Göz Makyajı Kaşlarınızın Koyu Renkli, Dolgun ve Bakımlı Olması İçin Tarifler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Çok güzel canım peki nasıl uygulanıyor bu boya biraz anlatır mısın :)
İçlerinde kullanma klavuzu bulunuyo zaten önce bi sıvı var onu kaşlara sürüp 1 dakika bekletip ardından boyayı sürüyosun oda yarım saat falan bekliyo ama sen ne kadar yoğun istersen o kadar bekletirsin ben erken yıkadığımda pek sonuç alamadım.Kendin koyuluğu belirlersin :)

kaşlarım çok kalın ama çok da seyrek dağınık baya, geçensene kalıcı makyaj yaptırmıstım kıl tekniği ile, ama kalıcı değilmiş bunu gördük 6 ay falan dayandı, ama aşırı rahatlık, rötuşa gitmemiştim gerçi.

mrb kizlar ... bnmde lazerden sonra incelmis,zayiflamis kaslarim var..araniza katilmak istedim...
bnm kaslarimin sorunu kavis kisminda oradaki kaslarim cok ince tüylü,özellikle bi kasim cok bozuk..percem kullaniyorum genelde kapansin diye...dun bi cesaretle o kavis kismini jiletledim ve her gece yatmadan sarimsak ve badem yağı surmeye basladim uzun bi sure devam etmeyi dusunuyorum...umarim olumlu gelismeler olur :)

benim kardeşim sarımsak sürdü aylarca gece yatmadan sürdüsabah yıkadı, ama sarımağı bıçakla kesmeyin elinizle parcalayın, şuan kardeşimden kaş kışkırıyor resmen, kaş kalemi dahi kullanmıyor

Sarmisagi ikiye bolup kaslara surup uyumak ciddi ciddi kalinlastirip gurlestiriyor ,tavsiye ederim

Ve ayrica hint yagi,badem yagi ve zeytin yagi karisimi da gozle gorulur etkiye sahip bi karisim

X