Episiva Tüy Azaltıcı Kullanan Var mı ?

nefret

canım oğluşum kucagımda:)
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2007
1.016
4
43
Merhaba arkadaşlar
daha önceden bioder kullanıyordum ve kokusuna dayanamayarak alternatif ararken kozmetikçim episivayı önerdi bana. fiyatıda oldukca cazip geldi bioder krem fiyatına episivanın setini aldım.20-25 gün önce episivaya başladım. ancak kollarımdaki tüylerin kolumu kaşıdıkça döküldüğünü gördüm. aldım ,inceledim kökünden dökülmüş.şaşırdım çok çabuk etki etti diye. şimdi endişeleniyorum ya daha fazla çıkarsa diye. kullanmış olan yada kullanmakta lan arkadaslar varsa beni bilgilendirirseniz çok sevinir , size duacı olurum :1hug::1hug:

Şimdiden cevar veren arkadaşlarıma teşekkür :içelim::içelim::içelim:

episivayı duydum ama kullanmadım önceden bioderi kullanıyordum hiç memnun kalmadım kokusu felan da hoş degil şimdi capilexi kullanıyorum çok memnunum nerdeyse tüy sorundan kurtulmak üzereyim

sevindim senin adına darısı bızım basımıza. nekadar zamandır kullanıyorsun capilexi ?
ben bioderi 6 aya yakın bi zaman kullandım pek bi değişiklik gözlemleyemedim. Episivayı denememı onerdı kozmetıkcım. olmazsa bende bunlar bıtınce capilexe gecerim. Ama capilex sanırım baya bi pahalı episivaya göre. gerci daha etkılıyse sorun olmaz aradakı fark yeterkı kurtulalım. ama aynılarsa neden daha fazla odeyelım dımı ama:1rolleyes:

ya hıç kimse kullanmadımı Episivadann :uhm::uhm:
ilk denek ben olucam yanı fisfisfis
:dance::hooray:

kimse kullanmamıs ve duymamıs anlasılan :KK43:
yalzıımmm yanıı :KK43:

kizlar ben episivanin koltuk alti icin olan roll on`unu kullaniyorum. daha 1 ay bile olmadi ama ciddi sekilde azalma ve yavaslama var. episivayi ilk kez burdan buymustum, ilk sonuclarimida size anlatiyim istedim :)

episiva bendede var ama inan pek kullanma fırsatım olmadı hergün iki kere sürmek bana zor geliyor unutuyorum....:sm_cool:

kizlar ben episivanin koltuk alti icin olan roll on`unu kullaniyorum. daha 1 ay bile olmadi ama ciddi sekilde azalma ve yavaslama var. episivayi ilk kez burdan buymustum, ilk sonuclarimida size anlatiyim istedim :)

canım sonucları ılerleyen zamanlardada paylas bızımle olurmu :kahve:

Bende Kullandim Boyun Için Ama Sonuç Alamadim :KK43:

Bende Kullandim Boyun Için Ama Sonuç Alamadim :KK43:

NEKADAR SURE KULANDIN :uhm:
BENIM SPREJ BITTI AMA ROLON VE KREM DURUYO HALA
ISE YARAMIYOSA ATICAM VALLA
FENALIK GELDI SU KIL MEVZUNDAN :eek:klava:BI KURTULSAKTA RAHATLASAK YYAW tatlicadiarzu tatlicadiarzu tatlicadiarzu

tabiikii.. simdilik 20 gun kadar oldu..belirgin hissettigim yavaslama var, sanki daha seyrek cikiolar.. tabii buarada, cok inancliyim, bu sorundan kurtulucagimiza dair, bununda etkisi vardir kesin :)
eger koltuk altinda kesin basariya ulasirsam diger bolgelere de baslicam, hepimiz icin hayirlisi olsun :)

he ya bu episiva nerde satılıyo? bi de fiyatı nedir bi de illa set halinde mi almak gerekiyo? ben de alıp bi deniyim koltuk altımda bari

ben roll on'u eczaneden 13ytl ye aldim, setide 50ytl.. ama ilk defa kullandigim icin once denemek istedim, roll on ile..

ben roll on'u eczaneden 13ytl ye aldim, setide 50ytl.. ama ilk defa kullandigim icin once denemek istedim, roll on ile..

hmm peki sadece ağda yapılan yerlerde mi etkili yoksa jiletle alınan bölgelerde de etkilimi bi bilgin var mı canım bu konuda?

kokten alim olmadigi takdir de etkisi daha uzun surede olur diye yaziyor. ben kokten alarak uyguluyorum. jilet ile ne kadar etki eder bilemiyorum :S

Evet Kökten Alinmadigi Surece Kil Koklerine Etki Edemiyormus
O Yuzden Mutlaka Almak Gerek
Rolon Etkili Gibi Ya
Daha Gec Ciktiginin Farkindayim Bende
Ama Otekileri Bilmiyorum
Ben Gobegim Ve Kollarim Icin Kullanmistim Ama Gobegimdekive Kolumdaki Tuyleri Almadim Tabiki
O Yuzden Bi Degisiklik Yok Malesef
Ama Cok Duzenli Kullanmadim
Mesela Bioderi Bi Sene Kullandim Hiic Etkisi Olmadi Episivayi Belki 3 Ay Falan Kullandim Sadece

canım ben kullanıyorum ama cok olmadı daha kullanalı.sonucunu sana bildiririm.muckss

merhaba nefret.ben lazer merkezinde çalıştım.episiva bioder gibi,hepsinin içeriği hemen hemen aynı,sadece marka olarak değişik tüy dökücüler.sakın kullanmayın derim.ilk başta sonuç iyi gibi görünüyor ama sonradan kıl köklerini tetiklediği için artma yapıyor.bu herkezde aynı degil ama çogu kişi bu şikayet yüzünden bize gelmiştir.satan kişi asla kötü demez.bi ürün alıcaksanız araştırın derim.ayrıca tüylerin sarı yada beyaz gibiyse hiç ugraşma onlar ömür boyu seninle beraberler.çözümü yok yani.ama tüylerin sert ve koyu ise lazerde çabuk sonuç alırsın bilgin olsun.:)

X