Kız İsteme söz mendilim ve sözde dağıtılacak hatıra keseler.. bakalım beğenecekmisiniz kızlar..?

gntrkn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2010
160
2
$100720111815.jpg

$100720111819.jpg
söz mendilim için süsledik.
$120720111820.jpg
bayanlara dağıtacağımız ipek şallar..
$120720111821.jpg
erkeklere dağıtacağımız havlular...

28 temmuzda olacak fikirlerinizi bekliyorum sepette yapacağız onuda eklerim başka ne yapabilirm? gördüklerinizin hepsi annemin benim ve ablamın eseri... :KK1: :KK69:

cok guzel cok begendım boyle seyler oldugunu hıc bılmıyordum ınce bı davranıs

merhaba,

ellerinize, emeğinize sağlık. hepsi bir birinden cici olmuş :) ne yazık ki benim böyle cici hatıralar yapmaya ne vaktim var ne elimden gelir :) kkk

iyi günler....

çok hoşlar ellerinize sağlık
ALLAH tamamına erdirsin inşallah canım

hepinize çok teşekkür ederim.. aslında yapılışları o kadar kolay ki sadce istemek yeterli o tepsiyi yarım saatte süsledik, keseleri dikmek falan bir iki günümüzü aldı sadece... Allah herkesin gönlüne göre versin canlarım.. :KK3:

canım benmde kısa bi sürede sözüm felan olacak o keseleri nasıl yaptın hazırmı allah tamamına erdirsin inş çok begendim

canım benmde kısa bi sürede sözüm felan olacak o keseleri nasıl yaptın hazırmı allah tamamına erdirsin inş çok begendim

canım keseleri organze tül aldık istediğimiz boyutta dikdörtgen olarak diktik üst kımının içinden kurdela yeri yapıp kurdela geçirdik ortasındaki çiçekte hazır altlarına fiyonk yapıp çiçekleri üstüne diktik kolay yani.. çok hoş oldular bide tam çiçeğin oraya nazar boncuğu taktım en dikkat çekici yerine :21:birde bilgisayardan tarihleri için isimlerimizi yazıp küçük kağıtlar çıkarıp zımbalayacağım.. komşularımıza falan gösterdik çok beğendiler bence yapabilirsin.. :KK61: kolay gelsin.. seninde Allah tamamına erdirsin..

ellerinize sağlık hayatım allah tamamına erdirsin =))

benim sözümde 10 kişi falan olucağmızdan ben hiç böyle şeyler düşünmemiştim siz kaç kişi olucaksınız sözde ?

ellerinize sağlık hayatım allah tamamına erdirsin =))

benim sözümde 10 kişi falan olucağmızdan ben hiç böyle şeyler düşünmemiştim siz kaç kişi olucaksınız sözde ?

saol tatlım Allah tamamına erdirsin seninde. 20 25 kişi kadar olcaz biz yani o kadarlık hazırladık tahmini hesapladık.benim bu pazara alındı pazar günü geliyorlar.. :KK1:

çok güzel olmuş canım ellerinize sağlık benimde bayramdan sonra sözüm var bende böyle bişey yapmayı düşünüyorum.
benim elim pek yatkın değildir böyle şeylere ama senin verdiğin tarifle deneyeceğim eylüle kadar birşeyler çıkartırım
sanırım:)

ayy cok guzellermıs cnm .cok begendım.boyle paylasımların olması ne guzel .sımdıden bakınıp fıkır edınıyorum:21:

Hiç görmemiştim duymamıştım böyle bişey daha neler öğrenicem bakalım :KK31:
Bu arada mendilde keselerde cok güzel bayıldım. Bende istiyorummmm :KK16:

X