Episiva Tüy Azaltıcı Kullanan Var mı ?

episivayı kullananlarrr nerdesinizzz??

Ben hala episiva mı yoksa capilex mi karar veremedim.. Kullanan arkadaşlar gelişmeler hakkında tekrar bilgi verirmisinizz??

Episivanın rolunu 13 ytl imiş .. numulerini kullandım. cok hos kokusu var. Alıp denesem mi diye düşünüyorum.. Ama capilex de aklımın bir kösesinde yani..

sonunda bugün episivanın rolununu denemek için aldımm... İnşallaaah faydasını görürumm.. Artıkk kurtulmak istiyorummm şuuu tuylerdenn... Derinin altında makara gibi habire cıkıp duruyorlarr.. yettii arttıkk yanii !!

(gelısmeleri yazarımm) amaa cok hoş bir kokusu oldugunu sımdıden söyleyebilirimm..

ben bioder kullanmıştım bi ara sonra bıraktım işten ayrılınca alamadım şimdi tekrar bioder almayı düşünüyorum kullandığım sürede azalma olduğunu hissetmiştim ayıca incelmişti elimle bile alınca geliyodu şimdi tekrar başlıcam ama bioder e diğer ürünlere cesaret edemiyorum valla:KK43: bu ürünlerde kalıcımı acaba

ya bnde bioder almıştım iğrenç bi kokusu olduğu için kullanamadım olduğu gibi duruyo..capilex deniycem şimdi. arkadaşım yüzü için kullanmış nerdeyse bitmek üzere dedi..kızın yüzü cillop gibi olmuş:d episivayı duymadım heç araştırmak lazımkafamçokkarıştı

Dünyanın saygın kuruluşlarından Serobiologiques SA France ve Sederma France’ın etkin bileşimleriyle geliştirilen çift etkili tüy azaltıcı ve anti-aging EPISIVA yüz bakım kremi satışa sunuldu. EPISIVA yüz bakım kremi, istenmeyen tüyleri azaltırken içeriğindeki bitkisel özler sayesinde cildin erken yaşlanmasını önlemeye yardımcı oluyor. Krem, içeriğindeki Bacopa Manniera çiçeğinden elde edilen patentli Bacocalmine molekülü sayesinde sigara, stres, güneş, kirlilik gibi çevresel etkilere karşı cilt lipitlerini, proteinlerini ve kolajen dokuları korumak için çalışıyor. Avrupa Konseyi Kozmetik Ürünler Uzmanları Kurulunca güvenliği onaylanmış bitkisel özler içeren EPISIVA tüy azaltıcı anti-aging cilt bakım ürünleri Türkiye’de bulunan hem tüyleri azaltan hem de cildin erken yaşlanmasına neden olan etkenlere karşı savaşan tek marka. Dermatolojik olarak güvenli bir ürün olduğu İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi tarafından yapılan testlerle de onaylanan EPISIVA’nın aktif bileşenleri Amerika, Avrupa ve Japonya gibi pek çok ülkedeki büyük dermakozmetik üreticileri tarafından da güvenle kullanılıyor. Türkiye’de üretilen EPISIVA tüy azaltıcı ve anti- aging cilt yüz bakım kremi şu anda sadece seçkin eczanelerde satılıyor

ben bgn aldım roll onunu ve spreyini arkadaşlar..hiçbiyerde capilex bulamadım bunu deniyim dedim..gelişmeleri yazarm 1-2 ay sonra =)

arkadaşlar ben bır sure bıoder kullandım kremı kucuk kucuk sacma sıvılceler yaptı cıldımde ama serumu boyle bır sey yapmadı. sanırım 2 3 ya kullandım sonra sans eserı epısıva aldım, su an dehset rahatım cok azaldılar ama epısıvanın etkısımı yoksa bıoder sonradanmı etkı ettı bılemıyorum ama farklı bolgelere kullanmıstım ve onu oz onunde bulundurunca sankı epısıvanın sonucu gıbı gozukuyor

kızlar ne kullandınız kullananlar neyi kullandıklarını ve sonuçlarını anlatırmısınız?

Karınca yumurtası yağı almaya gittiğimde minik paketlerdeki numunelerden verdi aktar 3 paket.
Bende bıyıklarıma kullandım, eskiden 2 haftada giderdim sir ağdaya, en geç 3 hafta olurdu ama bu ke 1 ay oldu ve kuaförüm niye az çıkmış bişey yok dedi.
Ben ağdadan sora 3 gün falan kullandım.

episiva kullanmaya yeni başladım ama ilk sürmeden sonra farkı hissettim vücüt için aldım kaş ve bıyıklarıma da kullanıyorum bir zararı olmadı 15 günde bir alırdım şimdi üç hafta oldu yeni çıkmaya başladı ve bikini bölgemi alırken çok uzun süre ugraşıyordum canım acıdığı için artık bişey hissetmiyorum kıl kökleri inceldi galiba çok memnunum tavsiye ederim

Arkadaşlar Episiva'nın birde serumu çıkmış. Aranızda kullanan var mı?

episiva serummu cıkmıs baktım internetten ama yok göremedim ben:KK43: kremi rollonu ve losyonu var.

Evet nette yok ama ben dün eczanede gördüm. Yüz için tek bi serumu vardı. 15 YTL mi ne öyle bişeydi.

kızlaaar kullananlar sonuçları yazsın lütfen ben de almayı düşünüyorum ama capilex mi episiva mı alayım karar veremedim lütfen yardımcı olunn fisfisfis

arkadaslar bende bugun episiva rolon aldim bugun kullanicam gerci ben karinca y.y. kullandim memnunum ama bunuda kullanmak istedim gelismeleri yazarim

ya bıktım bu tuylerden.her yolu deniyorum.su an bioder kullanıyorum.daha dogrusu bıyıgıma deniyorum.brz etkisi oldu.ama hergün ugrasmak da sıktı artk.lazer aleti almaya karar werdim yani.ama episiva yı gördüm eczanede netten araştırmk istedim.yorumlarınızı okudum.roll on u alıp denicem.umarım işe yarar.ama ilerde cıkar mı dye korkuyorum...yorum tarihlerine bakılırsa 2 sene önce kullanmaya başlamış olanlar war.acaba sonuçları bizimle paylaşabilirler mi???

X