Agnucaston Hamile Kalmayı Kolaylaştırır mı?

selamlar
prolaktin hormonum yüksek çıktığı için kadın doğumcum bu hapı önerdi
fakat prospektüsünde gebelik kategorisi x yazıyor
bu da en tehlikeli kategori
o nedenle 2 tane kullandıktan sonra bıraktım korktum çünkü
kullanıp hamile kalanlar varmış heralde
kullanmalı mıyım ya acaba karar veremedim

selamlar
prolaktin hormonum yüksek çıktığı için kadın doğumcum bu hapı önerdi
fakat prospektüsünde gebelik kategorisi x yazıyor
bu da en tehlikeli kategori
o nedenle 2 tane kullandıktan sonra bıraktım korktum çünkü
kullanıp hamile kalanlar varmış heralde
kullanmalı mıyım ya acaba karar veremedim

ben kullandım
ve o ay hamile kaldım

kedar süre bebk denediniz ve bunu kullandığınızda hamile kaldınız ben 5 aylık evliyim istyrm bu ay yumurtalarım büyümemiş etkili olumru

kızlar merhaba bende anne ol mak isteyenler kervanındayım 5 ay oldu evleneli bu ay yumurtalarım büyümedi eşiminde sperm hareketliliğinde biraz sıkıntımız var ben agnucaston kullandım bu ay ve hiç bebeğim olcak gibi düşünmedim ilk defa erken gebelik belirtisi bakmadım adetim 5 gün geçti idrarda çıkmıyor geç döllenme belki diye umut ediyorum kan tahlili yaptırmak istemiyorum negatif olma riski yüksek diye sizce olurmu böyle olan varmı 16. günümde 10 mm di yumurtam

Kizlar selam.ben pkoyum.adet olamiyorum hap icmeden.acaba bu hap benide duzene sokarmi?benim gbi olup hamile kalan warmi bu hapla nolur yazin:KK43:((((((

Kizlar selam.ben pkoyum.adet olamiyorum hap icmeden.acaba bu hap benide duzene sokarmi?benim gbi olup hamile kalan warmi bu hapla nolur yazin:KK43:((((((

cnm inofolic combe diye bir ilaç var polistik over sendromu için o...onu bir araştırsan? Bu ilacı bulmak zormus birde kullanımı farklı sanırım adetten sonra belli bir gün başlanıyormus yani doktordan ahbersiz kullanılmasa iyi gibi.

Merhabalar arkadaşlar. Konuyu açalı baya bi zaman olmuş ama yazmak istedim. Ben pco sıkıntısı yaşayanlardanım. Adetimin 2. günü yaptırdığım testte:
Lh: 13.13
Fsh: 6.17
E2: 56.4 dü yumurtlamada sorun yaşıyodum. 2ay kullandım agnucastonu ve yanısıra inofolic şase günde 2 kez 2 poşet ve bu ay adetimin 2.günü yine test lh yaptırdım ve
Lh: 5.06
Fsh:4.39
E2: 41.47 olmuş. inanamadım. öncesinde yaptırdığım hormon testlernde lh ım hep 12-13 civarıydı. bu ay yumurtlama akıntısını bariz yaşadım ve o akıntı sonrası 14.günde regl oldum.Bu benim gibi adet düzensizliği ve yumurtlama problemi olan biri için muhteşem bişey. Henüz bebeğim benimle değil ama umutluyum. Rabbim nasip eder inşallah hepimize sağlıklı hayırlı salih veya saliha evlatlar tez zamanda.. Sizinle heycanımı paylaşmak istedim umarım faydalı olur yorumum...

Merhabalar arkadaşlar. Konuyu açalı baya bi zaman olmuş ama yazmak istedim. Ben pco sıkıntısı yaşayanlardanım. Adetimin 2. günü yaptırdığım testte:
Lh: 13.13
Fsh: 6.17
E2: 56.4 dü yumurtlamada sorun yaşıyodum. 2ay kullandım agnucastonu ve yanısıra inofolic şase günde 2 kez 2 poşet ve bu ay adetimin 2.günü yine test lh yaptırdım ve
Lh: 5.06
Fsh:4.39
E2: 41.47 olmuş. inanamadım. öncesinde yaptırdığım hormon testlernde lh ım hep 12-13 civarıydı. bu ay yumurtlama akıntısını bariz yaşadım ve o akıntı sonrası 14.günde regl oldum.Bu benim gibi adet düzensizliği ve yumurtlama problemi olan biri için muhteşem bişey. Henüz bebeğim benimle değil ama umutluyum. Rabbim nasip eder inşallah hepimize sağlıklı hayırlı salih veya saliha evlatlar tez zamanda.. Sizinle heycanımı paylaşmak istedim umarım faydalı olur yorumum...
merhaba bende 3. kutuya geçtim gunde 1 kez alıyorum sen nasıl kullanmıştım benimde lh ım 10 dan 6 ya inmiş fsh cok değişmemiş birde prolaktinim de 9 dan 7 e inmiş etkisi olduğunu düşünüyorum inşllah rabbim de cocugu nasip eder. gliforla birlikte kullandım bu ay ilk defa 29. gun adet oldum :) ve yumurta akını bariz hissediyorum artık

merhaba bende 3. kutuya geçtim gunde 1 kez alıyorum sen nasıl kullanmıştım benimde lh ım 10 dan 6 ya inmiş fsh cok değişmemiş birde prolaktinim de 9 dan 7 e inmiş etkisi olduğunu düşünüyorum inşllah rabbim de cocugu nasip eder. gliforla birlikte kullandım bu ay ilk defa 29. gun adet oldum :) ve yumurta akını bariz hissediyorum artık

Cnim selam.bende pko hastasiyim.adet olamiyorum.acaba sendemi benim gbisin?agnucaston bende de ise yararmi acaba yaa?bnde suan sabah aksam 1000mg glukofen aliyorum.

En son reglim 18haziranda oldu hala yok:KK43:

X