini yapacağımm son çare olarak.Gelişmeleri yazarım

Bende de vardı ama bi taneydi yazın sıcak kuma bastım ordan denize girdim bi baktım yok olmuş ki neler yapmıştım cevşz yağı verrutol hiç biri fayda etmedi sonra birinden duydum sıcak yok ediyormuş dayanabilirseniiz tahtayı ısıtın siğilin olduğu yere basın bunu iki üç kere yapın bir hafta felan yapınca gidiyormuş denemek isteyen olursa denesin.

benim yanagımda çıkmıştı. dr gittim 150ytl karşılıgında yakarım dedii.oje gibi bir ilaç war dedi başka yerine degirme iz yapar dedi düşünsenize yanagımda öle bir izi annem istemedi ilaçı yanlışlıkla bir yerine gelir iz kalır yüz bu elin kolun degilki dedi neyse hocalar var okuyor dediler . denemek istedim dua yani kötü bişey degil neyse hoca amcayı bulduk gazete kagıdına ufak bi dua yazdı sulak yere gömün dedi dediklerini yaptık gittik gömdük kagıt eridikce benim yüzümdekide eridi toplam 1 hafta bile sürmedi geçti çok şükür . demek istedigim şu ki duayla sigilmi geçer yok daha neler demeyin deneyinkaydirigubbakcemile5

ben bu siğilin nazarla alakalı bişi olduğunu düşünüyorum, ama sağlam bi temele dayandıramam bu dediğimi.. sadece gördüklerimden yaptığım bi çıkarım..

Benim bizzat yaşadığımbir durumdur bu okumakla siğilin geçmesi kızımın ve oğlumun ayağının altında vardı ve çok acı çekiyorlardı ikisinide okudum 7 gün falan dı sanıyorum inanılmaz bişekilde yok oldular.Demek istediğim okumak için birilerini aramadan önce kendiniz inanarak ve isteyerek bildiğiniz bütün duaları okuyun...şimdi zaman zaman duyan komşularımda okumamı isterler,dualarım siğile iyi geliyor demek....

arkadaşlar siğilleri düşürmenin bir diğer yolu da iple boğmak:) ince bir ipi siğile bağlayıp sıkı bir düğüm atarsanız siğile kan gitmiyor ve bir müddet sonra kendiliğinden düşüveriyor:)) iz de kalmıyor..bunu arkadaşlarımda denedim çok dua ettiler:))

merhaba expireuser bu yöntem can yakmıyormu?yada başka bir yan etki gösterirmi acaba? burada sayılanlar arasında yalnızca bunu denemedim diğerleri fayda etmedi bende sadece hamile kalmak işe yaradı sanırım salgıladığım bir hormon sayesinde kurtulmuştum ama doğumdan sonra tekrar 1 tane çıktı.mafoldumben

benimde ilkokulda 2 parmağımın üstü siğil doluydu.ne denediysek olmadı.en son annem okudu ve hepsi yok oldu şükürler olsun

hiç inanmazdm ama kuzenim okutmuş geçmiş ordn cesaretlendm bnde arkadaşmdan duyduğm bi hocaya gittik sadece inan dedi 40 güne geçecek yok olucak çınar dalı ve 1 avuç arpa veya yulaf tam hatırlamıyorum onu okudu eve gidince onu saksıya ekip çimlendirdm ve çınar dalını evin bi köşesine astım.arpalar çimlenip biraz büyüyünce bakmayı kesmiştim arpa ve çınar dalı kururken benm elimdeki siğillerde kuruyup git gide küçülüp yok oldular 40 güne kalmadı bitti.inanılır gbi değil mucize bişeydi.bide perşembe günü annem elimi süpürgeyle süpürmüş aynı zamanda 3 kulfü bir elham okumuştu.bnde inanmazdım ama insan çaresizlikten yapıyor iyikide gitmişim ne ağrı acı ne de iz.para bile almadı hoca lazım olan varsa antalyada adresini verebilirim özelden msj atın.

Benim de ilkokula giderken elimin üzerinde çıkmıştı, uzun süre öylece durdu. Sonra büyük babam farketti gel bakalım ben ona bir okuyayım dedi. Birkaç hafta üst üste belli günlerde okuyup siğilin üzerine yanlış hatırlamıyorsam bahçeden çamur sürmüştü. Sonra birden yok oldu, inanamamıştım. Şimdi iz filan yok. Allaha şükür bir daha da çıkmadı.

Benimde baş parmagımda çıkmıştı bizim ordada nefesi çok kuvvetli allah rahmet eylesin bi hoca vardı kalın tuza okudu ve akan bi suya atın dedi evimize dönerken akan bi suya attık ve geçti avcumun içnde çıktı şimdi duruyo öle

benimde beş yıl önce elimin içinde ve dışında birsürü çıkmıştı.incir sütü başka şeyleride denemiştim geçmemişti verrutol dan geçti.şimdi yine elimin içinde parmağımda bitane çıktı .yine verrutol kullanıyorum bu sefer geçmiyor.memlekete gittiğimde incir sütünü tekrar deneyeceğim. inşallah geçer şifa Allah tan.

hiç inanmazdm ama kuzenim okutmuş geçmiş ordn cesaretlendm bnde arkadaşmdan duyduğm bi hocaya gittik sadece inan dedi 40 güne geçecek yok olucak çınar dalı ve 1 avuç arpa veya yulaf tam hatırlamıyorum onu okudu eve gidince onu saksıya ekip çimlendirdm ve çınar dalını evin bi köşesine astım.arpalar çimlenip biraz büyüyünce bakmayı kesmiştim arpa ve çınar dalı kururken benm elimdeki siğillerde kuruyup git gide küçülüp yok oldular 40 güne kalmadı bitti.inanılır gbi değil mucize bişeydi.bide perşembe günü annem elimi süpürgeyle süpürmüş aynı zamanda 3 kulfü bir elham okumuştu.bnde inanmazdım ama insan çaresizlikten yapıyor iyikide gitmişim ne ağrı acı ne de iz.para bile almadı hoca lazım olan varsa antalyada adresini verebilirim özelden msj atın.
Bende Antalya yaşıyorum hocanın adresini alabilirmiyim bnmde elimde siğil var.

X