Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüsleri büyütmek ve forma sokmak için masaj

damla-dincer

Guru
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2007
365
0
Göğüs masajı nasıl yapılmalı?

Göğüsleri geliştiren ve güzelleştiren birkaç masaj yeri vardır. Bunlar; göğüs, boyun ve omuzlardır. Boynunuza yani nefes borusunun olduğu yere yapacağınız masaj tiroid bezlerinin çalışmasını ve tiroid salgısını etkileyerek göğüsleri geliştirir. Göğsünüze masaj yapmak için avuç içlerinizi göğsünüzün üstüne koyup sağ elinizi saat yönünde, sol elinizi de tam ters yönde çevirerek göğüslerinizi ovun.

Göğüslerinizi güçlendirecek bir başka hareket elinize bir havlu alıp çamaşır sıkar gibi bükmenizdir. Bu hareketi ilk gün 20 defa yapın. Daha sonra her gün 10'ar 10'ar arttırarak 100'e kadar çıkarın. Özellikle göğüslerinize yaptığınız masajı sık sık uygulayın. Hatta bu masajı göğüs güzelliği için özel olarak satılan jeller ve kremlerle yaparsanız kısa zamanda istediğiniz güzel göğüslere kavuşursunuz

bence masajın çok faydası var deri gerginleştikçe büyüyor bu tutulamayacak kadar olan hali çok yaşadım ama masaj gerçekten etkili

bende bugün masaj olayına basladım. hormonların en aktif oldugu zaman sabah oldugu için sabah yapıyorum.

senemcimmm ve diger arkadaslar hellooo... :teytey:

arkadaslar sanirim oluyoooor bende basladiii :teytey:

dolgunluktan bir adim oteye gectileeer :nazar: ben yaptiklarimi tekrar yazayim;

1. rezene / anason icmek (ki hergun duzenli de degil)
2. gunde 1 defa kuc almak (sadece aksamlari)
3. rezene yagi ile son 1 haftadir masaj yapmak

oluyor galiba yani 1 cm buyumusleeer mezura ile olctum... Allahim bu ben miyiiim?? :teytey:

bir de bir ekleme daha ben henuz yapmadim ama:

Çok Küçük Göğüsleri Büyütmek İçin Kullanılan bazı Doğal Tedavi Yöntemleri Demlenmiş taze sedefotuyla göğüs banyosu masajı yapmak ve günde bir kez içmek (Fincan başına 3 tutam)
Demlenmiş devetabanı çiçekleriyle göğüs banyosu ve aynı bitkiden günde 1 kez içmek (Fincan başına 2 tutam)
Demlenmiş ısırgan yaprak ve çiçekleriyle kompresler ve günde 1 kez içmek.

kaynak: Link Silinmiştir.

haydi Senemcim ayni zamanlarda basladik senle vallahi de olacak, kesme umidini... ben de bir ara huzunlendim falan ama oluyormuşşşş... :emir_bebek:

bende bugün masaj olayına basladım. hormonların en aktif oldugu zaman sabah oldugu için sabah yapıyorum.

senemcim rezene yagi ile masaj yap emi? bak heryerlere yazdim vallahiiii... sen duy gor diye, ve tabii diger tum arkadalar :eek: ama iste senemle bir kader arkadasligimiz oldu sırnaşık şey ayni anlarda baslayinca :içelim: bu ise... haydi kızlar olcak bu is!! :sm_cool:

birde dik durması için gögüs kaflarını calıstıran hareketler yapmak lazım. ben sadece 1 tanesini biliyorum sabah 10 kez yapıyorum. burdan tarif etmesi zor ama deneyim. hani japonların ellerini birlestirip selam verme sekli var ya, yada meditasyon yaparken ki ellerinin birlestirilmes onu yapıp her iki elinizide itiyorsunuz zaten gögüs kaslarınızın kasıldıgınızı hissedersiniz.. umarım anlatabilmişimdir.

lokman hekim özgecim.

bu arada uzun zmandır görüsemedik nasılsın canım. bi gelişme var mı?

canım ben de 1 cmlik buyume oldu ama o kadar kucukler ki yeterli degil sırnaşık şey yalniz sunu soliim moralini asla bozma cunnku bir an hic buyumuyor sonra bir anda buyuyor... sonra gene duruyor.. yani su an benim 1mcden sonra gene durdu ama en 4-5 ay veriyorum ben muhlet olarak... şakkıdı

:içelim:

canım ben de 1 cmlik buyume oldu ama o kadar kucukler ki yeterli degil sırnaşık şey yalniz sunu soliim moralini asla bozma cunnku bir an hic buyumuyor sonra bir anda buyuyor... sonra gene duruyor.. yani su an benim 1mcden sonra gene durdu ama en 4-5 ay veriyorum ben muhlet olarak... şakkıdı

:içelim:

tamam canım olmuyor diye pes edip bırakmıcam. bekleyelim bakalım:içelim:

X