Episiva Tüy Azaltıcı Kullanan Var mı ?

kafamçokkarıştı merhaba ben yeniyim :KK66: 4 gün önce episiva kullanmaya başladım... epilasyon aleti kullanınca da aynı etkiyi gösteriyor mu? umarım gösteriyordur çünkü ağdayla aram pek iyi değil ya ben ağda yapamıyorum :S uff... lütfen bişeyler söyleyin... umutsuzum ben ... kollarımda da kullanmaya başladım ama ya yan etki yaparsa çoğalır sıklaşır diye korkuyorum.... özellikle bikini bölgem için... şuan regl olduğum için başlamadım ama 3 güne kadar ona da başlayacağım... desteğe ihtiyacım var... walla şimdiden tşkr ederim :))

arkadaşlar ben tala karınca yumurta yagını denedim hiç memnun kalmadım.tüylerimi azaltmadıgı gibi arttırdı.hiç bi yan etkisi yoktur dendigi halde alerjide yaptı:kızgın:.doktora gittim bana öyle şeyler kullanma daha çok test edilmiş kanıtlanmış ürünlerden al dedi.eczanede episiva varmış fiyatıda uygun geldi aldım.sonuçları sizle paylaşmaya devam etcemyerimseniben

Kızlar ben perşembe günü başladım yarın tam 2 hafta olacak ve sabah akşam düzenli kullanıyorum, bence olacak gibi çünkü perşembe günü aldıklarımın hiç biri çıkmadı kesinlikle tavsiye ederim....
(Fiyatı ise çok uygun muadillerine göre)

Daha önce kullandıklarım ve EPISIVA kadar hiç bir işe yaramayanlar;

BIODER KREM
EPILA LAZIER ALETİ
LAZIER EPİLASYON
İĞNELİ EPİLASYON

turkbayragi

dermoday no more hair

kesinlikle işe yarayan bir ürün... 2 ayda ciddi oranda tüylerde zayıflık ve azalma yaptı

merhaba arkadaşlar özellikle bu konu hakkında yazmak için üye oldum. episiva koltuklatı kullanıyorum yaklaşık bir ay olcak, ağdadan sonra günde 2 yada en azından 1 kere mutlaka kullandım. zaten roll-on olduğu için unutmuyorsunuz sürmeyi. ter kokusunuda önlüyor başka bir şey kullanmanıza gerek yok. sonuca inanamadım. resmen bazı kıl kökleri kapanmış, incelmiş ve ciddi bir azalma bir ay geçmesine rağmen 2 hafta geçtikten sonra çıkabileceğinden dahada az çıkmış ve uzaması bile yavaşlamış durmuş sanki. bende mi oldu etkisi herkeste olmaz mı bilemiyorum. ama düzenli kullanıldığında etkisi olduğunu kesinlikle gördüm. kremini almayı düşünüyorum şimdi ama düzenli kullanamamaktan korkuyorum.

önceki sayfalarda güzellik uzmanı yazmış ilk başta iyi gözükür sonra daha kötü çıkar diye....alsanaalsanasmile kafam karıştı doğru mu acaba bilmiyorumkismile

ben kullandım ve çok memnun kalmıştım.
eczacı önermişti almıştım 20 tl'miydi neydi.
kokusu da çok güzeldi.
Beyaz normal rollon gbi üstünde yeşil yazı mı ne yazıyodu.
çok memnun kalmıştım gerçekten ama şimdi bulamıyorm.

mrb kızlar ben aranıza yeni katıldım. yüzüm için iğneli epilasyona başladım,salondaki kadın bana bi serumum var al dedi 35 tl,ben almadım,fulirim diye tüy azaltıcı bitkisel yağ almıştım onu deniyorum. daha önce bioderi 2-3 yıl kullanmıştım sonuç fısss... bitkisel ürünler daha çok güven veriyor,bakalım fulirim nasıl etki edecek... kullanan varsa bilgi versin lütfen,ben kullandıkça size yorumlarımı sunarım...:KK14:

kızlar merhaba..
bu ürünü hala öneren /kullanan / daha önce kullanıp memnun kalanlar var mı acaba??

X