Göz Makyajı Kaşlarınızın Koyu Renkli, Dolgun ve Bakımlı Olması İçin Tarifler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar bende sarımsak sürüyorum ve etkisini görüyorum başka bir sitede sarımsağı sürüp sonra üzerine vazelin sürün diyordu şimdi onu denemeye başlıcam etkisini yazarımm

kaşlarımı aldırdığım yerdeki bayan Dalan ın zeytinyağlı el ve vücut kremini sürmemi önerdi...daha 1 ay oldu çok da düzenli süremedim ama faydası oldu gibime geldi....krvm olduğu için sürüp dışarı da çıkabiliorsunuzzz

uzun süre ince kullandıgım için kaşlarım küstü..
tam 6 ay boyunca her gece sarımsaklı yattım gündüzleride bitkisel karışım yağlar sürdüm bu kadar ay sonra ince ince tüyler çıktı ama zaten kaşlarım çok inceydi çıkan tüylerde hiç bir işe yaramadı :26:
sonra o çıkan tüyleride sürekli jilete vurdum nerdeyse bir seneyi geçti netice gene olumsuz :KK25:
artık uğraşmaktan yoruldum bıraktım kendi haline :2:

aynen bazı yerlerden çıkıyor ama çok çok ince çıkıyor ancak yakından bakınca anlıyabiliyorsun malesef :KK31:

Sarimsak + Badem yagi + jiletlemek
bunlar bende cok ise yaradi. cok degil ama 1 ay bunlari yapmayi goze almaniz lazim.

kaşlarımı boyadıktan sonra bir türlü kendilerine gelemediler. kaşlar rengarenk ve yer yer boşluklu.:KK50:kuaförüm badem yağı önerdi.

badem yağı kızlar biraz gürleştrin sarımsakla sonra badem ve hint yagı kullanın

ya kızlar ben aktardan rimel şeklinde kaş kirpik bakım yağı aldım kaşlarımı biraz çıkardı ama daha çok çıkmasını istiyorum zaten açık renk dökülmüş gibi görünüyor. Sarımsak süreyim diyorum annemler kızıyor kaşını döker diye ben de korkuyorum sarımsak kaşa zarar verip daha beter dökmesin diye emin değilim ne yapayım sizce bu sarımsak işini ???:26:

ya kızlar ben aktardan rimel şeklinde kaş kirpik bakım yağı aldım kaşlarımı biraz çıkardı ama daha çok çıkmasını istiyorum zaten açık renk dökülmüş gibi görünüyor. Sarımsak süreyim diyorum annemler kızıyor kaşını döker diye ben de korkuyorum sarımsak kaşa zarar verip daha beter dökmesin diye emin değilim ne yapayım sizce bu sarımsak işini ???:26:

ben 1 haftadır sarımsak srüorum ve rengi koyulaştı daha gür gbi duruo

hm ben yılan yağı almıştım saçım için ama hiç açmadım daha onu açıp kaşıma süreyim en iyisi o da olmazsa sarımsak artık:KK1:

kaşlarımı JİLET le alıyorum :) çılgınlık bu belki ama napim.. ve ufak ufak eğri büğrü de olsa yeni yeni kaşlar çıkıyor :) napayım... çıksın da eğri büğrü çıksın:)

Arkadaşlar benim eşim 2 yıl önce saç kıran oldu.Sarımsak sürdük işe yaramadı.Ardından doktora gittik sarımsak için çok kızdı.içindeki asitler derinizdeki hücreleri öldürüyo sonra biz de düzeltmeye ulaşıyoruz dedi :KK70: . iyi düşünün derim sanırım ylang ylang yağı içeren sabunla çözülmüştü problem:)

hafifce zeytinyagi, bademyagi ya da hidistancevizi yagi sürebilirsiniz... zeytinyagi saca da sürülünce iyi geliyor ve rengini karartiyor....ayrica su hacdan gelen kokulu esanslar varya, onlardan kasa sürülünce de simsiyah yapiyor ve hafifce uzatip besliyor...bol bakimli güzel günler

Son düzenleme:
Ben bi diş sarımsağı ortadan ikiye bölüyorum diptn uca iyice yediriyorum sürerken hemen kuruduğu için ince ince kuruyan yeri kesip devam diyorum bir diş sarımsak iki kaşada yetene kadar üstüne hemen tatlı badem yağı sürüyorum ve sonuç 2 hafta gibi bi sürede belli ediyor kendini ha saçınıda uzatmak isteyen varsa o dilimlediğim sarımsakları haftada bi kere olmak kaydıyla yarım çay bardağı saf zeytinyağına ekleyip sabaha kadar bekletiyorum..Sabah biraz ısıtıp saç diplerime sürüyorum 1.5 saat bekletip yıkıyorum israf yok kızlar:KK53: koku da yapmıyor hem..Hem saç hem kaş..Güzel iş

sarımsağı bende sürüyorum bir kaç gündür ama kokusunu nasıl engelliyorsunuz onu merak ettim

gittiğim güzellik salonunda bana kaş ekimini önerdiler? ne dersiniz yaptıran var mı hiç?

hint yağı denedinizmi hiç arkadaşlar

1 tatlı kaşığı badem yağı
1 tatlı kaşığı hint yağı
1 diş sarımsak

Bir kavanozun içine kesilen sarımsak
ve yağlar konulup, bekletiliyor.
12 saat kadar bekletebilirsiniz.
Günde 1 defa...

Fındık yağı kıllanma yapma özelliğine sahiptir,
kirpik ve kaş için çok iyi.
Gözü biraz yakıyor yatmadan önce sürmenizi tavsiye ederim.
Sevgiler.

Son düzenleme:
ben de kaşlarım için badem yağı kullandım ama fayda etmedi

X