Fırınlar, Ocaklar, Aspiratörler en iyi fırın markası

Kızlar bende tam bir fırınzedeyim 1 yıl önce herkesin öve öve bitiremedği arçelik midi fırın aldım ama çok çok pişmanım al üst pişirme düğmesi yok altını pişirir üstünü pişrmez kek kalıbına deli gibi yağ dökerim 150 de pişiririm gene yapışır arçelik tam bir fos fırın aman ha almayın eskidenmiş iyi olduğu zamanlar arçeliğin bende değiştiricem lüxell almiyim bi ark termikeli çok beğenmiş aslında gönlüm mielede ama hem aşırı pahalı hemde ankastre

evlendiğimizde yer kaplamaması için beko mini fırın almıştım ama küçük tepsilerle uğraşmak zordu.yeni evime çıkınca yerim olduğu için büyük beko fırından aldım ve daha önce alsaymışım keşke diyorum hep....

canım bende luxel börekçi aldım ve bir yıldır kullanıyorum memnunum bi sorunum yok ama birde küçük fırınım var oda arçelik kek yemek tarzı onda pişiriyorum börekçidede hamur işlerini yapıyorum ama 200 dereceden aşşağı çalıştırmıyorum yoksa geç pişiriyo şimdilik işimi görüyo yani

luxel börekçi bende de var kek falan yapmıyor çok geç ısınıyor ben de pişman oldum sakın almayın. annemde arçelik midi var o çok güzel kabartıyor kekleri, yemeği de iyi yapıyor.

Kızlar bende de iki katlı arçelik fırınli ocak var.10 yıl oldu alalı. Aldığımdan beri hiç memnun değilim. Ya içini pişirmez ya üstünü. Yemek de pisirmiyorum artik içinde. Bu yüzden davul fırın gibi mini fırın gibi bir şey alacağım. Bana hangi markaları önereceksiniz veye önermeyeceksiniz???

luxel börekçiden hiç memnun değilim, boşuna dememişler ucuz mal alacak kadar zengin değilim diye

Son düzenleme:
benim fırınımda luxell ama börekçi değil başka model çok kötü gerçekten hiç memnun değilim kek falan kabarmıyor yada bi tarafı kabarıp diğeri sönüyor altı yakıyor falan filan bana düğünümde hediye gelmişti luxell almayında ne alırsanız alın

Bosch çok memnunum...

kesinlikle bosch hiç bi sorun yaşamadım ben şimdiye kadar

benimki da bosch bende çok memnunum

Benimki de Bosch; son derece memnunum..
kızlar ben de boshc yada simens düşünüyorum.zaten ikisi de aynıymış.memnuniyet durumunuzu biraz açar mısınız rica etsem:)
ocaksız ve ömürlük bi şey düşünüyorum.ankastre ve inox olcak tabii..
Kızlar bende tam bir fırınzedeyim 1 yıl önce herkesin öve öve bitiremedği arçelik midi fırın aldım ama çok çok pişmanım al üst pişirme düğmesi yok altını pişirir üstünü pişrmez kek kalıbına deli gibi yağ dökerim 150 de pişiririm gene yapışır arçelik tam bir fos fırın aman ha almayın eskidenmiş iyi olduğu zamanlar arçeliğin bende değiştiricem lüxell almiyim bi ark termikeli çok beğenmiş aslında gönlüm mielede ama hem aşırı pahalı hemde ankastre

aynen arkadaşım benimki de arçeliğin minisi.pek memnun değilim:KK43:

X