Saç Rengi ve Saç Boyama Bursada iyi bir kuaför buldum kızlar !!!!

benim bursalı hanımlara gidin diye değil sakın gitmeyin diye tavsiyede bulunacağım bir kuaför var nilparktaki zen kuaför saçlarımı mahvetti üstelik o kadar çok para verdimki tek bi kuruşu bile helal etmiyorum o ayrı ama sakın gidipte saçlarınızın yarısını yoldurmayın derim ben

arkadaşlar şehirlere göre indirim yapan sitelerin birinde bursa beşevlerde salon zen kuaför saç boyama+ saç bakımı+ modern fön 120 tl yerine 15 tl ye inmiş. ben satın aldım saçlarımı boyatacağım bir çok kuaföre sordum 80den aşağı fiyat alamadım saç boyatmayı düşünenler bence süper fırsat :KK74:

zenden uzak durun derim ben cumartesi saolsun mahvetti saçlarımıda umutlarımıda

Hangi şubesine gittiniz? Kim mahvetti saçlarınızı hatırlıyor musunuz ismini?

nilparktaki adam zaten tek erkek vardı yanında bi kız bide belki 18 19unda bi çocuk ben bu kadar saçımın yolunduğunu hiç bilmiyorum o bişey değilde brezilya fönü yaptırdım ama saçlarım eskisi gibi en ufak bi değişiklik yok yani en azından işlemden memnun kalsaydım problem etmezdim de zaten o kadar kişi vardı bi ona gidiyo saç boyuyo bi bu tarafa geliyo fön çekiyo falan hiç sevmedim üstelik randevuyla çalışıyo ona göre ayarlasın ozaman tek başınaysa

nilparktaki adam zaten tek erkek vardı yanında bi kız bide belki 18 19unda bi çocuk ben bu kadar saçımın yolunduğunu hiç bilmiyorum o bişey değilde brezilya fönü yaptırdım ama saçlarım eskisi gibi en ufak bi değişiklik yok yani en azından işlemden memnun kalsaydım problem etmezdim de zaten o kadar kişi vardı bi ona gidiyo saç boyuyo bi bu tarafa geliyo fön çekiyo falan hiç sevmedim üstelik randevuyla çalışıyo ona göre ayarlasın ozaman tek başınaysa

Arkadaşım saçlarınızı brezilya fönümü mahvetti ? Yoksa boya falan yaparken mi oldu ? Bende brezilya fönü için fırsat kuponu aldım da ama beşevler şubesine gidicem salı günü. Şimdi sizin yazınızı görünce tırstım açıkçası :26: Napsamki şimdi bilemedim pf

Arkadaşım saçlarınızı brezilya fönümü mahvetti ? Yoksa boya falan yaparken mi oldu ? Bende brezilya fönü için fırsat kuponu aldım da ama beşevler şubesine gidicem salı günü. Şimdi sizin yazınızı görünce tırstım açıkçası :26: Napsamki şimdi bilemedim pf

hayır brezilya fönü mahvetti benim saçlarım inanılmaz gür ve güzeldir boya falan hiç bişey yok saçlarımda bu hale getirebilmek için 3 yıldır uğraşıyorum ama düz olsun istiyodum tabi avcumu yaladım o ayrı ama olan saçlarıma oldu kuaförde yarısını bıraktım desem yeridir ben bu kadar saçlarımın yolunduğunu bilmiyorum normelde fön falan çektirirken 3 5 saç koparya öle bişey değil yoksa şikayet etmem zaten ama canımın acısından uyardım kaç kere o kadar yani üstelik düzleşmeyi bırak daha güçsüz ve yıpranmış olduğu için eskisinden dahada kötü oldu annem okadar dalga geçtiki noldu boya bile yaptırmaya kıyamıyodun yolmuş yollamışlar seni diye bide adama ee bunlar düz olmadı demek için tekrar gittim resmen dalga geçti benle neymiş o 3 gün demişte ben 3.5 günde yıkamışım oyüzden düz olmamış diye ama daha önce brezilya fönü yaptıran arkadaşlarımda var o yüzden bu beceriksizliğin sadece kuaförden kaynaklandığını düşünüyorum bence iyice araştır öle yaptır biahada tanımadığım kuaförden içeri adımımı bile atmam

hayır brezilya fönü mahvetti benim saçlarım inanılmaz gür ve güzeldir boya falan hiç bişey yok saçlarımda bu hale getirebilmek için 3 yıldır uğraşıyorum ama düz olsun istiyodum tabi avcumu yaladım o ayrı ama olan saçlarıma oldu kuaförde yarısını bıraktım desem yeridir ben bu kadar saçlarımın yolunduğunu bilmiyorum normelde fön falan çektirirken 3 5 saç koparya öle bişey değil yoksa şikayet etmem zaten ama canımın acısından uyardım kaç kere o kadar yani üstelik düzleşmeyi bırak daha güçsüz ve yıpranmış olduğu için eskisinden dahada kötü oldu annem okadar dalga geçtiki noldu boya bile yaptırmaya kıyamıyodun yolmuş yollamışlar seni diye bide adama ee bunlar düz olmadı demek için tekrar gittim resmen dalga geçti benle neymiş o 3 gün demişte ben 3.5 günde yıkamışım oyüzden düz olmamış diye ama daha önce brezilya fönü yaptıran arkadaşlarımda var o yüzden bu beceriksizliğin sadece kuaförden kaynaklandığını düşünüyorum bence iyice araştır öle yaptır biahada tanımadığım kuaförden içeri adımımı bile atmam

Canım üzüldüm senin adına inşallah çabucak toparlanır saçların. Keşke almadan önce okusaymışım. Şimdi geride vermezler ödediğim parayı :KK14:

İnşallah canım teşekkürler...valla korkarak gideceğim ama yaptırınca sonucu bildiririm.

canım ben de cuma gününe randevu aldım besevler subesinden .senin saçın nasıl oldu yaptırdın mı ? senden olumlu cevap gelmezse iptal edicem randevuyu.arkadaslarım da var benden sonra yaptıracak olan.umarım çok güzel olmuştur

canım ben de cuma gününe randevu aldım besevler subesinden .senin saçın nasıl oldu yaptırdın mı ? senden olumlu cevap gelmezse iptal edicem randevuyu.arkadaslarım da var benden sonra yaptıracak olan.umarım çok güzel olmuştur

Evet canım yaptırdım..fakat umduğum gibi olmadı maalesef...dedikleri gibi 3 günün sonunda yıkadım ve saçlarım hala tiftik tiftik ve kabarık..ayrıcada düz olmadı ki zaten benim saçlarım kıvırcık değil dalgalıydı...keşke güzel oldu diyebilseydim canım:KK14:

anladım canım 1-2 yıl önce ben de yaptırmıştım hiç bir değişiklik olmamıştı hevesim kırıldı.gerçekten sinir bozucu bir durum o fönü yapanın ağzına dirseğinle vurasın geliyo.neyseki bu sefer satın almamıştım iptal ettim bu sabah. style marka keratin alıp evde yapmaya karar verdim.kuaförlerden daha çok güveniyorum kendime :H

Bencede kuaförlerden daha iyi yapılır. Olmasa bile kuafördeki gibi üzülmez insan. Vaadettiklerini yapsalardı fena mı olurduki ? Gelip burda överek anlatsaydım...bol bol müşteri kazansaydı...ama yokk olmaz onlar müşteri bir kere gelsin düşüncesindeler..

arkadaşlar bende diva bayan kuförunu tavsıye ederım. kız lisesinin orada .harıka bır yer tavsıye ederım..
Yazın oraya gitmiştim ama inan hiç memnun kalmadım ... fön çektirmeye gittim ,içeri girdim sahibi kadın hiç hoşgeldiniz falan demedi zaten... bir kız vardı 17-18 yaşlarında , o geldi fönümü çekti .,acemi gibi bişeydi benden sonra yaşlı bir kadın geldi ,sahibi ona bir itibar bir itibar ,çay,kahve içermisin diye sordu kadına ...ben o sahibini daha önceden de biliyorum aslında dükkanı yoktu evlere saç kesmeye,boyamaya falan gidiyordu neyse ...zaten fönü beğenmedim,ilgi,alaka da olmayınca bir daha gitmem yani

simdi yazdiklarinizi okuyunca tirstim benim temmuzda nisanim var hem sac hemde makyajda iyi bir kuafor ariyorum gun sonunda maymun olmamak icin aslinda saclarimi dogal kirik fonlu veya dalgali istiyorum ama makyaj cok onemli cildim cokk nazik napicam ben ya =(

Şov kuaförden ben de çok memnunum tavsiye ederim
Saçlarımı boyatmadım ama kesim yaptırdım beğendim
Dediğinizi yapıyor zaten, kısaltmak istemiyorsanız kırıkları alıp bırakıyor
Bazı kuaförler de maşallah kısaltma dedikçe inadına kesiyorlar sanki :KK14:

kızlar F.S.M acıbağdem hastanesinin orada Çağlayan kuaför var işlerinde çok iyiler benim arkadaşlarımda oraya gidiyor çok memnunuz
her gittiğimde sanki ilk geliyormuş gibi oluyorum sizlerinde oraya gitmenizi tavsiye ederim
:nazar:

Son düzenleme:
çok güzel olmuş cnm güle güle kullan çok beğendim çok yakışmış tenine bu renk çikolata kızıl gibi çok sıcak bir renk olmuş aralara ışıltı mı attırdın cnm çok hoş duruyor :nazar:

bende zen kuaförde saçımı boyattım oyası çok güzel oldu ama brezilya fönüm tam bir fiyasko..... saçım tutmadı.... şimdi ise saçım ne dalgalı nede düz ne yapacağımı bilmiyorum..... brezilya fönü yaptırırken bir daha düşünün....

Merhaba arkadaşlar ben saçıma balyaj yaptırmak istiyorum ve bir türlü uygun ve güvenebileceğim bir kuaför bulamadım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim birde lazer epilasyon yaptırabileceğim bir yere ihtiyacım var :)

kızlar selam,
hafta sonu yakın bi arkadasımın bursa da düğünü olacak.
ee bi baldız olarak saç yaptırmak lazım :21::21:
bana çok pahalı olmayacak saç ve makyaj konusunda iyi bir kuaför önerirseniz çok sevinirim.

merci şimdiden.:KK76::KK76:

X