İstanbul Medipol Hastanesi

gul_nihan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2010
181
3
arkadaşlar İstanbul'da Medipol hastanesinde burun estetiği olan var mı acaba?
varsa, hangi dr a oldu, memnun mu değil mi yorumları alabilir miyim..

ben plastik cerrahi de bülent cığşar ve kbb de özmen öztürk e muayene oldum ikisi de gayet güzel ilgilendi.
hatta bülent bey epey rahatlatıcı konuştu.

ama yine de ameliyat olanlar varsa, fikir almak ,istiyorum.

arkadaşalr, hala merak ediyorum bekliyorum, acaba bu hastanede ameliyat olan ya da bir yakını ameliyat olan ya da bir yakınını yakınıu, arkadaşı v.s. ameliyat olan da mı yok yahu :)

burun estetiği konusunda fikir verecek yok mudur?

bir hafta önce medipol hastanesinde prof.dr hüseyin seven e ameliyat oldum canım.kbb baş ve boyun cerrahisi.doktorum o kadar ilgli o kadar iç rahatlatıcı bir doktorki.nasıl oldu bilemiyorum alçılar ptesi çıkacak.ama ben size yardımcı olmak amacıyla eski ve yeni fotolarımı koyarım.şimdiye kadar hiç morluğum şişmem ble olmadı herkes çok şaşırıyo.ilk gittiğimde benm yaptıım amelyatlarda morarma olmaz demişti inanmıştım :) ilk gnden beri suratım aynı burnm alttan mnnack garp bi duygu :) şeklide iyi olursa ona puanım 10 üzernden 10 olucak :KK66: bide özmen öztürk var orda onada baktm ama o yard. doç. görüşmedm onla. amelyatlarda genelde proflardan yanayım :)

bir hafta önce medipol hastanesinde prof.dr hüseyin seven e ameliyat oldum canım.kbb baş ve boyun cerrahisi.doktorum o kadar ilgli o kadar iç rahatlatıcı bir doktorki.nasıl oldu bilemiyorum alçılar ptesi çıkacak.ama ben size yardımcı olmak amacıyla eski ve yeni fotolarımı koyarım.şimdiye kadar hiç morluğum şişmem ble olmadı herkes çok şaşırıyo.ilk gittiğimde benm yaptıım amelyatlarda morarma olmaz demişti inanmıştım :) ilk gnden beri suratım aynı burnm alttan mnnack garp bi duygu :) şeklide iyi olursa ona puanım 10 üzernden 10 olucak :KK66: bide özmen öztürk var orda onada baktm ama o yard. doç. görüşmedm onla. amelyatlarda genelde proflardan yanayım :)

Geçmiş olsun. inş istediğin gibi olmuştur burnun. resimlerini görmek isterim:)

teşekkür ederim tatlıımmm. inşallah öyle olmuştur. en kısa zamanda burnuşum açılır açılmaz paylaşırım.umarım sevinçle paylaşırım:)

arkadaşlar ben medipol hastanesinden özmen bey ile görüşmeyi düşünüyorum yorumlarınızı rica edebilir miyim

Istanbul medipol dediginiz bagcilardaki mega medipol mu?ben 17subatta Naci beye ameliyat olucam kendisine estetik yaptiran arkadaslarimda var oldukca memnunlar. Bende yaklasimini ve tavrini cok begendim.

X