Saç Kesim Şekilleri kısa saçlar için günlük modeller

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

juno

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2008
4.301
46
arkadaşlar rüyamsının uzun saçlar için yaptığı modeller gibi
biz de kısa saçlar için günlük yaptığımız modelleri burda paylaşsak olur mu :KK34:
ilk ben ekleyeyim diyeceğim ama becerip de bişey yapamadığım için paylaşamıyorum
zaten sizlerden de fikir edinmek amacıyla açıyorum konuyu :KK52:

netten bi araştırma yapayım da ekleyeceğim buraya :)

bişiler baktım ama genelde kesim olarak modeller var, ben günlük kullanım için demiştim aslında

şöyle bişi buldum aslında abiye olarak geçiyo ama bence günlük de olabilir
scaled.php

bişiler baktım ama genelde kesim olarak modeller var, ben günlük kullanım için demiştim aslında

şöyle bişi buldum aslında abiye olarak geçiyo ama bence günlük de olabilir
scaled.php

model hoş. yapılış nasıl kiee :26::26:

yapılışı yoktu :26:
ama heralde krepe yapıpı öndeki saçları arkaya doğru tarayıp taç takmışlar bence

...........................

Eklentiler

• $images (2).jpg
    $images (2).jpg
    7,3 KB · Görüntüleme: 252
  • $images (3).jpg
    $images (3).jpg
    7,1 KB · Görüntüleme: 283
Son düzenleme:
Ne kadar kendini bilmez densiz insanlar var yaaa! Ne var arkadasım ne!
Böyleleri yüzünden konulara cevap yazası gelmiyor insanın ne halin varsa gör beğenmek zorunda değilsin fikirlerimi..
Ya sabır ya...:KK47::KK47::KK47::KK47:

noldu valla anlamadım :26:
o arkadaşın canı sıkılmış heralde buse

böyleleri de bana mı denk geliyor nedir anlamadım gitti .:KK47:

ahaha bence o üye erkekti
hatta ekşisozluk yazdığına göre kesin kk nın ekşideki çekiştirme iletilerinden merak edip üye olmuş:KK70: seninde adını beğenmiş heralde :KK70::KK70::KK70: çok eğlendim hey allahım

hatta ekşisozluk yazdığına göre kesin kk nın ekşideki çekiştirme iletilerinden merak edip üye olmuş:KK70: seninde adını beğenmiş heralde :KK70::KK70::KK70: çok eğlendim hey allahım

şaka gibiler valla yaaaa :KK47::KK47::KK47:

valla bana da öyle gelmişti kanka :)

çok güzelmiş kanka :)
bi de özel mesaj kutunu boşalt acilen :))

kızlar benimde saçlarım şuan omzumu biraz geçiyor.model bulamıyorum.düzleştirsem güzel ama sıcakta çekilmiyor.
bu konu iyi olmuş gerçekten.var mı farklı fikirleri olan acaba?

kızlar benimde saçlarım şuan omzumu biraz geçiyor.model bulamıyorum.düzleştirsem güzel ama sıcakta çekilmiyor.
bu konu iyi olmuş gerçekten.var mı farklı fikirleri olan acaba?

vallahi canım benimde saçlarım seninksi gibi omuzumdaydı ve hergün fön çekmek bende alışkanlık olmuştu geçenlerde kuaförüme gittiğimde bir bayan saçını kestirmiş çıkıyordu acaaaaipp beğendim ve bende aynısını yaptırdım iii kide yaptırmışım şuanda saçlarım kulak hizamda ve ensem o kadar rahatladı ki sıcaklarda anlatamam tabii birde fön olayını biraz erteledim bu sayede

X