Saç Rengi ve Saç Boyama Syoss Altın Karamel (resimli)

daha once benim sacim sariydi dip boyami kendim yapiyodum kaslarimi da ayni boyayla boyuyodum bisey olmuyodu . bu arada altin karamel sacimda bi degisiklik yapmadi .

Olsun bir daha yapma Allah korumuş.. boyadın mı sen şimdi resmi var saçlarının görebilirmiyim

boyadm ama guzel olmadi. telefndan girdigim icin resim yukleyemiyorum. acik kahveydi eski rengi birazcik acildi baska bisey olmadi ;(

anladım senden yola çıkarsak o zamn benim açık küllü sarı ile kızılı iyice kırıp ardında 2 tüp altın karamel alıp boyamam lazım 2 boysamada gelir yerine.. bu arda kahve rengindede kızıllık vrya belki onun yüzğnden olmamıştır. yaa en iyisi kuaföre gitmek aslında:44:

anladım senden yola çıkarsak o zamn benim açık küllü sarı ile kızılı iyice kırıp ardında 2 tüp altın karamel alıp boyamam lazım 2 boysamada gelir yerine.. bu arda kahve rengindede kızıllık vrya belki onun yüzğnden olmamıştır. yaa en iyisi kuaföre gitmek aslında:44:

alttaki renk acik olunca karamel cok guzel oluyomus. kuafore gitmk iyi de iyisini bulursan tabi. yarn tekrar boyicam detaylari yazarim. ins. guzl olur

Kızlar bildiğiniz gibi yeni bir boya syoss,markette gezerken gördüm ve bu rengine resmen bayıldım.saçlarımda sarı+tarçın bakır karışımı bir boya vardı ve baya bi akmıştı.tarifi zor bir renk olmuştu. diplerimde 1,5 cm kadar gelmişti.kendi saç rengim koyu kestane ve beyazlarım var.Boyamak isteyen arkadaşlara fikir olması açısından çeşitli ışıklarda çekilmiş birkaç resim koyuyorum.boyadan çok memnun kaldım onuda belirtmek isterim yumuşacık oldu saçlarım.Renk olarak tam oturmasa da ikinci boyamamda istediğim sonucu alırım gibi görünüyor

Eki Görüntüle 221630

vovv!! :) çok güzel durmuş! koyu kahvede böyle etki etse dakka durmam:) müthiş..

mrb bende izmirde yaşıyorum ve istediğim rengi yapabilen henüz bir kuaför bulamadığım için bu yıl sarıdan karamele geçisi kendim üstlendim :)) burdaki arkadaşların yardımları ile :) aynen benimde uçlar yeşil oldu ilk kumral vurduğum için sora da direk tüm saçıma bu syoss altın karameli boyadım ancak yeşiller gitti ama saçlar çok yıpranık olduğu için diplerle farklılıklar oldu röfleli yerler soluk mat anlamsız bir sarı oldu. şimdi 1 hafta beklliyorum forumdan ön pigmentasyon diye birşey öğrendim ön boyama gibi ( ki geçen yıl gittiğim kuaförde bunu uygulayıp bakır yapmadan önce bir tonda para almıştı oysa çok basit bir işlemmiş) onu yapacağım sana da tavsiye ederim cnm inan izmirdeki kuaförlerin çoğunluğu para tuzağı ve asla istenilen rengi beceremiyorlar tek bildikleri saç açmak röfle yapmak :KK66:)

kesinlikle bende izmirde cok madur oldum bu konudan. Vee suan saclarım sarı bayadr yorumları okuyorumm syoss altın karameli boyasam sonu hüsran olur mu :KK43:

renk süper..bu ssyos altın karemelmi yani..istediğim renk bu işte..
syoss altın karemele boyamadan önce zemin saç renginiz nasıl bir renkti acaba?bende boyayacağım..bemin saçımda şu an açık altın sarısı ve kahve köpüğü karışımı saç boyası var..açık aslında..belki sizdeki gibi tutar-mı acaba?

kizlar benimde sacim suan dibim 2 3 cm kendi sacim siyah ortasi koyu karamel gibi uclar platn sizce nasil esit yaparim sacimi syoss la boyasam tavsiyeleriniz neler

kizlar benimde sacim suan dibim 2 3 cm kendi sacim siyah ortasi koyu karamel gibi uclar platn sizce nasil esit yaparim sacimi syoss la boyasam tavsiyeleriniz neler

Canım sen kuaförde boyatsan daha iyi sonuç alırsın bence.kendin boyarsan büyük riske girmiş olursun çünkü alacalı olur diye düşünüyorum.

X