Saç Rengi ve Saç Boyama Syoss Altın Karamel (resimli)

ben de palette altın karamel kullanıyordum ama saçımı çokkk döktü...syoss altın karamel,palette altın karamel e yakın bir renk mi fikri olan var mı?

buraya bir arkadaş yazmıştı paletteninkinde biraz daha fazla turunculuk varmış canım,ben onu kullanmadım o yüzden bilemiyorum.

sağol güzelim ben boyayı saçımda 50dk falan tuttum.genelde herkes daha kısa tutar ama ne bileyim ben hep uzun tutuyorum.önce dipleri boyadım sonrada uçlara doğru tarakla yaydım.tabi uzun tuttuğum için boyarken elimi biraz çabuk tutmam lazımdı.inşallah seninde güzel tutar boyadığın zaman resim paylaşırsan sevinirim bende :)

ayrıca panik olmamanız için belirteyim diğer karamellerde de böylemi bilemiyorum ama boyayı sürüp biraz zaman geçince gittikçe koyulaşmaya başlıyor hatta çok üzülmüştüm koyu kahverengi oldu saçım diye ama yıkayınca bu renk çıktı.o yüzden yıkamada acele etmeyin ne kadar isterseniz kendinize göre bekleyip yıkayın.

sağol güzelim ben boyayı saçımda 50dk falan tuttum.genelde herkes daha kısa tutar ama ne bileyim ben hep uzun tutuyorum.önce dipleri boyadım sonrada uçlara doğru tarakla yaydım.tabi uzun tuttuğum için boyarken elimi biraz çabuk tutmam lazımdı.inşallah seninde güzel tutar boyadığın zaman resim paylaşırsan sevinirim bende :)

teşekkürler canım :nazar: ben denize gidicem dönüşte boyamayı düşünüyorum. bugün boyayı alıcam ama. tabiki boyar boyamaz resim paylaşırım canım :KK34:

bende aldım syoss altın karamel bakalım nasıl olucak :) umarım güzel oluur seninkini çok beğendim palatte alıcaktım ama vazgeçtim o biraz turuncuösu gibi çünkü

bende aldım syoss altın karamel bakalım nasıl olucak :) umarım güzel oluur seninkini çok beğendim palatte alıcaktım ama vazgeçtim o biraz turuncuösu gibi çünkü

Ayy lütfen foto ekler misin boyadıktan sonra... evet canım palettede baya bi turunculuk var. bu daha bi sarı yansımalı olmuş. çooooook beğendim ben de. inşallah bizimki de böyle olur :KK66:

benim saçım altın parıltılı toffee ve altın karamel karışımı. boyayalı 16 gün oldu. düşünüp cesaret edemeyenlere belki yardımcı olur

altın karamelde biraz turunculuk var mı üstteki resimde yok ama ilk sayfada sanki var. ben saç renginde biraz turunculuk seviyorum da:)

altın karamelde biraz turunculuk var mı üstteki resimde yok ama ilk sayfada sanki var. ben saç renginde biraz turunculuk seviyorum da:)

üstteki resimler bana ait canım konu sahibine değil :KK66: evet altın karamelde turunculuk var. ben de çok turuncu olmasın diye altın parıltılı toffee karıştırdım :KK70:

Renk çok güzel tutmuş,güle güle kullan...Ayrıca altın karamel ile altın parıltılı toffee karışımı da çok güzel olmuş.

canım bunda varmı bilmiyorum ama palletteninkinde turunculuk var ve çok güzel bir turunculuk var oda çok güzel iş arkadaşım boyadı onunla herkes soruyordu ona saçını ne rengi boyadın diye :) gene başka bir arkadaşım papatya sarısı ile palaette altın karameli karıştırdı oda güzeldi. ama tek başınada muhteşem bir renk bence güneşte parıldıyor resmen :) ama syoss saçı sertleştirmiyormuş onu kullanan herkes söylüyr

ayy lütfen foto ekler misin boyadıktan sonra... Evet canım palettede baya bi turunculuk var. Bu daha bi sarı yansımalı olmuş. çooooook beğendim ben de. Inşallah bizimki de böyle olur :KK66:

tatlım boyadım ve çok beğendim 1-2 gğne resmimi yüklicem foto makinem gelsinde ablamda şu anda :)

Tatlım tavsiyene uydum ve syossla boyadım ve kesinlikle çok beğendim ilk yıkamada bile benim genelde saçlarımı boyarken kaşınır azda olsa yanar hiç bişey hisseetmedim bunda :) ayrıca yıkadıktan sonrada saçlarım sertleşmedi çok teşekkür ederim bir iki güne yüklerim bende resimmimi :KK66:

Tatlım tavsiyene uydum ve syossla boyadım ve kesinlikle çok beğendim ilk yıkamada bile benim genelde saçlarımı boyarken kaşınır azda olsa yanar hiç bişey hisseetmedim bunda :) ayrıca yıkadıktan sonrada saçlarım sertleşmedi çok teşekkür ederim bir iki güne yüklerim bende resimmimi :KK66:

çok sevindim canım :KK9: güle güle kullan merakla bekliyorum resmini :)
beğenen kızlar hepinize teşekkürler:KK71:

yüklicektim ama 100 mesaj falan dedi sitede yeniyim o yüzden her halde benim zemimin o kadar kötüydü ki nevacolor ile boyadım hiç iyi gelmedi saçıma dipleri en son boyamam rağmen dipler açıldı diğer yerle koyu kaldı o zemimi bile kapattı diyebilirim ama bir boyama daha yapsam tam oturucak ben çok beğendim :):KK54:

yüklicektim ama 100 mesaj falan dedi sitede yeniyim o yüzden her halde benim zemimin o kadar kötüydü ki nevacolor ile boyadım hiç iyi gelmedi saçıma dipleri en son boyamam rağmen dipler açıldı diğer yerle koyu kaldı o zemimi bile kapattı diyebilirim ama bir boyama daha yapsam tam oturucak ben çok beğendim :):KK54:

anladım canım :KK66: en kısa zamanda 100 mesaja ulaşman dileğiyle :KK66: dediğin gibi 2. boyamada renk daha güzel oturuyor. ben syossun altın karamelini bulamadım. elimde fazladan aldığım palette altın karamel var. eğer bulamazsam onunla boyucam yine.

X