Saç Rengi ve Saç Boyama sea color sedef sarı...

oooo süper cnm çok sevindim :KK66: sonunda istediğin renk olduysa eminim yakışmıştır sana cnm :87: ama neden altın karamel gibi oldu demekki saçında turunculuk yoğunmuş cnm 2. boyamana tam rengini bulur karar değiştirmezsen :KK9:garnıer biraz renk skalasını genişletse bende dönücem çok memnundum yıllarca sıcak çikolata rengini kullandım :87: artık bir balyaj yaptırim bende bir kuaför buldum bakalım nasıl olucak biraz değişiklik istiyorum sıkıldım düz renkten :87:

$fotoğraf0021.jpg $Fotoğraf0022.jpg $Fotoğraf0023.jpg $fotoğraf0020.jpg malum sıcaklarda pek çıkmıyorum dışarı,sizin için balkon manzaralı yeni saçlarım:KK52::KK1:

saçlarının rengi çok hoş olmuş güle güle kullan:) bişey sorucaktım evde kendi kendinize boyarken nasıl yapıyosunuz? biraz yardımcı olabilirmisiniz

cnm ben boyamadım kızkardeşim boyadı arkalarda zorlanıyorum boyarken kendi saçımı...

çok hoş olmuş ama. açık tutmuş biraz ama renk çok hoş olmuş gerçekten çok beğendim:) sarıdan daha güzel olmuş bence

cnm çok tatlı bir renk olmuş güle güle kullan :nazar::21:

Son düzenleme:
cnm çok güzel olmuş rengi çok beğendim doğal olmuş tenine çok yakışmış farkında mısın açık kumrala benziyor rengi bu renk doğal sıcak tatlı yumuşak bir renk olmuş ama sarıda çok havalıydı cnm benim aklım hala onda kaldı :21: ama bunuda çok beğendim güle güle kullan cnm :nazar:

Sarıyı bir daha evde denersem ellerimi kırcam:KK1: Saolun kızlar beğenileriniz için, inşallah renk oturdukça daha da güzel olur:KK34: Sarıyı da köfeeeerrrrrr yapsın:KK53:

cnm evde güzel bir sarı tutturmak çok zor yine seninki çok güzeldi benim papatya yaptığım halini görsen tek kelime iğrençti :KK9:

cok gzl olmus cok yakısmıs bence bu arada esmer bı arkadasınıza cok yakıstıgını soylemıstınız ben anlamıorm fazla ama esmerlere yakısır mı bu renk :44:

cok gzl olmus cok yakısmıs bence bu arada esmer bı arkadasınıza cok yakıstıgını soylemıstınız ben anlamıorm fazla ama esmerlere yakısır mı bu renk :44:

cnm arkadaşım bronz tenliydi esmere yakın ve bendeki gbi çok açık düşmemişti onun saçı,bunun birazcık daha koysuunu düşün ama böyle sarı ışıltılı o da..her gören soruyordu rengini ve garnier fındık kabuğundan başka bir renge boyamıyordu saçını hep aynı rengi boyadğından tam otrmuştu saçına bu renk..Alıcak olursan kutudaki renge aldanma kesinlikle ondan daha koyu düşer saçın zemin koyuysa:KK34:

bnm zemınım koyu oldugu ıcın bundan koyu olucagını tahmin etmistim ztn cnm saol bnde denemeyı dusunuyorum :KK61: iyi günlerde kullan :21:

ya kızlar bu sea color sedef sarısı her derde deva valla yaa aylardır derdime derman olan bi boya yoktu ama bu sedef sarısı harika bişey neden derseniz diplerden koyu kestane çıkıyor saçım ve diğer sarılar gibi turuncumsu yapmadı açık kahve yapıyor diplerden cıkan rengi ve tamde elde etmek istediğim renk oluyor. bu sedef sarısının her tonu bence çok güzel kız kardeşiminde saçı kumral kahveydi sedef sarısına boyadı çok ama çokk açık bir kahverengi elde etti ve çok güzel bi kahve oldu bugün yine sedef sarısı alcam marketten ve kızıl kahveyle karıştırıp boyucam çok güzel bi renk cıkıyormus

X