ANKARA-Keçiören eğitim araştırma hastanesinde doğum yapan varmı??

Doktorum(favorım) Zeliha hanımdı.Hala kendisine gidiyorum.Odalar 3 kişilik serviste.Sadece bir tane ozel oda var bildiğim kadarıyla.Onda da sıra falan gelmiyor.Ben istedim ama denk gelmiyor bazı sebeplerden ötürü.temizlik konusunda odalarda veya tuvaletlerde pek sıkıntı yok.5 üzerinden 4 puan diyebilirim.Refakatçı bırakmıyorlardı 2 sene önce.Ama gecen servise çıktım kadının biri refakatçıyım kızımın yanında dedi.Onu sorup teyit etmek gerek.normal doğum yaptım.Çok güzeldi.Herşey yolundaydı.Doktorların ebelerin yaklaşımı iyiydi.Burda şunu belirtmek istiyorum.Tatlı dilli güleryüzlü olursanız onların tavrıda size iyi oluyor. Benim doğuma gittiğim saatlerde bayanın biri ebelere hakaret etmiş canının yandığı anlarda.Ebelerin yaklaşımı da ona göreydi bayana.Ben 3 ay lokman hekim hastanesinde takip edildim sonra oraya gittim.İyi ki gitmişim.İkinci bebeğimde de niyetim orası Allah ın izniyle.İnşaallah bi faydası olur yazdıklarımın size.Aklınıza takılan olursa memnuniyetle yazabilirim.Bu arada eviniz hastaneye yakın mı?

Doktorum(favorım) Zeliha hanımdı.Hala kendisine gidiyorum.Odalar 3 kişilik serviste.Sadece bir tane ozel oda var bildiğim kadarıyla.Onda da sıra falan gelmiyor.Ben istedim ama denk gelmiyor bazı sebeplerden ötürü.temizlik konusunda odalarda veya tuvaletlerde pek sıkıntı yok.5 üzerinden 4 puan diyebilirim.Refakatçı bırakmıyorlardı 2 sene önce.Ama gecen servise çıktım kadının biri refakatçıyım kızımın yanında dedi.Onu sorup teyit etmek gerek.normal doğum yaptım.Çok güzeldi.Herşey yolundaydı.Doktorların ebelerin yaklaşımı iyiydi.Burda şunu belirtmek istiyorum.Tatlı dilli güleryüzlü olursanız onların tavrıda size iyi oluyor. Benim doğuma gittiğim saatlerde bayanın biri ebelere hakaret etmiş canının yandığı anlarda.Ebelerin yaklaşımı da ona göreydi bayana.Ben 3 ay lokman hekim hastanesinde takip edildim sonra oraya gittim.İyi ki gitmişim.İkinci bebeğimde de niyetim orası Allah ın izniyle.İnşaallah bi faydası olur yazdıklarımın size.Aklınıza takılan olursa memnuniyetle yazabilirim.Bu arada eviniz hastaneye yakın mı?
merhaba,bende 37.hafta içindeyim hala bi doktor ayarlayamadım etlikte devam ediyordum ancak yakın bir arkadaşım orada yaptı memnun kalmadı lokman hekime gideyim dedim ancak orası da hiç bir neden yokken sezaryane alıyorlarmış keçiören eğitim araştırmayı öneren oldu gönül rahatlığıyla gidebilir miyim acaba??

Merhaba ben de 35.haftamdayim şu ana kadar kontrollere özel e gittim ama doğumu devlet te yapmak istiyorum keçiören eğitim arastirma çok yakın tavsiye eder misiniz gerçekten. Yoksa özel keçiören e mi gitsem.etlik Zübeyde Hanım da refakatçi almiyorlarmis orayı Eledim o yüzden

merhaba 12 haftalıkken basladım bende bu hastaneye 30. haftadayız suan normal dogumda refakatcı alıyolarmı bılen varmı sezaryen de refakatci var odalarda 3 yataklı ama normal dogum da nasıl bılmıyorum annemın komsusu orda dogum yaptı cok memnuın kaldı sezaryen dı onunkıde

keçiören araştırma hastanesini çok merak ediyorum ama pek detaylı bilgi bulamadım! keçiören araştırmada doğum için özel oda imkanı ve istenilen hekimi seçme imkanı var mı? ayrıca bu hastanede ücret ödüyor muyuz? bilgisi olanlar cevaplayabilirse çok sevinirim. :)

merhaba 12 haftalıkken basladım bende bu hastaneye 30. haftadayız suan normal dogumda refakatcı alıyolarmı bılen varmı sezaryen de refakatci var odalarda 3 yataklı ama normal dogum da nasıl bılmıyorum annemın komsusu orda dogum yaptı cok memnuın kaldı sezaryen dı onunkıde
Bende orada düşünüyordum ilk başta sevgi hanıma gitmiştim sizin dr kim? arayıp sordum normal doğumda refakatçı almıyorlarmış :KK43: çok az kaldı doğuma ama hala karar veremedim orda yapsam mı diye.
keçiören araştırma hastanesini çok merak ediyorum ama pek detaylı bilgi bulamadım! keçiören araştırmada doğum için özel oda imkanı ve istenilen hekimi seçme imkanı var mı? ayrıca bu hastanede ücret ödüyor muyuz? bilgisi olanlar cevaplayabilirse çok sevinirim. :)
Orada doğum düşündüğüm için sormuştum özel oda imkanı o zaman boşsa oluyormuş ki zor ihtimalmiş, özel oda olursa ücret oluyor bildiğim kadarıyla normal olursa herhangi bir ücret ödenmiyor.

Slm canim ben de ankara ya bu sene tasindim.seninle ayni ay doğum yapuxaz inşallah .zubeydeyi tavsiye eden oldu .uç dört defa dur gidiyorum memnun değilim acikcasi..dun mehmet akide gittim.ne usg sen gösterdi ne kilo not hafta birşey demedi .çok alakasizlar .yanina kimse giremiyor zaten..şuan nettwn arastiriyorum ne kadar bilgi bulabilirsrm..doğum yaptiktqn sonra da mi yanina refakatçi koymuyorlar mi yoksa .bunu öğrenmem gerek .sen bilgi sahibiysen arkadasim yardimci olursan çok sevinirim.

Keçiören eğitim Araştırma da ikinci doğumu yaptım.40 gün önce. Bebeğim hala Yenidoğan yogunbakiminda.normal doğumda refakatçi yok. Sezaryen da var.

Arkadaşlar buraya gitmek istiyorum doğum yapanlardan bilgi istiyorum 31 haftadan sonra kabul ediyolar mi hastane nasıl doktor önerisi verirmisiniz

X