aranızda 4.sezeryan ile doğum yapan var mı

boran23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2011
75
1
ben iki bebeğimi kaybettim.şimdi32 haftalık hamileyim ve 4.sezeryanım olacak korkuyorum.4.sezeryan yaşayan annelerin doğumları kaçıncı haftada sezeryan ile yapıldı?4.sezeryanları kaç saat sürdü?sezeryan öncesi ve sırasında ne gibi sorunlar yaşadılar.doğumları sonrası problemleri oldumu?sezeryan sırasında rahimleri alınan oldumu?bu sorun yarattımı gibi daha birçok sorukafamın içinde.lütfen paylaşomarınızı bekliyorum.

4.sezeryan olan pek yok heralde sakın korkma guclu ol eminim bebegini saglıklı bir sekilde kucagına alacaksın:emir_bebek::emir_bebek:

senin bebeğini kaçıncı haftada aldılar?ameliyatın uzun sürdümü problem çıktımı?bebeğin küvezde kaldımı?34.haftadayım bebek makat gelişli olduğu için bel ağrısı ve aşağıya baskı var.biraz zor geçiyor.bol bol dua ediyorum.sen sezeryan sonrsı problem yaşadın mı?çabuk ayağa kalkabildin mi?

senin bebeğini kaçıncı haftada aldılar?ameliyatın uzun sürdümü problem çıktımı?bebeğin küvezde kaldımı?34.haftadayım bebek makat gelişli olduğu için bel ağrısı ve aşağıya baskı var.biraz zor geçiyor.bol bol dua ediyorum.sen sezeryan sonrsı problem yaşadın mı?çabuk ayağa kalkabildin mi?

39 haftada aldılar.yok ameliyatım uzun sürmedi yani herseyim normaldi cok sükür.sezeryan sonrası cabuk kalktım cunki baska ıkı tane daha benı bekleyen cocugum vardı

kaç kilo aldın doktorun neleri önerdi neleri yasakladı?magnezyum demir hapı kullanıyorum sen hangi ilaçları kullandın?4.sezeryaniçin doktorun ayrı bir ilaç yada öneride bulundu mu?

kaç kilo aldın doktorun neleri önerdi neleri yasakladı?magnezyum demir hapı kullanıyorum sen hangi ilaçları kullandın?4.sezeryaniçin doktorun ayrı bir ilaç yada öneride bulundu mu?

Sezeryanların ne kadar sıklıkla yapıldı o önemli eğer 3 sene ve üzeri önce yapıldı ise problem yaratmayabilir sezeryandan sonra normal doğum bile yapan var.

en son sezeryanım 4 sene önceydi şimdilik herşey iyi bebek makat gelişli olduğu için bel ağrısı ve aşağıya baskı yapıyor sadece.

secdenur bir bebeğin neden öldü merak ettim?benim doktorum amniyo sıvın biraz fazla dedi sen böyle birşey yaşadın mı?yine korktum birşey olursa diye

öylesi daha zor allah sabır versin.allah diğer çocuklarına ömür versin.şimdide benim hamileliğimde amniyo sıvı artışı çıktı.bebek sağlıklı diyor .sebebini bulamadı doktorum..inşalah sorunsuz biter hamileliğim.dua et benim için .

Son düzenleme:
secdenur mesajını aldım çok sağol doğum yaptım hiç sorun yaşmadım ama bebeğim 25 gündür küvezde ödemli doğdu yaşması için bol bol dua ediyorum .dualarını bekliyorum.

secdenur mesajını aldım çok sağol doğum yaptım hiç sorun yaşmadım ama bebeğim 25 gündür küvezde ödemli doğdu yaşması için bol bol dua ediyorum .dualarını bekliyorum.

sevindim sorun yasamadigina bebegin icin bende dua edecegim allahim tez zamanda kucagina almayi nasip etsin.

X