yaşlı sapık komşu

adam sapıkta olsa hiç tanımadan hemen bu şekilde konuşamaz diye düşünüyorum..
ya bu konuda bir gariplik var..
yada adam denedi ufaktan başlayıp tepki almayınca ilerledi..
mazallah dahada tepki verilmese iş başka yere gidecekti..
benim aklımın almadığı bir kadın ne kadarda saf olsa konuşmanın
buraya kadar gelmesine dayanamaz..izin vermez
kafam karıştı :KK53:

Ya şu konu gerçekten kapansın. Konunun anlatan arkadas bazı kelimeleri olduğu gibi yazmış. yapılan bazı yorumlarda seviyesiz... Daha düzgün dille anlatılabilinirdi bu olay.

arkadaşlar konu fake üniversite okuyan bir kız asla bir adamın evine girmez girmemelide neler olabılecegını artık 15 yaşındaki kız çocugu bilirken üniversite okuyan bir kız nasıl bilmez hadi girdi diyelim o lafları duyduktan sonra hemen polisi arayıp yardım istemezmi ve hala o evde kalmaya devam edermi sorarım sizlere ?

Aynen katılıyorum..:KK68:

ya biliyorum canim,bu adam ama resmen cinsellikten falanda bahsetmis,yani bu sapik komsu benim kinden daha abartmis.

Evet adam düpedüz sapık ve edepsiz,arkadaşta kendi tabiri ile asosyal ve çekingen biri.Korkmuş olabilir,rezillikten çekinmiş olabilir,bunu bir o bir Allah bilir dimi.Senin durumun işini kaybetmemek için biraz dişimi sıkıyım gibi bir durumdu.Seni de anlıyorum yargılamıyorum.Allah hepimizi korusun böyle pisliklerden ne diyim...

arkadaşlar konu fake üniversite okuyan bir kız asla bir adamın evine girmez girmemelide neler olabılecegını artık 15 yaşındaki kız çocugu bilirken üniversite okuyan bir kız nasıl bilmez hadi girdi diyelim o lafları duyduktan sonra hemen polisi arayıp yardım istemezmi ve hala o evde kalmaya devam edermi sorarım sizlere ?

konu fake falan değil arkadaşım inanmazsan gel amcayla seni tanıştırayım..ben yardım etmek istedim yani nerden bileyim böyle bişey olacağını.

Ben de konduramadığını ve ne yapacağını bilemediğini düşünüyorum.Basiretin bağlanmış herhalde.
Ama sana tavsiyem,madem bundan sonra yalnız yaşayacaksın,yaşlı olsun,genç olsun,erkeklerin evine girme.
Ne kadar iyi niyetli görünürlerse görünsünler,işte böyle arıza çıkabiliyor.

Bu evden bir an önce taşınmaya bak.
Adam giriş katındaymış,seni sözle ve gözle taciz etmeye devam edebilir.
Gücü yerindeyse,kolundan tutup içeri çekebilir.
Kızım telefonum bozuk,kızım bir yardım eder misin vs...Fırsat kollayacaktır.

Konu bana da fake gibi geliyor... Asosyal insan, bazı kelimeleri olduğu gibi yazmış buraya... Adamın yaptığı terbiyesizlik tamam da, buraya olayı sansürlemeden yazmak ne peki?

tamam canım özelden adresini yaz ciddiyim bak bu konuda.
dayımın oğlu yunus polisidir onunla birlikte gelicez eğer anlattıgın gibiyse bir ekipde isteticez onu orda tutuklayıp savcılığa şikayetinle birlikte sevk edilmesine yardımcı olucam

o kartzampara patlak'mı diye sorduğunda bi tane patlatacaktın ona anlayacaktı neyin patlak olduğunu:KK47:ay sinirlendim :KK36:patlak kartzamparaya 'patlak' cevap olurdu :KK60:

geçmiş olsun canım o adam sana orda tecavüz d edebilirdi çok büyük olay yaşamışsın kaç yaşında bu amca böyle?öncelikle imkanın varsa ordan taşın eğer yoksa da önce apartman yöneticisine git anlat belki çocuklarına falan ulaşırlar çocukları uyarsın ve aileme söylemek istemiyorum demişsin ama kesinlikle söylemelisin

Ben de konduramadığını ve ne yapacağını bilemediğini düşünüyorum.Basiretin bağlanmış herhalde.
Ama sana tavsiyem,madem bundan sonra yalnız yaşayacaksın,yaşlı olsun,genç olsun,erkeklerin evine girme.
Ne kadar iyi niyetli görünürlerse görünsünler,işte böyle arıza çıkabiliyor.

Bu evden bir an önce taşınmaya bak.
Adam giriş katındaymış,seni sözle ve gözle taciz etmeye devam edebilir.
Gücü yerindeyse,kolundan tutup içeri çekebilir.
Kızım telefonum bozuk,kızım bir yardım eder misin vs...Fırsat kollayacaktır.

adam gayet açık konuşmuş.. neyi konduramadı ki konu sahibi??

adam kıza cinsel imalarda bulunmamış anladığım kadarıyla, sadece zemin hazırlamış.. yem atmış; arkadaşlarını ima ederek felan..
polisi arasa ne diycekti ki? bu adamın uslubu uygunsuz, eski eşlerinin cinsel hayatını anlatıyor bana mı diyecekti?
evine gitmek bir kenara, oturup iğrençliklerini dinlediği için kendisi hatalı, ve zaten bunun farkında.. :44:

ben hemen kondurdum zaten ama gidemedim ben yeni taşınmışım adam 3-4 yıldır oturuyomuş.olaysızca evden çıkmaya çalıştım orda burda konuşur beni suçlar iftira atar falan diye.

bir müsibet bin nasihatten iyidir derler..
demekki daha çok safsın (saf derken temiz anlamında)
buda hayatın kötü yüzü malesef..
bundan sonra gözünü dört aç kimseye güvenme..yaşlıda olsa..

ben hemen kondurdum zaten ama gidemedim ben yeni taşınmışım adam 3-4 yıldır oturuyomuş.olaysızca evden çıkmaya çalıştım orda burda konuşur beni suçlar iftira atar falan diye.

Yok artık...Bunu nasıl düşünebildin hayret !
Bu kadar farkındaymışsın,bir de detay düşünebilmişsin.
Şaşırdım doğrusu.

adam kıza cinsel imalarda bulunmamış anladığım kadarıyla, sadece zemin hazırlamış.. yem atmış; arkadaşlarını ima ederek felan..
polisi arasa ne diycekti ki? bu adamın uslubu uygunsuz, eski eşlerinin cinsel hayatını anlatıyor bana mı diyecekti?
evine gitmek bir kenara, oturup iğrençliklerini dinlediği için kendisi hatalı, ve zaten bunun farkında.. :44:[/QUOTE

farkedemiyorsunuz galiba adam resmen takrik edici şeyler söylemiş şevişmeye zemin hazırlamış tacizde varmış
emeyim mi öpeyim mi patlak mı sorularıda şevişmeye meğilli oldugunu gösterir.
buda kanunlarda yer almaktadır şonuçta namusa dokunuyor ucu..
gitmedim değil gidemedim diyor kolumdan tuttu diyor..
tabi polis bunları söyledikten sonra birşey yapamaz ama ne yapıcağı hakkında bilgi verir.
malum delil olmadan polisin yapıcağı birşey yok..
ama bu kızı tekrar adamın evine göndererek tekrar bir askıntılık ileri gitme yaparsa şuç üstüyle muhakkak ceza alır.

hiç tacize uğradınız mı da bu kadar net yorum yapıyosunuz bu kadar acımasız eleştiriyosunuz
hele ki yaşlı dede kılıklı biri tarafından akla en son gelecek tipte bi insandan...
aklı selimken çaksaydın bi tane patlatsaydın şöyle demesi kolay değil mi
taciz başlı başına bi travmadır çoğu atıp tutan insan o anda kitlenir kalır gerçeğe ayamaz
ne olup bittiğini anlayamaz idrak edemez kafası resmen o an çalışmaz
olay bittikten uzun bi süre sonra bile yanlış anladığını düşünebilir.
biraz empati yapın yahu saldırmadan evvel bi karşınızdaki insanı anlamaya çalışın...

X