Saç Rengi ve Saç Boyama Bursada iyi bir kuaför buldum kızlar !!!!

resim biraz küçük saç rengin tam net değil ama sen begendiysen zaten gerisi mühim değil :)
sadece balyajı ne kdra yapıyor? :KK61:

resim biraz küçük saç rengin tam net değil ama sen begendiysen zaten gerisi mühim değil :)
sadece balyajı ne kdra yapıyor? :KK61:

cnm onu gidip sorman lazım saçının uzunluğuna ve yoğunluğuna göre değişir fiyatı taban rengin uygunsa balyaj ve cila sadece fiyatları çok uygun geldi bana :nazar:

bende görmüştüm o kampanyaları ama ne kadar kaliteli ve güzel olur bilemedim cnm ben güvenemedim inş sen memnun kalırsın sonucu yaz cnm :KK49:

dün kaşlarımı aldırmak için gittiğim kuaförle konuşuyordum ki oranın arkadaşı çıktı dilşad :)) iyilerdir dedi bakalım görücez bugün randvum ama özel günümdeyim gitsem mi bilemedim saç boyanmaz derler tutmaz derler bn de çok olmuyorum ama korkuyorum da kötü sonuç almaktan.. çok kafam karşık bi iki saat içinde karar vermem lazım bir an önce de yaptırmak için sabırsızlanıyorum bakalım

dün kaşlarımı aldırmak için gittiğim kuaförle konuşuyordum ki oranın arkadaşı çıktı dilşad :)) iyilerdir dedi bakalım görücez bugün randvum ama özel günümdeyim gitsem mi bilemedim saç boyanmaz derler tutmaz derler bn de çok olmuyorum ama korkuyorum da kötü sonuç almaktan.. çok kafam karşık bi iki saat içinde karar vermem lazım bir an önce de yaptırmak için sabırsızlanıyorum bakalım

bence bekle cnm bitsin gönül rahatlığıyla git yaptır istediğin renk olucağına eminim benim öyle oldu benimde denizden açıldı epey haftaya cila attırmayı düşünüyorum yaptırınca resim eklersin artık cnm :nazar:

bence bekle cnm bitsin gönül rahatlığıyla git yaptır istediğin renk olucağına eminim benim öyle oldu benimde denizden açıldı epey haftaya cila attırmayı düşünüyorum yaptırınca resim eklersin artık cnm :nazar:

ve sonunda saçlarımı boyattım ve kuaförümden gerçekten çok memnun kaldım... çok güzel ilgilendiler kesinlikle tavsiye ederim saçlarını boyatmak isteyenlere beşevlerde beşevler caddesinde kalıyor zen kuaföre salonu. istediğim rengi çok güzel tutturdular saçlarım koyu kahve boyaydı altta açıcı vardı gölgeli gibi duruyordu saçım bakır kahve isteyiyordum majirel saç boyası kullandılar kumral bakır doreye boyattım ve sonuç : $DSCF73360.jpg $100_1972.jpg

en belli olan resimler bunlar istediğim renk tuttu doğrusu yoğun bir bakırlık var hele güneşte çok güzel duruyor :)) bakalım siz beğenecek misiniz:KK24:

ve sonunda saçlarımı boyattım ve kuaförümden gerçekten çok memnun kaldım... çok güzel ilgilendiler kesinlikle tavsiye ederim saçlarını boyatmak isteyenlere beşevlerde beşevler caddesinde kalıyor zen kuaföre salonu. istediğim rengi çok güzel tutturdular saçlarım koyu kahve boyaydı altta açıcı vardı gölgeli gibi duruyordu saçım bakır kahve isteyiyordum majirel saç boyası kullandılar kumral bakır doreye boyattım ve sonuç : Eki Görüntüle 239700 Eki Görüntüle 239704

en belli olan resimler bunlar istediğim renk tuttu doğrusu yoğun bir bakırlık var hele güneşte çok güzel duruyor :)) bakalım siz beğenecek misiniz:KK24:

evet sonunda gittim kuaföre ve gerçekten çok ama çok memnun kaldımm bursada saç boyatmaya gidilecek bir kuaföre daha arkadaşlar : beşevler caddesinde zen kuaför... saçlarım koyu kahve boyaydı altta açıcı vardı onun için gölgeli gibi olmuştu boya akınca ben de bir bakıra heves sardım ve sonunda kuaföre gidip boyattım. bakır kahve istiyordum biraz da yoğun bakır bir renk olan kumral bakır doreye boyattım ve bu rengi çok sevdim bakalım siz beğencek msiiniz Eki Görüntüle 239712 Eki Görüntüle 239713

evet sonunda gittim kuaföre ve gerçekten çok ama çok memnun kaldımm bursada saç boyatmaya gidilecek bir kuaföre daha arkadaşlar : beşevler caddesinde zen kuaför... saçlarım koyu kahve boyaydı altta açıcı vardı onun için gölgeli gibi olmuştu boya akınca ben de bir bakıra heves sardım ve sonunda kuaföre gidip boyattım. bakır kahve istiyordum biraz da yoğun bakır bir renk olan kumral bakır doreye boyattım ve bu rengi çok sevdim bakalım siz beğencek msiiniz Eki Görüntüle 239712 Eki Görüntüle 239713

çok güzel olmuş cnm güle güle kullan çok beğendim çok yakışmış tenine bu renk çikolata kızıl gibi çok sıcak bir renk olmuş aralara ışıltı mı attırdın cnm çok hoş duruyor :nazar:

Bende bursa da oturuyorum ve hala kendime iyi bir kuaför bulamadım kime dedilerse gittim sacha dan mehmete kadar ama hiçbirinden memnun kalmadım o yüzden iki senedir saçlarıma gölge istiyorum cesaret edip yaptıramıyorum şimdi resimleri görünce hoşuma gitti ama cesaret edemiyorum yardımm lütfennn :)

Bende bursa da oturuyorum ve hala kendime iyi bir kuaför bulamadım kime dedilerse gittim sacha dan mehmete kadar ama hiçbirinden memnun kalmadım o yüzden iki senedir saçlarıma gölge istiyorum cesaret edip yaptıramıyorum şimdi resimleri görünce hoşuma gitti ama cesaret edemiyorum yardımm lütfennn :)

bende öyleydim sadece kesime föne giderdim boyayı kendim evde yapardım birkaç kuaför denedim istediğim gibi hiç olmadı ilk defa istediğim gibi oldu benimde denizden epey açıldı saçlarım bayrama balyajları daha yoğun attırıcam tavsiye ederim benim kuaförü sen ne istiyorsan hangi tonlarda tam onu yapıyor daha ilk gitmemdi ama güvenimi kazandılar istersen ben gidicem gün gel beraber gidelim bayrama 2 gün kala gitmeyi düşünüyorum ben :KK49:

Çoook teşekkür ederim çok kibarsın benim bayrama kadar yaptırmam lazım bayramda bursada değilim benim saçlarım siyaha yakın bir renk kendi renginin üzerine mi gölge yaptırsam yoksa boyatıp mı yaptırsam karar veremedim ama en kısa zamanda senin bu kuaföre gidip tanışacağım sonucu yazarım çoooook teşekkür ederim :))
:KK66:

Çoook teşekkür ederim çok kibarsın benim bayrama kadar yaptırmam lazım bayramda bursada değilim benim saçlarım siyaha yakın bir renk kendi renginin üzerine mi gölge yaptırsam yoksa boyatıp mı yaptırsam karar veremedim ama en kısa zamanda senin bu kuaföre gidip tanışacağım sonucu yazarım çoooook teşekkür ederim :))
:KK66:

adını yazmıştım zaten adreside yazdım çok kolay bulursun cnm kendi saçının üzerine olmaz koyuysa daha açık bir renge önce boyanır onun üzerine gölgeler atılır benimkide öyle olmuştu memnun kalıcandan eminim inş beğenirsin sende sonucu resim çekip eklersen sevinirim saçını açtırma ben açtırmadan boyatıp yaptırdım balyajı umarım istediğin gibi olur :KK49:

bende bursadayım benimde sürekli bir kuaförüm yok malesef :S hep arkadaşlarımın iyi diyip kendi gttikleri kuaförlere gittim ama onlardanda memnun kalmadım. eğer saçlarımı kestirmeye yada şekil verdirmeye kesin karar verirsem oraya gidebilirim bakalım ben gidene kadar yorumlar ne olucak ona göre :KK66:

arkadaşlar bende diva bayan kuförunu tavsıye ederım. kız lisesinin orada .harıka bır yer tavsıye ederım..

çok güzel olmuş cnm güle güle kullan çok beğendim çok yakışmış tenine bu renk çikolata kızıl gibi çok sıcak bir renk olmuş aralara ışıltı mı attırdın cnm çok hoş duruyor :nazar:

yok canım ışıltı attırmadım :) beğendine çok sevindimm :)) ben de bu rengi çok sevdim

Selam kizlar,
bende bursada bir kuaföre gitmistim ismi ENT kuafördü, heykelde biryerlerdeydi. Ondan sonra sosyetiklerin gittigi pahali kuaförlere falanda gittim denemek icin ama hicbirini begenmedim. Ben almanyada yasiyorum kim nereye götürürse oraya gidiyorum tatilde bursada. Kuzenim ENT kuaföre götürmüstü iste birkeresinde ve coooook begenmistim, muhtesem olmustu röfelerim, hemde sacim yipranmasin diye bitkisel boya kullanmisti.
Almanyadaki tüm cevrem ve arkadaslarim en cok o saclarimi begenmisti.

ve sonunda saçlarımı boyattım ve kuaförümden gerçekten çok memnun kaldım... çok güzel ilgilendiler kesinlikle tavsiye ederim saçlarını boyatmak isteyenlere beşevlerde beşevler caddesinde kalıyor zen kuaföre salonu. istediğim rengi çok güzel tutturdular saçlarım koyu kahve boyaydı altta açıcı vardı gölgeli gibi duruyordu saçım bakır kahve isteyiyordum majirel saç boyası kullandılar kumral bakır doreye boyattım ve sonuç : Eki Görüntüle 239700 Eki Görüntüle 239704

o kampanyaları bende çok gördüm ama emin olup alıp gidemedim :S başka işlemler içinde gidersen buraya yazar mısın ? kesim, kaş, fön gibi..

X