yaşlı sapık komşu

sheldoncooper

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2011
27
0
arkadaşlar merhaba bugün başıma gelen olayı anlatıcam..
ben bu apartmana yeni taşındım.2 hafta oldu.giriş katında oturan bi amca var hep gidip gelirken görürüm kendisini merhaba merhaba o kadar.neyse bugün kapıya geldi su sayacını okumamı istedi.telefonda kızına sayacı okudum sonra gel bi çay iç dedi bende tamam dedim evine girdim işte..ilk başlarda sevgilin var mı falan diye sormaya başladı.ben öğrenciyim ve evde tek kalıyorum,ben uyarıcak falan zannettim..bide tek kaldığım için sevgili-arkadaşın var mı diye sorduklarında asosyal olmama rağmen var benim arkadaşlarım hep gelir gider falan diye cevap veririm.neyse bu bi başladı yok şimdiki kızlar neler yapıyoda,hamile kalıyolarda,sen yaptınmı...bi sürü şey sonra fal bakarmısın dedi bakamam ama bakan arkadaşım var dedim patlak mı diye sordu.kızlık zarını kastediyo.bilmiyorum amca dedim doğru sana söylemez dedi.ben buraya kadar dedenin daha bi sürü bel altı sorulara maruz kaldım ama ağzımdan laf almaya falan çalışıyo sandım hep alttan aldım.sonra çayım bitti ben kalkıyım dedim.bardağı kaptı bi çy daha koydu ve yarım saat daha adamın 2 eşiyle de olan cinsel hayatını dinledim.bu arada ben gitmek istiyorum ama bırakmıyo otur otur daha anlatcam anlatcam diyip duruyo..elimi tutuyo oje mi kınamı bunlar diyo saçıma koleston mu diyo..ve bunları yaparken sürekli Allah biismillah güzel kızım sonra xxxxx sonra dizimi tutuyo baştan Allah bismillah melek kızım.... böyle adam,sonra ben artık gidiyim flan dedim zar zor çıktım evden.neye uğradımı da şaşırdım televizyona çıkanlar hiç gerçek değilmiş hiç başıma gelmezmiş gibi düşünürdüm.ne yapcam ben şimdi annemlere söyleyipte telaşlandırmmak istemiyorum.ama gerekirse söylerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Patlak,yalardım,emerdim diyo..

Ve sen hala orada duruyorsun?

Seni denediğini düşünüyosun?

Geçtin mi sınavı bari?

gülüm sen bu kadar sacma sapan lafı niye dinledin orda durup bu zaman da kimsenin evine girilirmi iyi cıkabilmişsin sapa sağlam bi daha sakın sakın oadama selam bile vrme tamam

2 hafta olmuş taşınalı, eşyalarını da tam açamamışsındır,açtıklarını da hemen toplayıver.
en yakın zamanda bir ev tutup kaç oradan.
yeni ev tutana kadar da bir arkadaşında kal.
iğrendim kart zurnadan yaaaa.....:KK53:

Yazmadan geçiyim konuya dedim ama
tutamadım kendimi,
canım hadi adam yaşlı ve sapık
sen neden o muhabbetleri oturup dinliyorsun
bir bardak çay daha koydu yarım saat daha oturdum diyorsun
beni orada adamın koyduğu ne çay tutar o muhabbetlerin de nede ısrarı,
iyi güzel hoş rahatsız olmuş buraya yazmışsın ama, adamı bu kadar konuşturacak kadar onun karşısında oturup fantezilerini dinlemen
bana çok doğal gelmedi,yaşlı bile olsa karşında ki seni bir şekilde taciz ediyor ve sen oradan kalkıp gitmiyorsun,
elini tutuyor,dizine dokunuyor çok ilginç
adamın eski evlilklerine cinselliğine kadar gitmiş konu sustur kalk,
Ailene haber verme konusunda bir şey diyemiycem
sen dikkatli davran bundan sonra ki adam daha ileri gitmesin yeter

ne münasebet bu kadar ileri boyutta konuşmuş sizin orda 1 saniye bile nefes almanız yanlış hatır için de olsa öyle bi muhabbet varsa asla durulmaz çay içilmez.niyeti belli amcam iyi değil.bence o evde yalnız bile kalma rahata koymaz seni gelir geçer yolunu bekler arkadaşlarını gözetler.korkutmak gibi olmasın ama şu an bile o evde duramam anneni ara gelsin yanına bence yeni bi yer bulana kadar.şaka gibi konu ya bu kadar ileri boyutta konuşabilirmi konuşsa bile orda o muhabbet dinlenebilirmi konu uydurma bi konumu acaba?

Taşınma imkanın varsa taşın.
Adam yalnız mı yaşıyor ? Gücü kuvveti yerinde mi ? İtelesen düşecek gibi mi ?
Kapını kilitli tut.Zincir yoksa zincir taktır.Gelirse kesinlikle zincir arkasından konuş,içeri alma.

adam bırakmıyor ki kolumdan tutuyo elimden tutuyo ben kolumu bıraksın yeterki diye düşünüyorum.hemen bilmeden yargılma bende meraklı değilim heralde yaşlı başlı adama

Meraklı değilsen kalkar evine gidersin..

Ne diye ikinci çayı içiyorsun!

Böyle seviyesiz muhabbetlere dayanamadığım için seni de öylesindir sandım..

eğer taşınamayacaksan;
güvenilir erkek kuzenin akraman falan varsa da birkaç günlüğüne gelse seninle apartmana çok iyi olur. sahipsiz bulmasın.

madem yaşlıymış öyle yalanmaz böyle
yalanır diye koyduğu çayı suratına atıp kaçacaktın
yada hiçmi bişey yoktu kafasına indiricek :26:

Arkadaşlar kızmışlar üstüne gelmişler ama durumunu az çok anladım.Sen kafanda en başta yok ya ben yanlış anlıyorumdur vs demişsindir konduramamışsındır.Hep büyüklere saygı diye yetiştirildik böyle durumlarda afallayabiliyoruz.Ayy bi de ne geliyorsa şu sürekli Allah bismillah lafını ağzından düşürmeyen (dini kullananlar yani) onlardan geliyor.Basiretin bağlanmış o an korkudan telaştan ya da bir sürü ihtimalden.Çok büyük geçmiş olsun beterinden korumuş Rabbim seni canım benim ya.O binadan taşın diğer arkadaşlarında dediği gibi.Bu adam yüzsüzlüğü ele almış olayı ileriye götürmeye filan kalkar yalnız kızsın aman aman hemen uzaklaş ordan.O kart p...gin de Allah belasını verir tez zamanda umarım!!! :KK47:

patlak mı dedikten sonra sen niye orda duruyorsunki orda durman adamın he bu kız benimle yatmak istiyor anlamına gelip orda becerirdi yani seni.bence tersleme yapmalıydı ordan

Ben bugün benim sapik dededen isimi bitirdikten sonra köse bucak ziiiirt diye tüydüm,arkamdan gelip lafa tutmaya calisti ama tüydüm:KK47:

ben ne biliyim arkadaşlar ya osmaniyeliyim ben küçük bi şehirden geldim buraya bugüne kadar taciz edilmiş falan da değilim.ben çok denedim gitmeyi..sürekli dur deyip duruyodu adamın evi giriş katında bahçede çapa yapanlarda olunca ben şimdi ben manyak falan diye bağırsam üşüşürler adam beni suçlar iftiraa atar diye de korktum.bi de nasılsa onlar var bişey yapamaz diyede düşündüm.çayım bitsim defolup gidiyim dedim hep kendi kendime çünkü çayı içmiyorum bırakıyorum laf ediyo iç içi diye üstüme geliyo çayı ketılde ben yaptım suyunu falan ben koduğumdan içtim.

patlak mı dedikten sonra sen niye orda duruyorsunki orda durman adamın he bu kız benimle yatmak istiyor anlamına gelip orda becerirdi yani seni.bence tersleme yapmalıydı ordan

Arkadaşa karşı ifadelerinde daha düzgün bir üslup kullansan!!! O nasıl konuşmak,zaten yeni de üyeymişsin erkek misin nesin yoksa haz mı alıyorsun konudan anlamadım ki!!! :KK47:

X