Saç Rengi ve Saç Boyama Saçımı 8.42 irize bakıra boyadım buyrun fotolara

Verite

Guru
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2006
1.132
40
İrize kelime anlamıyla yanar döner demek. Bunun böyle olduğunu bildiğim halde saçta o kadar yanar döner bi sonuç çıkarmaz sanıyordum ne yalan söyleyeyim. Ama boyadıktan sonra gördüm ki, saçım bazen bakır, bazen sarı, bazen sarı bakır, bazen balköpüğü gibi duruyor. Resmen bukalemun gibi ışığa vb göre renk değişiriyor saç.

Loreal majirel 8.42 kullandım ben, markette bunun karşılığı excellence 8.42 koyu sarı bakır irize'dir. Yalnız ben açık zemin üzerine yaptığım halde koyu oldu. Siz koyu rengin üzerine yaparsanız koyu durabilir.

boyamadan önceki rengim:

D5qqB.jpg

boyadıktan sonra günışığı

X5P7l.jpg

wASQb.jpg

Dmr9U.jpg

bu da günışığı ama resmen eski saçımla aynı
iWVEf.jpg

flaşlı:

UMKod.jpg

Eki Görüntüle 221425

Son düzenleme:
çok beğendim cnm çok güzel olmuş ve çok yakışmış teninle uyumlu olmuş güle güle kullan cnm :nazar:

GÜZEL OLMUŞ CNM GÜLE GÜLE KULLAN SANKİ BİRAZ HÜRREMİN SAÇ RENGİNE BENZEMİŞ YA DA FOTODAN KAYNAKLANIYO AMA GÜZEL BEN BEĞENDİM :nazar:

çok hoş olmuş,bir şey sormak istiyorum kaş rengini nasıl kırdın ya da doğal mı?

renk çok güzel olmuş teninize çok yakışmış. beyaz tenliler boyasın bu renge bence, esmerler denemesin, bazen görüyorum da hiç hoş durmuyor esmerlerde bu renkler. bir de kaşlarınızı boyamayın bence, çok turuncu olmuş kaşlarınız...tabi benim fikrim bu...küllü kumralın da turuncu yapmaması lazım aslında ama...başka marka deneseniz küllü kumral?

teşekkürler :) evet doğal durmadığını biliyorum. doğal olsun diye küllüye boyadım ama kaşımda dorelik yaptı resmen. sanırım mavi boyayla turunculuğu kırıcam biraz. kaşlarımı açmak zorundayım çünkü çok koyu normalde :)

loreal 8.42 yi nerden buldun canım? kaldırılmış o boya diyorlar ben de arıyorum bayadır :/ ayrıca çok güzel olmuş saçların

çok beğendim çok güzel olmuş gerçekten
okadar çok şey öğreniyorum ki kızlar sizlerden çok teşekkür ederim
bende syoss altın karamele boyadım 2 gün önce ama bu renk te çooook hoşuma gitti valla kuaförler asla tutturamıyo böyle renkleri

X