Saç Rengi ve Saç Boyama Bursada iyi bir kuaför buldum kızlar !!!!

kızlar selam,
hafta sonu yakın bi arkadasımın bursa da düğünü olacak.
ee bi baldız olarak saç yaptırmak lazım :21::21:
bana çok pahalı olmayacak saç ve makyaj konusunda iyi bir kuaför önerirseniz çok sevinirim.

merci şimdiden.:KK76::KK76:

Kesinlikle sow kuaför salonu tunaderya hem çok pahalı değiller hemde istediğin sonucu elde edersin ilkayda zekide işlerinde çok iyilerdir......

merhaba.. heykeldeki olcay kuaför hakkında bilgisi olan var mı ? bursayı hiç bilmiyorum ve bu kuaför hakkında bilgiye ihtiyacım var. bilenler cevaplarsa çok sevinirim

carrefour gos kuaför hakkında yorumlar okudum ve gittim.sakın ola öyle bir hata yapmayın kızlar 300 lira omre parası alıp sac diplerimi kızıl yaptılar ucunu da koyu sarı.yapma dediğim ne varsa sacıma yaptı ilkay. heykeldeki herhangi bi kuaför çok daha iyisini 100 liraya yapar.önerebilecegim viyana kuaför ,ünlü kuaför ,okan çevik kuaför ...

merhabalar , ben uzunca bir zaman iyi bir kuaför arıyor bir türlü de cesaret edemiyordum fakat hafta sonu Enes Aslan kuaföre gittim.Saç boyası röfle, topuz, saç örgüsü vs müthiş bir kuaför.Fiyatları da gayet normal.Zaten ilk gittiğinizde öncelikle saçınız analiz ediliyor.Çok profesyonel bir şekilde renk seçimi yapılıyor cilt tonuna göre filan yani ,ben bayıldım.Artı çok sıcak ,içten ve güler yüzlü bir hizmet veriliyor.Herkese rahatlıkla tavsiye edebilirim.Kükürtlü cadde üzeri..

Kizlar sov kuaforun kesim ve boya fiyatlari ne kadar? Balyaj ve ombre mesela? Saclarim cok uzun degil

X