Fırınlar, Ocaklar, Aspiratörler en iyi fırın markası

ben 9 senedir Siemens kullanıyorum ve çok da fazla kullanıyorum.. o kadar memnunum ki hem şiddetle öneriyorum, hem de şimdi tekrar fırın alacak olsam kesinlikle Siemens alırım.. çok pratik, hızlı ve güzel pişiriyor.. temizliği çok kolay hatta çok sık temizlik gerektirmiyor.. bence pişman olmazsın..

Benim fırınım Arçelik:KK31:
Ama eski modellerden olduğu için iyi pişirdiğini düşünüyorum:44:
evet onu ben de duydum arçeliğin eski modelleri çok sağlam çıkıyr.kv.min 20 -30 yıllık arçelikleri hala yerinde..pişirmesinden memnunsanız sorun yok:nazar:
ben 9 senedir Siemens kullanıyorum ve çok da fazla kullanıyorum.. o kadar memnunum ki hem şiddetle öneriyorum, hem de şimdi tekrar fırın alacak olsam kesinlikle Siemens alırım.. çok pratik, hızlı ve güzel pişiriyor.. temizliği çok kolay hatta çok sık temizlik gerektirmiyor.. bence pişman olmazsın..
bana da göz kırpıyr bu marka..hem de ankastre alayım diyorum ama kiradayız nasıl olcak bakalım?.bi yerde ankastre kabin yaptırabilirsnz demişlerdi.en azından kendi evimize geçene kadar ömürlük bi şey istiyorum inşallah olur..sizinkine de maşallah:nazar:

evet onu ben de duydum arçeliğin eski modelleri çok sağlam çıkıyr.kv.min 20 -30 yıllık arçelikleri hala yerinde..pişirmesinden memnunsanız sorun yok:nazar:

bana da göz kırpıyr bu marka..hem de ankastre alayım diyorum ama kiradayız nasıl olcak bakalım?.bi yerde ankastre kabin yaptırabilirsnz demişlerdi.en azından kendi evimize geçene kadar ömürlük bi şey istiyorum inşallah olur..sizinkine de maşallah:nazar:

Benim fırın 12 yıllık çok memnunum:nazar:Aman bozulmasın:KK30::KK9:

Arkadaşlar 2 hafta önce luxcell börekçi aldık. Alırken çok tereddütteydim velakin aldık. Üstü pişirmiyo üstü pişsin diye beklerken altı yanıyo. Böyle olunca annemin 20 senelik davul fırına tekrar dönüş yaptım ve luxceli kullanmak içimden gelmiyo artık. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. :110:

:KK20:Teşekkürler önerileriniz için bosh marka aldım fırınımı 1 haftadır herşeyi denedim memnunum tavsiye isteyen varsa bosh alabilir :KK28:

Kizlar benimde firinim luxel borekci keske hic almasaydim yrrim var simdi tam boy firin alacgim konuyu takip ettigimde bosh ve beka siemens kullnisindan herkes memnun

X