Söz Kesimi sözde hediye vrmek istiyorum :(

dsezer

Guru
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2011
53
0
Merhabaşar.. bu pazar sözüm var ve ben sözde misafirlerimize küçük hediyeler dağıtmak istiyorum değişiklik olsun diye ama ne dağıtacağım knousunda hiçbir fikrim yok :KK43:
Eminönü mahmutpaşa gezmediğim yer kalmadı fikir için ama yok
Birşey bulamadım :KK43: bir fikri olan var sa acil bekliyorum yaa :KK43:
aklıma kalp şeklinde kurabiyeler yapıp üzerine müstakbel sözlümle adımın baş harfini yapmayı dündüm şeker hamuruyla ama ailem çok kalabalık toplam 80 kişi falan olcaz
kendimede eziyet etmek istemiyorum :KK43: lütfen acil fikirr :KK43: :KK43:

canım benımkıde cok kalabalık olmustu 100 kısı falandı ayrıca bısıler hazırlıcak zaman bıle olmadı ben corap dagıtmıstım. degısık bısı yapmayı cok ıstedım daha hatıramsı bısıler olsun dedım ama malesef maddı manevı kulfet olacaktı benım ıcın. ama sana bı fıkrım olucak 1000 tanesını 40 50 lıraya yaptırabılecegın magnetlerden yaptır degısık olur herkes saklar ama sanırım o sayıda cok fazla ... ben magnetleri nişanımda dagıtıcam hatta sımdıden begendım bıle bı kac tane :))

canım benımkıde cok kalabalık olmustu 100 kısı falandı ayrıca bısıler hazırlıcak zaman bıle olmadı ben corap dagıtmıstım. degısık bısı yapmayı cok ıstedım daha hatıramsı bısıler olsun dedım ama malesef maddı manevı kulfet olacaktı benım ıcın. ama sana bı fıkrım olucak 1000 tanesını 40 50 lıraya yaptırabılecegın magnetlerden yaptır degısık olur herkes saklar ama sanırım o sayıda cok fazla ... ben magnetleri nişanımda dagıtıcam hatta sımdıden begendım bıle bı kac tane :))

canım nerede yaptırıyosun bu magnetleri?? Güzel fikirmiş:KK66:

öncelikle hayırlı olsun canım yakın zamanda benimde sözüm olacak yeni konu açmıştım.. http://www.kadinlarkulubu.com/kiz-i...-keseler-bakalim-begenecekmisiniz-kizlar.html buraya bakabilirsin erkekler için havlu bayanlar için ipek şal aldık onları dağıatacağım.. keseleri de organze den kendimiz diktik çok hoş oldular ilerde hem keseleri hem içindekileri kullanabilirler ve bizi hatırlayabilecekleri bişi oldu sende düşünebilirsin... :KK31:

öncelikle hayırlı olsun canım yakın zamanda benimde sözüm olacak yeni konu açmıştım.. http://www.kadinlarkulubu.com/kiz-i...-keseler-bakalim-begenecekmisiniz-kizlar.html buraya bakabilirsin erkekler için havlu bayanlar için ipek şal aldık onları dağıatacağım.. keseleri de organze den kendimiz diktik çok hoş oldular ilerde hem keseleri hem içindekileri kullanabilirler ve bizi hatırlayabilecekleri bişi oldu sende düşünebilirsin... :KK31:

canım ama 80 kişi falan olucaz hemde vaktim kalamdı bunlar için :/ yetişmez yani..

canım meraba ya bişi sorcam bu keseleri veriyosun ama nerede kullanıcak alan kişi? bir de tamam kayınvalide falan saklar ama diğer insanların işine yarayacağını sanmam benimde sözüm olcak yakında kafam çok karıştı :44:

yaptırmadım daha canım bı kac ay sonra yaptırıcam

canım magnetler çok sayıda diye yaptırmaadım ben yarın sözüm var ve ben kadınlara havlu erkeklere çorap aldım
resimlerini çektim çok güzel poşetler paketler aldım onlara koydum üzerleniede nazar boncuğu taktım süper oldular :) resimlerini sözden sonra koycam :)
magnetleri nişanda kesin yaptırcam ama :)

ya canım bende sözde hediye vermek istiyorum bakır lokumluk nasıl olur acaba içinede kavrulmuş lokum koyucam ve her aileye bir lokumluk vereyim diyorum ne dersiniz :KK3:

cok sık bı fıkır tatlım bence harıka olur ama kısı sayısı nasıl yanı sana cok yuksek malıyetlere gelmesın bıde

cok sık bı fıkır tatlım bence harıka olur ama kısı sayısı nasıl yanı sana cok yuksek malıyetlere gelmesın bıde

sağol tatlım içimi rahatlattın 3 aile gelecekler ben de her aileye bir tane vermek istiyorum böyle mini bişe zaten birde süsleyince baya hoş olacaktır zaten az kişi olcağı için çok tutmaz canım bakalım alınca resmini koyarım. :))

sağol tatlım içimi rahatlattın 3 aile gelecekler ben de her aileye bir tane vermek istiyorum böyle mini bişe zaten birde süsleyince baya hoş olacaktır zaten az kişi olcağı için çok tutmaz canım bakalım alınca resmini koyarım. :))

o zaman cok sık olur canım valla harıka bır fıkır yapınca resımlerını eklemeyı unutma

lokumluk çok iyi fikir yaa çok beğendimm :)
Bende bi boşnak adetını öğrendim yine burdan çok da begendım ondan yapcam istemede evet havlusu vercem aşkımaa aldın benı hadı yıne ıyısın dıyerekten :)

canım nerde yaptırıyosun magnetlerı banada mesaj atar mısın

X