Göz Makyajı Kaşlarınızın Koyu Renkli, Dolgun ve Bakımlı Olması İçin Tarifler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Eki Görüntüle 1077652
Mrb kızlar. Kaşlarımı hiç almadım ve çok seyrek dağınık. Ne yapabilirim hiç hoş şeklide yok :KK43:
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397899082.555097.jpg
Bu kaşa hayranım ya bitiyorum

Evet doğuştan.
Canım sarımsak falan diyolar acaba etki etmez mi

herkeste aynı etkiyi etmeyebilir ama sarımsağın da kaşları besleyip çıkardığını biliyorum bende işe yaramadı ama bi dene derim zararı olmaz

Kızlar badem yağı badem yağı badem yağı. Mükemmel işe yarıyorr :)

Hatta ertesi gün dışarı çıkmayacaksam saçlarıma da uyguluyorum gürleşiyor kuvvetleniyor daha az yıpranıyor dökülmesine de faydası var ama kokudan dolayı pek uygulayası gelmiyor insanın :KK70:

bende çok koyu renkli kaşlarımın rengini açtırdım dün herkesin farklı bir problemi var :KK43:

Kesinlikle sarimsak kürü. Ben 5 gun kullandim. Ve sanki rengi koyulasti. Kullanmaya dewam edicem. Biraz siklasti sanki. Sarimsagi havanda ezin. Kaslariniza surup bi 7-8 dk bekletin. Su ile durulayin.

Hindistan cevizi yağı kullanıyorum, işe yarıyor bence sabırla kullanıcam Hoppa

direk vazelin sürmek

Benimde kaşlarım siyah ve kalındı yanlış kuaförler sonucu biraz inceldi kalınlaştırmak isityorum ama alanan yerlerdeki tüyler incelmiş olnarı nasıl çözerimki acaba :KK43:

Ben de yağ karışımı sürüyorum ama fark eden bişey yok daha :)
Bir de cımbızla almak gözenekleri büyüttüğü için yeni gelen kaşlarda kalın oluyormuş diye duydum
Badem yağ kaç günde etki göstermeye başladı?

Mrb kızlar benimde kaşlarım siyah ancak seyrektir bu yüzden kalında görünmezdi.Kaş kontürü yapmayı düşünürken sitede kaş-kirpik boyalarını duydum ve alıp uyguladım kaşlarım kontür yapmış gibi oldu seyrek kaşlılara tavsiye ederim boşluklar doluyo ve gayet güzel görünüyo:)

Cnnm kaş boyası dedin ya kimyasalmı bu boya yoksa kına gibimi ismi nedir birde kaşlarının boyadan önce ve sonraki halleri vrmu

Cnnm kaş boyası dedin ya kimyasalmı bu boya yoksa kına gibimi ismi nedir birde kaşlarının boyadan önce ve sonraki halleri vrmu
Merhaba mesajını yeni gördüm.Biçok marka var piyasada bendeki swiss o par kaş ve kirpik boyası.Araştırıp bakarsan denemeni öneririm:)

Çok güzel canım peki nasıl uygulanıyor bu boya biraz anlatır mısın :)

X